• блог

Главная >>> Новини

Новини

 

НОМІНАЦІЇ ПРЕМІЇ

1)   Найрозумніша дитина - діти, які мають досягнення, або відкриття у науковій сфері, високо ерудовані діти, винахідники, раціоналізатори, переможці та призери шкільних олімпіад, різних інтелектуальних ігор та науково-технічних конкурсів, діти, що мають незвичайні розумові здібності і таланти.

2)   Найспортивніша дитина - діти, що мають спортивні звання, переможці і призери обласних, республіканських та міжнародних спортивних змагань.

3)   Найтворча дитина - діти, переможці творчих конкурсів та фестивалів в різних видах мистецтва (література, поезія, архітектура, живопис, дизайн, музика та кінотворчість, образотворче мистецтво, театральне мистецтво, вокал, хореографія та ін.)

4)   Найдивовижніша дитина - діти-рекордсмени з різних вправ фізичної культури (набивання м’яча, підтягування та ін.), діти які мають унікальні та неймовірні здібності (феноменальна пам'ять, швидке перемноження/читання, сила, швидкість, гнучкість та ін.), в тому числі паранормальні (феноменальна інтуїція, ясновидіння, пророцтво, чутливість до енергетики), діти, які мають незвичайні знання та вміння у ранньому віці та ін.

5)   Найгероїчніша дитина - діти, що зробили героїчний вчинок (врятували життя іншої людини, власне життя та інші надзвичайні ситуації)

Привітання президента премії

Вітаємо Вас, шановні батьки та діти!!! Ось і промайнули літні канікули та настав новий учбовий рік, рік нових мистецьких та науково-технічних конкурсів, спортивних змагань, виставок, шкільних олімпіад та відповідно нових перемог, досягнень та здобутків! Всеукраїнська премія "Диво-Дитина" продовжує свою роботу та запрошує взяти участь у конкурсі на здобуття премії найталановитіших та найобдарованіших дітей нашої країни. Нагадуємо Вам, що до участі запрошуються діти віком від 4 до 13 років включно, що мають досягнення та перемоги у науці, мистецтві, спорті та інше... Премія вручається у 5 номінаціях, а саме: Найрозумніша дитина Найспортивніша дитина Найтворча дитина Найдивовижніша дитина Найгероїчніша дитина Порядок та строки приймання документів ми опублікуємо на нашому сайті в найближчі дні. З повагою до всіх зацікавлених дітей і батьків, Президент премії Віктор Новіков.
07-10-2019 | Раздел: Новини
 

ОРГКОМІТЕТОМ БУЛИ ВІДЗНАЧЕНІ 100 УЧАСНИКІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ «ДИВО-ДИТИНА 2019»

ОРГКОМІТЕТОМ БУЛИ ВІДЗНАЧЕНІ 100 УЧАСНИКІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ «ДИВО-ДИТИНА 2019» , ЩО НЕ ПРОЙШЛИ ВІДБІР У ПЕРШОМУ ЕТАПІ 

У цьому році на адресу Всеукраїнської премії «Диво-Дитина 2019» було надіслано більше 1000 анкет від талановитих дітей всієї України, серед яких було обрано переможцями першого етапу, лише 10 від кожної номінації (загалом 41 анкета). Проте, серед отриманих заявок на участь, було багато дітей, які мають дуже велику кільсть нагород, що свідчать про високі результати та їх досягнення. Цих учасників не можливо залишити без уваги, тож хочемо відзначити цих дітей, що не стали переможцями першого етапу, грамотою за особливі досягнення від Всеукраїнської премії «Диво-Дитина-2019»

Перелік учасників – відзначених оргкомітетом Всеукраїнської премії «Диво-Дитина 2019»: 

1. Костеньова Маргарита, 9 років, м. Житомир, Житомирська обл.

2. Строєва Євангеліна, 10 років, м. Київ

3. Лапонова Катерина, 8 років, м. Запоріжжя, Запорізька обл.

