Главная >>> Новини

Новини

 

НОМІНАЦІЇ ПРЕМІЇ

1)   Найрозумніша дитина - діти, які мають досягнення, або відкриття у науковій сфері, високо ерудовані діти, винахідники, раціоналізатори, переможці та призери шкільних олімпіад, різних інтелектуальних ігор та науково-технічних конкурсів, діти, що мають незвичайні розумові здібності і таланти.

2)   Найспортивніша дитина - діти, що мають спортивні звання, переможці і призери обласних, республіканських та міжнародних спортивних змагань.

3)   Найтворча дитина - діти, переможці творчих конкурсів та фестивалів в різних видах мистецтва (література, поезія, архітектура, живопис, дизайн, музика та кінотворчість, образотворче мистецтво, театральне мистецтво, вокал, хореографія та ін.)

4)   Найдивовижніша дитина - діти-рекордсмени з різних вправ фізичної культури (набивання м’яча, підтягування та ін.), діти які мають унікальні та неймовірні здібності (феноменальна пам'ять, швидке перемноження/читання, сила, швидкість, гнучкість та ін.), в тому числі паранормальні (феноменальна інтуїція, ясновидіння, пророцтво, чутливість до енергетики), діти, які мають незвичайні знання та вміння у ранньому віці та ін.

5)   Найгероїчніша дитина - діти, що зробили героїчний вчинок (врятували життя іншої людини, власне життя та інші надзвичайні ситуації)

Президент всеукраїнської премії «Диво-дитина» Віктор Новіков написав листи Головам обласних державних адміністрацій

Президент всеукраїнської премії «Диво-дитина» Віктор Новіков написав листи усім Головам обласних державних адміністрацій, з проханням надати доручення Управлінням сім’ї молоді та спорту, Управлінням культури, Управлінням освіти і науки проінформувати про проведення та вручення Всеукраїнської премії «Диво-дитина 2016».

08-12-2015 | Раздел: Новини
 

Интервью президента всеукраинской премии "Диво-Дитина" Виктора Новикова, газета "Комментарии" № 26(452) 2 октября 2015

Интервью президента всеукраинской премии "Диво-Дитина" Виктора Новикова в газете "Комментарии" № 26(452) 2 октября 2015

06-10-2015 | Раздел: Новини
 

Встреча президента всеукраинской премии "Диво-дитина" с продюсером Юрием Никитиным

Президент всеукраинской премии "Диво-дитина" 05 октября встретретился с продюсером, талант-менеджером, основателем института музыкального бизнеса YUNIK.ME Юрием Никитиным.

 

06-10-2015 | Раздел: Новини
 

Повідомлення президента всеукраїнської премії «Диво-Дитина» Віктора Новікова, щодо початку прийому документів для участі у восьмій премії.

Президент всеукраїнської премії «Диво-Дитина» Віктор Новіков оголошує про початок прийому доументів для участі у восьмій всеукраїнській премії "Диво-Дитина".

23-09-2015 | Раздел: Новини
 

Участник Всеукраинской Премии «Диво-дитина» Felix Boy создает музыкальную группу!

Участник Всеукраинской Премии «Диво-дитина» Felix Boy записал свою первую песню «Включай мозги!», которую уже можно найти и послушать на просторах Интернет. Кроме того, почти готов клип на песню, в котором также снялась участница Премии – Мини-Мисс Мира Аня Климовец. В ближайшем будущем Felix Boy планирует создать собственную группу и приглашает всех талантливых юных музыкантов к сотрудничеству. 

26-08-2015 | Раздел: Новини
 

Обращение президента Всеукраинской премии "Диво-дитина" Виктора Новиков

Здравствуйте мои дорогие подписчики!

Спасибо, что вы не останавливаетесь на своем физическом, интеллектуальном, эмоциональном и духовном развитии, и пытаетесь найти ту единственно верную, пусть иногда сложную, дорогу к успеху и счастью, мудрости и любви.