4.Шафірко Діана, 9 років, м. Київ

5. Бубар Дарья, 9 років, м. Київ

6. Краєва Владислава, 12 років, м. Генічеськ, Херсонська обл.

7. Бацман Юліана, 8 років, с. Катеринівка, Харківська обл.

8. Музика Валерія, 10 років, м. Хмельницький, Хмельницька обл.

9. Габреліян Альона, 11 років, с. Веселий Гай, Сумська обл.

10. Піньковська Анастасія, 12 років, смт. Опішня, Полтавська обл.

11. Гаврилюк Анастасія, 10 років, смт. Брацлав, Вінницька обл.

12. Швидка Анастасія, 12 років, с. Долинське, Запорізька обл.

13. Літовченко В’ячеслав, 12 років, м. Одеса, Одеська обл.

14.Гузенко Анна, 13 років, с. Плесецьке, Київська обл.

15. Беладзе Мариам, 13 років, м. Запоріжжя, Запорізька обл.

16. Забаріна Софія, 10 років, м. Чорноморськ, Одеська обл.

17. Попова Аліса, 10 років, м. Мелітополь, Запорізька обл.

18. Гризун Аліса, 11 років, м. Суми, Сумська обл.

19. Бессонова Віталіна, м. Харків, Харківська обл.

20. Свинарчук Ольга, 10 років, м. Острог, Рівненська обл.

21. Сербіна Вероніка, 9 років, м. Кропивницький, Кіровоградська обл.

22. Брайко Евеліна, 10 років, м. Подільськ, Одеська обл.

23. Зубкова Поліна, 11 років, м. Запоріжжя, Запорізька обл.

24. Васильченко Владислав, 13 років, м. Липовець, Вінницька обл.

25. Крук Денис, 9 років, с. Селище, Чернівецька обл.

26. Кардаш Софія, 9 років, м. Ніжин, Чернігівська обл.

27. Краснянська Єлизавета, 13 років, м. Херсон , Херсонська обл.

28. Гринішак Софія, 13 років, м. Яремче, Івано-Франківська обл.

29. Сафонова Єлізавета, 12 років, с. Рубанівка, Херсонська обл.

30. Олбок Карина, 12 років, м. Шостка, Сумська обл.

31. Косташенко Павло, 13 років, м. Херсон, Херсонська обл.

32. Шкаровська Анастасія, 11 років, м. Київ

33. Чирва Анна, 10 років, с. Мартинівка, Полтавська обл.

34. Гіневська Орина, 12 років, м. Болград, Одеська обл.

35. Горбатенко Ольга, 10 років, м. Кам’янське, Дніпропетровська обл.

36. Галас Артур, 11 років, м. Рава-Руська, Львівська обл.

37. Іваніна Мар’яна, 10 років, м. Полтава, Полтавська обл.

38. Пишна Анастасія, 9 років, м. Кременчук, Полтавська обл.

39. Кудінова Софія, 11 років, м. Подільськ, Одеська обл.

40. Березовський Вадим, 12 років, м. Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл.

41. Боднарчук Владислав, 12 років, с. Більче-Золоте, Тернопільська обл.

42. Любінська Наталія, 11 років, с. Таурів, Тернопільська обл.

43. Чорна Вікторія, 9 років, м. Запоріжжя, Запорізька обл.

44. Скаба Лариса, 13 років, м. Харків, Харківська обл.

45. Майборода Данііл, 12 років, м. Черкаси, Черкаська обл.

46. Андрусяк Ярослав, 12 років, м. Івано-Франківськ, Івано-Франківська обл.

47. Косигін Олексій, 12 років, м. Миколаїв, Миколаївська обл.

48. Павлова Софія, 11 років, м. Київ

49. Шадріна Ніка, 9 років, м. Київ

50. Гриб Максим, 10 років, м. Київ

51. Лазарчук Софія, 13 років, смт. Степань, Рівненська обл.

52. Бакуліч Кіра, 11 років, м. Люботин, Харківська обл.

53. Чернуха Марія, 12 років, м. Кам‘янське, Дніпропетровська обл.

54. Польчин Павло, 9 років, м. Київ

55. Бондарькова Анастасія, 12 років, м. Київ

56. Синиця Петро, 11 років, м. Львів, Львівська обл.

57. Серженко Анастасія, 11 років, с. Улянівка, Херсонська обл.

58. Горєлков Максим, 13 років, м. Чугуїв, Харківська обл.

59. Самборин Іван, 11 років, с. Білоцерківці, Чернігівська обл.

60. Сковородка Олександра, 11 років, смт. Новопсков, Луганська обл.

61. Козак Віталій, 12 років, м. Львів, Львівська обл.

62. Семенців Вероніка, 10 років, смт. Баришівка, Київська обл.

63. Онищук Кіріл, 10 років, м. Боярка, Київська обл.

64. Ільченко Каріна, 13 років, с. Веприк, Київська обл.

65. Шульженко Архіп, 10 років, м. Кам‘янське, Дніпропетровська обл.

66. Сподарик Богдан, 12 років, м. Львів, Львівська обл.

67. Зірка Валерія, 12 років, м. Лиман, Донецька обл.

68. Серга Катерина, 11 років, м. Южноукраїнськ, Миколаївська обл.

69. Жиріков Леонід, 10 років, смт. Мангуш, Донецька обл.

70. Тарасенко Кирило, 11 років, м. Полтава, Полтавська обл.

71. Ковтун Павло, 10 років, м. Костянтинівка, Донецька обл.

72. Костеневич Дар’я, 12 років, м. Харків, Харківська обл.

73.Кіцул Софія, 12 років, с. Долішнє Залуччя, Івано-Франківська обл.

74. Лобко Еліна, 11 років, с. Перемога, Київська обл.

75. Кліменко Олена, 11 років, м. Лиман, Донецька обл.

76. Турчина Божена, 12 років, м. Одеса, Одеська обл.

77. Демчук Максим, 11 років, м. Херсон, Херсонська обл.

78.Єрьоменко Кіра, 10 років, м. Хмельницький, Хмельницька обл.

79. Михайлова Соломія, 6 років, м. Київ

80. Мельник Поліна, 8 років, с. Велюнь, Рівненська обл.

81. Сербін Артем, 6 років, м. Кропивницький, Кіровоградська обл.

82. Скрима Всеволод, 7 років, смт. Балабине, Запорізька обл.

83. Гаврилюк Вероніка, 8 років, м. Київ

84. Сітшаєва Зарема, 7 років, м. Київ

85. Котлярова Софія, 8 років, м. Київ

86. Мазуркова Марія, 7 років, м. Балта, Одеська обл.

87. Наумова Валерія, 8 років, м. Суми, Сумська обл.

88. Мельник Кирило, 6 років, м. Кам‘янське, Дніпропетровська обл.

89. Сторчак Владислав, 11 років, с. Бабин, Чернівецька обл.

90. Новіков Микита, 6 років, м. Запоріжжя, Запорізька обл.

91. Лашку Маргарита, 11 років, м. Кременчук, Полтавська обл.

92. Андрієнко Емілія, 9 років, м. Маріуполь, Донецька обл.

93. Наумов Артур, 12 років, м. Суми, Сумська обл.

94. Нападовська Єлизавета, 11 років, м. Подільськ, Одеська обл.

95. Романченко Поліна, 8 років, м. Київ

96. Охріменко Аліна, 10 років, с. Іванівка, Чернігівська обл.

97. Бібікова Владислава, 10 років, м. Дружківка, Донецька обл.

98. Кириловець Олексій, 12 років, с. Масевичі, Рівненська обл.

99. Чернецький Тимур, 12 років, м. Київ

100. Таранова Тетяна, 9 років, м. Павлоград, Дніпропетровська обл.