05-08-2015 | Раздел: Новини
 

Звертаємося до фіналістів Всеукраїнської Премії «Диво-дитина» з 2009 по 2015 рік

Нам дуже важливо і цікаво знати, як склалося ваше життя, чи продовжуєте ви займатися своєю улюбленою справою, і яких успіхів ви домоглися за минулі роки.

25-05-2015 | Раздел: Новини
 

До уваги переможців Всеукраїнської премії "Диво-дитина"

Надсилайте нам на premiya@divo-dutuna.com фотографії з ваших змагань, конкурсів, нагороджень і т.д. Ті, що сподобаються найбільше, ми розмістимо на нашому сайті і повідомимо про ваші досягнення.

21-05-2015 | Раздел: Новини
 

Ведучий Премії Фелікс запише пісню за участі переможниці Премії Софії Матвієнко

Після проведення церемонії нагородження Всеукраїнської премії «Диво дитина 2015» ведучий Премії Фелікс запропонував переможниці Премії у номінації «най творча дитина» Матвієнко Софії взяти участь у записі пісні, над якою він зараз працює. 

29-04-2015 | Раздел: Новини
 

ЗМІ ПРО ВСЕУКРАЇНСЬКУ ПРЕМІЮ "ДИВО-ДИТИНА 2015": ГАЗЕТА "КОМСОМОЛЬСКАЯ ПРАВДА"

Всеукраинская премия "Диво Дитина" под эгидой Министерства образования и науки Украины проходит уже несколько лет подряд. Члены жюри – звезды театра, кино, эстрады и спорта, известные политики и общественники. Они выбирают победителей в пяти номинациях: "Самый умный", "Самый спортивный", "Самый удивительный", "Самый творческий" и "Самый героичный"...

27-04-2015 | Раздел: Новини
 

ЗМІ про Всеукраїнську премію "Диво-дитина 2015": газета "День"

«Творіть чудеса самі!»
У Києві нагородили переможців Всеукраїнської премії «Диво Дитина-2015»

Усьоме Всеукраїнська премія «Диво Дитина», організована Віктором Новіковим – її ідейним натхненником та президентом -  підсумувала основні досягнення розумних, кмітливих, творчих, талановитих, спортивних та відважних молодих громадян України...

24-04-2015 | Раздел: Новини
 

Увага! Просимо фіналістів першого етапу надіслати свої контакти для відправлення грамот!

У п'ятницю ми плануємо розпочати виписувати і відправляти грамоти переможцям першого етапу і дітям, які не увійшли до десятки, але були відзначені журі. У зв'язку з цим, ми просимо надіслати нам свої точні поштові дані та контактний телефон на нашу електронну пошту:
premiya@divo-dutuna.com

22-04-2015 | Раздел: Новини
 

16 квітня ВІДБУЛАСЬ ЦЕРЕМОНІЯ НАГРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ ПРЕМІЇ «ДИВО ДИТИНА» - 2015!"

16 квітня в актовій залі Міністерства освіти і науки відбулась найбільш очікувана подія для всіх дітей України – церемонія нагородження переможців Всеукраїнської премії «Диво Дитина» - 2015!"

16-04-2015 | Раздел: Новини
 

Віктор Новіков зустрівся з власником мережі піцерій "Mamamia!" Олексієм Тюріним

Сьогодні відбулася зустріч Віктора Новікова з нашим партнером, власником мережі піцерій "Mamamia!" Олексієм Тюріним, на якій він підтвердив свою підтримку в проведенні Премії наступними словами...

14-04-2015 | Раздел: Новини
 

Президент Премії Віктор Новіков зустрівся з головою журі Премії Ольгою Сумською

Народна артистка України Ольга Сумська підтвердила свою участь в якості глави жури "Всеукраїнської Премії Диво-Дитина 2015". На сьогоднішній зустрічі з Віктором Новіковим вона також звернулася до учасників Премії з наступними словами...

14-04-2015 | Раздел: Новини
 

 

                   Пізнайко  Арсенал  Котя малюк                                
 Глобал скул  Консул  Садок кудрявський  
 колобочок лого мал    наш след лого  Перлина Дзвінкова