 

14-06-2019 | Раздел: Новини
 

ФОТО З ФІНАЛУ ПРЕМІЇ "ДИВО ДИТИНА"-2019

Фото з фіналу Премії "Диво Дитина"-2019.

13-06-2019 | Раздел: Новини
 

РЕПОРТАЖ ТЕЛЕПРОЕКТУ ПОДРУЖКИ ВИПУСК № 64 ПРО ФІНАЛ ПРЕМІЇ "ДИВО-ДИТИНА-2019"

                   

Для перегляду сюжету тисни на логотип телеканалу!

                  

 
                                          
 
 
 
 
12-06-2019 | Раздел: Новини
 

РЕПОРТАЖ 112 ТЕЛЕКАНАЛУ ПРО ФІНАЛ ПРЕМІЇ "ДИВО-ДИТИНА 2019"

Для перегляду сюжету тисни на логотип телеканалу!

                                

05-06-2019 | Раздел: Новини
 

РЕПОРТАЖ ТЕЛЕКАНАЛУ КИЇВ ПРО ФІНАЛ ПРЕМІЇ "ДИВО-ДИТИНА 2019"

Для перегляду сюжету тисни на логотип телеканалу!

логотип ТК Київ

04-06-2019 | Раздел: Новини
 

РЕПОРТАЖ ПЕРШОГО ДІЛОВОГО ТЕЛЕКАНАЛУ ПРО ФІНАЛ ПРЕМІЇ "ДИВО-ДИТИНА 2019"

Для перегляду сюжету тисни на логотип телеканалу!

логотип перший діловий

04-06-2019 | Раздел: Новини
 

РЕПОРТАЖ NEWSONE ТЕЛЕКАНАЛУ ПРО ФІНАЛ ПРЕМІЇ "ДИВО-ДИТИНА 2019"

Для перегляду сюжету тисни на логотип телеканалу!



04-06-2019 | Раздел: Новини
 

РЕПОРТАЖ 4 ТЕЛЕКАНАЛУ ПРО ФІНАЛ ПРЕМІЇ "ДИВО-ДИТИНА 2019"

Для перегляду сюжету тисни на логотип телеканалу!



04-06-2019 | Раздел: Новини
 

ФІНАЛ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ "ДИВО-ДИТИНА" 2019

НАРЕШТІ ДОЧЕКАЛИСЯ! 

30 травня 2019 року у концерт-холі «Оазис» міста Києва відбулась церемонія нагородження ОДИНАДЦЯТОЇ Всеукраїнської Премії «Диво-дитина - 2019». Важко передати, яка атмосфера, які емоції вирували на святі дитячих талантів! Церемонію відкрили та виступили з привітальним словом Голова журі Премії Народна Артистка України Ольга Сумська, Президент Премії Віктор Новіковов та члени журі Народний депутат України Дмитро Добродомов .


Ведучими Премії стали: ведуча «Сніданку з 1+1» – Неля Шовкопляс та переможець першого етапу в номінації «Найтворча дитина» Всеукраїнської премії «Диво-Дитина-2019» - Віталій Непомнящий.


До складу журі цьогорічної премії увійшли:

Ольга Сумська – голова журі Народна артистка України

                                  

Віктор Новіков - Президент Всеукраїнської премії «Диво-Дитина»

                                                

Дмитро Добродомов – Народний депутат України


Юрій Нікітін – продюсер


Олена Вишнякова - фаундер школи нового покоління – Ukrainian Global School 


Влада Литовченко – громадський діяч


Віталій Козловський – співак, заслужений артист України


Володимир Васинюк – заступник директора з навчально-методичної роботи Київської Малої академії наук


Денис Берінчик – український боксер-професіонал



Ігор Анісімов – доктор фізико-математичних наук, професор, декан радіофізичного факультету Київського національного університету ім.. Т.Шевченка


Владислав Гераскевич- учасник фіналу XXIII зимових Олімпійських Ігор-2018 (ПхьонгЧанг), переможець Кубка Північної Америки - 2018/19, перший скелетоніст в історії України.



Також наших фіналістів підтримали гості церемонії:

співак, заслужений артист України - ВІТАЛІЙ КОЗЛОВСЬКИЙ 


переможець Міжнародного фестивалю мистецтв «Слов’янський базар-2018», фіналіст Національного відбору на Дитяче Євробачення 2018 - ОЛЕКСАНДР БАЛАБАНОВ


  На церемонію нагородження завітала фіналіст десятої Премії "Диво-дитина 2018" в номінації "Найтворча дитина"  Журавльова Анастасія, яка зробила сюрприз для Президента Премії Віктора Новікова, подарувавши йому картину виконану у власному виконанні!




І, звичайно, найголовнішими зірками стали наші учасники!

 Оголошуємо переможців ОДИНАДЦЯТОЇ Всеукраїнської Премії «ДИВО-ДИТИНА-2019»

 

Найрозумніша дитина:

ЛАУРЕАТ І премії

Лінов Єгор 13 років, Сагатий Тимофій 12 років (команда YellowCat), м. Київ, Київська обл.: переможці Всеукраїнської олімпіади з робототехніки Robotica 2017, переможці у молодшій лізі в олімпіаді Robotica 2018, посіли 8-ме місце у всесвітній олімпіаді WRO-2018 з роботехніки в Таїланді.


ЛАУРЕАТ ІІ премії

 Жданова Еліза, 13 років, м. Запоріжжя, Запорізька  обл.:  переможець  третього етапу  Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г. Шевченка, переможець третього етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, призер та переможець інших предметних шкільних олімпіад та конкурсів.


ЛАУРЕАТ ІІІ премії

Мосієнко Дарина, 13 років, смт. Розсошенці, Полтавська обл.: чемпіонка України, бронзовий призер чемпіонату Європи, член дорослої збірної України з шашок, кандидат у майстри спорту.


Найтворча дитина:

ЛАУРЕАТ І премії

Герман Аліса, 13 років, м. Київ, Київська обл.: українська художниця і письменниця, працює у техніці петриківського розпису, внесена до Книги рекордів України, як наймолодша майстриня петриківського розпису, переможниця багатьох міжнародних та всеукраїнських художніх і літературних конкурсів.

 

ЛАУРЕАТ ІІ премії

Герасименко Лана, 13 років, м. Львів, Львівська обл.: скрипачка - переможець Українського дитячого фестивалю мистецтв «Лавина Талантів», переможець Інтернаціонального конкурсу в Словенії (скрипка), переможець Всеукраїнської музичної олімпіад «Голос Країни» (струнні смичкові інструменти з оркестром), переможець Міжнародного конкурсу-фестивалю юних віртуозів (скрипка).

 

ЛАУРЕАТ ІІІ премії

Степанець Ольга 10 років, м. Черкаси, Черкаська обл.: танцівниця - володарка офіційного кубку Європи IDF- 2018 з шоу дисциплін і кубків Міжнародного фестивалю мистецтв «Столиця запрошує»- 2018 м. Київ, двічі Чемпіонка України та призерка Міжнародного фестивалю хореографічного мистецтва «GRAND PRIX OF UKRAINE» 2018 м. Одеса, переможниця Міжнародного Online конкурсу-фестивалю «Golden Time» 2018 м. Лондон та володарка гран-прі Golden time - international festival за найкращу хореографію. 


Найспортивніша дитина:

ЛАУРЕАТ І премії

Могильченко Ксенія 12 років, м. Павлоград, Дніпропетровська обл.: чемпіонка України з акробатичного рок-н-ролу, дворазова призерка чемпіонату Європи з акробатичного рок-н-ролу.


ЛАУРЕАТ ІІ премії

Демочко Діана, 11 років, м. Харків, Харківська обл.: переможець етапів Кубку Європи з шорт-треку у Польщі, Словаччині, Угорщині, переможець Чемпіонатів м. Києва, Бучі, Харкова з роликового спорту, учасниця двох Міжнародних Гданських марафонів на 20 км в 2017, 2018 роках. Володарка 4 кубків, 96 медалей. Отримала І-ий дорослий розряд з роликового спорту.

 

ЛАУРЕАТ ІІІ премії

Пилипчук Ольга, 12 років, м. Славута, Хмельницька обл.:  дворазова чемпіонка України з боксу у вазі 67 кг., багаторазова чемпіонка Хмельницької обл. з боксу, багаторазова чемпіонка різноманітних турнірів з боксу.

   

Найдивовижніша дитина:

ЛАУРЕАТ І премії

Михайлова Софія, 8 років, м. Київ, Київська обл.: занесена до Національного Реєстру Рекордів як виконавиця традиційного джазу на саксофоні з імпровізацією, володарка багатьох гран- прі та  перших премій.


ЛАУРЕАТ ІІ премії

Черняєв Тихон, 9 років, м. Харків, Харківська обл.: занесений до Національного Реєстру Рекордів як наймолодший шахіст-першорозрядник, чемпіон Світу, Європи і України в рейтингу ФІДЕ, наймолодший в світі шахіст-стрімер, дворазовий чемпіон Світу зі швидких шахів, наймолодший кандидат у майстри спорту в історії шахів України.


ЛАУРЕАТ ІІІ премії

Пузанов Іван, 8 років, м. Генічеськ, Херсонська обл.: переможець Відкритого чемпіонату України зі стрибків на акробатичній доріжці 2019, переможець Всеукраїнських змагань зі стрибків на батуті 2017, переможець Всеукраїнських змагань зі стрибків на батуті 2018 .

 

Найгероїчніша дитина:

ЛАУРЕАТ І премії

Соловйов Володимир, 8 років, м. Львів, Львівська  обл.:   здійснив героїчний вчинок – з ризиком для власного життя, на небезпечній та незнайомій водоймі, самостійно без сторонньої допомоги врятував на воді старшу за віком дитини.


Найкреативніша дитина:

ЛАУРЕАТ І премії

Вікторія Трамбовецька 6 років, м. Київ, переможниця шкільного конкурсу талантів Ukrainian Global School. Багаторазова учасниця та переможниця турнірів з таеквандо та спортивного танцю, Вікторія також займається музикою та шахами, сьогодні презентує «Весняняну колекцію» - показ відшитих моделей за ескізами.


 Ось такі наші фіналісти ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ "ДИВО-ДИТИНА 2019"



03-06-2019 | Раздел: Новини
 

ЩИРО ВДЯЧНІ ЗА ПІДТРИМКУ НАРОДНОМУ ДЕПУТАТУ УКРАЇНИ - ДОБРОДОМОВУ ДМИТРУ ЄВГЕНОВИЧУ В ПРОВЕДЕННІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ "ДИВО-ДИТИНА-2019"

Оргкомітет висловлює велику подяку Добродомову Дмитру Євгеновичу – народному депутату України за підтримку в проведенні Всеукраїнської премії «Диво-Дитина-2019».

Спасибі від нас за те, що ви підтримуєте юних, талановитих, обдарованих дітей і, що Ваша підтримка надасть можливість дітям-фіналістам відчути натхнення та буде їх надихати на досягнення нових перемог та рекордів.


27-05-2019 | Раздел: Новини
 

ОГОЛОШУЄМО СКЛАД ЖУРІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ "ДИВО-ДИТИНА 2019"

30 травня на церемоії нагородження Всеукраїнської Премії «Диво-дитина 2019» виступи фіналістів оцінить компетентне журі. 

До складу журі входять вiдомi українські дiячi науки, мистецтва, спорту, політики, а також представники міністерств та відомств:

- Віктор Новіков – президент премії;

- Ольга Сумська – народна артистка України;

- Юрій Нікітін – продюсер; 

- Олена Вишнякова - фаундер школи нового покоління – Ukrainian Global School (Юкрейніан Глобал Скул), власник успішних освітніх проектів – дитсадка «Кудрявский», центра раннього розвитку «Ізумрудний», платформи Smart Parenting (Смарт Перентин), Почесний консул Латвійскої Республіки; 

- Влада Литовченко – громадський діяч; 

- Роман Вірастюк - директор департаменту олімпійських видів спорту Міністерства молоді і спорту України; 

- Володимир Васинюк – заступник директора з навчально-методичної роботи Київської Малої академії наук; 

- Дмитро Добродомов – народний депутат; 

- Ігор Анісімов – доктор фізико-математичних наук, професор, декан радіофізичного факультету Київського національного університету ім.. Т.Шевченка;

- Віталій Козловський – український співак; 

- Олександр Співаковський - перший заступник голови комітету з питань науки і освіти Верховної Ради України; 

- Денис Берінчик – український боксер;

- Нестор Шуфрич – народний депутат; 

    

       

          

     

21-05-2019 | Раздел: Новини
 

СПЕЦІАЛЬНИЙ ПРИЗ ВІД ОЛЕНИ ВИШНЯКОВОЇ «Global Idea»


Ця чудова нагорода чекає на свого переможця. Зовсім трохи часу залишилося до нагородження фіналістів Всеукраїнської премії «Диво-Дитина 2019» та вручення нової цьогорічної номінації «Global Idea». Це спеціальний приз від Олени Вишнякової, фаундера Ukrainian Global Sсhool. Пані Вишнякова вже другий рік поспіль є суддею нашої премії. Серед фіналістів премії буде обрано переможця, чия ідея, напрацювання або досягнення проявлять неабиякий потенціал для подальшої реалізації. Відзнака передбачає 100-годинний курс індивідуальної роботи з Оленою Вишняковою та провідними фахівцями в обраній галузі, який спрямований на реалізацію ідеї, яку учасник презентує на премії. Цей безцінний досвід дасть не лише змогу втілення ідеї в життя, а й унікальну можливість отримати знання, практичні уміння та навички, досвід розробки власного проекту під керівництвом відомих тьюторів.


17-05-2019 | Раздел: Новини
 

ОГОЛОШЕННЯ ФІНАЛІСТІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ "ДИВО-ДИТИНА 2019" В НОМІНАЦІЇ "НАЙТВОРЧА ДИТИНА"

Настав час дізнатися імена фіналістів Всеукраїнської Премії «Диво-дитина 2019» в номінації «НАЙТВОРЧА ДИТИНА». 

Провівши кропітку та надзвичайно трудомістку роботу
експертна комісія з залученням фахівців з різних Міністерств, Федерацій, Асоціацій та організацій, що займаються вихованням дітей визначила фіналістів премії.

  Вже вкотре переконуємось, що в нашій країні підростають найбільш талановиті та обдаровані діти, які завдяки своїй праці, наполегливості, терпінню та прагненню до перемоги, вже в такому юному віці мають надзвичайно високі досягнення. 

Учасники, які увійшли в трійки приймуть участь на церемонії нагородження та виступлять на сцені із своїми показовими виступами. 

Оцінювати та нагороджувати фіналістів будуть відомі та успішні люди нашої країни (артисти, спортсмени, політики, представники міністерств і відомств, культури і мистецтва, та інші публічні особи, небайдужі до виховання та розвитку дітей). 

Просимо дітей, які не потрапили до фіналу не засмучуватись та не зупинятися на досягнутому.

Всім фіналістам бажаємо вдачі та перемоги! 

Отже, фіналісти Всеукраїнської премії «Диво-Дитина – 2019» 

Найтворча дитина: 

1. Герасименко Лана, 13 років, м. Львів, Львівська обл.: скрипачка - переможець Українського дитячого фестивалю мистецтв «Лавина Талантів», переможець Інтернаціонального конкурсу в Словенії (скрипка), переможець Всеукраїнської музичної олімпіад «Голос Країни» (струнні смичкові інструменти з оркестром), переможець Міжнародного конкурсу-фестивалю юних віртуозів (скрипка).

2. Степанець Ольга 10 років, м. Черкаси, Черкаська обл.: танцівниця сучасної хореографії - володарка офіційного кубку Європи IDF- 2018 з шоу дисциплін і кубків Міжнародного фестивалю мистецтв «Столиця запрошує»- 2018 м. Київ, двічі Чемпіонка України та призерка Міжнародного фестивалю хореографічного мистецтва «GRAND PRIX OF UKRAINE» 2018 м. Одеса. Має звання найкращого танцівника АСЕТУ 2018.

3. Герман Аліса, 13 років, м. Київ, Київська обл.: українська художниця петриківського розпису і письменниця, внесена до Книги рекордів України, як наймолодша майстриня петриківського розпису, переможниця багатьох міжнародних та всеукраїнських художніх і літературних конкурсів.

15-05-2019 | Раздел: Новини
 

ОГОЛОШЕННЯ ФІНАЛІСТІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ "ДИВО-ДИТИНА 2019" В НОМІНАЦІЯХ "НАЙДИВОВИЖНІША ДИТИНА" ТА "НАЙГЕРОЇЧНІША ДИТИНА"

Настав час дізнатися імена фіналістів Всеукраїнської Премії «Диво-дитина 2019» в номінаціях "НАЙДИВОВИЖНІША ДИТИНА" та "НАЙГЕРОЇЧНІША ДИТИНА". 

Провівши кропітку працю експертна комісія з залученням фахівців з різних Федерацій та організацій, що займаються вихованням дітей визначила фіналістів премії. 

Вже вкотре переконуємось, що в нашій країні підростають найбільш талановиті та обдаровані діти, які завдяки своїй праці, наполегливості, терпінню та прагненню до перемоги, вже в такому юному віці мають надзвичайно високі досягнення. 

Учасники, які увійшли в трійки приймуть участь на церемонії нагородження та виступлять на сцені із своїми показовими виступами. 

Оцінювати та нагороджувати фіналістів будуть відомі та успішні люди нашої країни (артисти, спортсмени, політики, представники міністерств і відомств, культури і мистецтва, та інші публічні особи, небайдужі до виховання та розвитку дітей). 

Просимо дітей, які не потрапили до фіналу не засмучуватись та не зупинятися на досягнутому. Всім фіналістам бажаємо вдачі та перемоги! 

Отже, фіналісти Всеукраїнської премії «Диво-Дитина – 2019» 

Найдивовижніша дитина: 

1. Михайлова Софія, 8 років, м. Київ, Київська обл.: занесена до Національного Реєстру Рекордів як виконавиця традиційного джазу на саксофоні з імпровізацією, володарка багатьох гран- прі та перших премій.

2. Черняєв Тихон, 9 років, м. Харків, Харківська обл.: занесений до Національного Реєстру Рекордів як наймолодший шахіст-першорозрядник, чемпіон Світу, Європи і України в рейтингу ФІДЕ, наймолодший в світі шахіст-стрімер, дворазовий чемпіон Світу зі швидких шахів, наймолодший кандидат у майстри спорту в історії шахів України. 

3. Пузанов Іван, 8 років, м. Генічеськ, Херсонська обл.: переможець Відкритого чемпіонату України зі стрибків на акробатичній доріжці 2019, переможець Всеукраїнських змагань зі стрибків на батуті 2017, переможець Всеукраїнських змагань зі стрибків на батуті 2018 .

Найгероїчніша дитина: 

1. Соловйов Володимир, 8 років, м. Львів, Львівська обл.: здійснив героїчний вчинок – з ризиком для власного життя, на небезпечній та незнайомій водоймі, самостійно без сторонньої допомоги врятував на воді старшу за віком дитини.

14-05-2019 | Раздел: Новини
 

 

      Глобал скул
 Консул  Садок кудрявський  Перлина Дзвінкова  
 колобочок лого мал <логотип котя мал логотип файз