Главная >>> Новини

Новини

 

НОМІНАЦІЇ ПРЕМІЇ

1)   Найрозумніша дитина - діти, які мають досягнення, або відкриття у науковій сфері, високо ерудовані діти, винахідники, раціоналізатори, переможці та призери шкільних олімпіад, різних інтелектуальних ігор та науково-технічних конкурсів, діти, що мають незвичайні розумові здібності і таланти.

2)   Найспортивніша дитина - діти, що мають спортивні звання, переможці і призери обласних, республіканських та міжнародних спортивних змагань.

3)   Найтворча дитина - діти, переможці творчих конкурсів та фестивалів в різних видах мистецтва (література, поезія, архітектура, живопис, дизайн, музика та кінотворчість, образотворче мистецтво, театральне мистецтво, вокал, хореографія та ін.)

4)   Найдивовижніша дитина - діти-рекордсмени з різних вправ фізичної культури (набивання м’яча, підтягування та ін.), діти які мають унікальні та неймовірні здібності (феноменальна пам'ять, швидке перемноження/читання, сила, швидкість, гнучкість та ін.), в тому числі паранормальні (феноменальна інтуїція, ясновидіння, пророцтво, чутливість до енергетики), діти, які мають незвичайні знання та вміння у ранньому віці та ін.

5)   Найгероїчніша дитина - діти, що зробили героїчний вчинок (врятували життя іншої людини, власне життя та інші надзвичайні ситуації)

Ведучий Премії Фелікс запише пісню за участі переможниці Премії Софії Матвієнко

Після проведення церемонії нагородження Всеукраїнської премії «Диво дитина 2015» ведучий Премії Фелікс запропонував переможниці Премії у номінації «най творча дитина» Матвієнко Софії взяти участь у записі пісні, над якою він зараз працює. 

29-04-2015 | Раздел: Новини
 

ЗМІ ПРО ВСЕУКРАЇНСЬКУ ПРЕМІЮ "ДИВО-ДИТИНА 2015": ГАЗЕТА "КОМСОМОЛЬСКАЯ ПРАВДА"

Всеукраинская премия "Диво Дитина" под эгидой Министерства образования и науки Украины проходит уже несколько лет подряд. Члены жюри – звезды театра, кино, эстрады и спорта, известные политики и общественники. Они выбирают победителей в пяти номинациях: "Самый умный", "Самый спортивный", "Самый удивительный", "Самый творческий" и "Самый героичный"...

27-04-2015 | Раздел: Новини
 

ЗМІ про Всеукраїнську премію "Диво-дитина 2015": газета "День"

«Творіть чудеса самі!»
У Києві нагородили переможців Всеукраїнської премії «Диво Дитина-2015»

Усьоме Всеукраїнська премія «Диво Дитина», організована Віктором Новіковим – її ідейним натхненником та президентом -  підсумувала основні досягнення розумних, кмітливих, творчих, талановитих, спортивних та відважних молодих громадян України...

24-04-2015 | Раздел: Новини
 

Увага! Просимо фіналістів першого етапу надіслати свої контакти для відправлення грамот!

У п'ятницю ми плануємо розпочати виписувати і відправляти грамоти переможцям першого етапу і дітям, які не увійшли до десятки, але були відзначені журі. У зв'язку з цим, ми просимо надіслати нам свої точні поштові дані та контактний телефон на нашу електронну пошту:
premiya@divo-dutuna.com

22-04-2015 | Раздел: Новини
 

16 квітня ВІДБУЛАСЬ ЦЕРЕМОНІЯ НАГРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ ПРЕМІЇ «ДИВО ДИТИНА» - 2015!"

16 квітня в актовій залі Міністерства освіти і науки відбулась найбільш очікувана подія для всіх дітей України – церемонія нагородження переможців Всеукраїнської премії «Диво Дитина» - 2015!"

16-04-2015 | Раздел: Новини
 

Віктор Новіков зустрівся з власником мережі піцерій "Mamamia!" Олексієм Тюріним

Сьогодні відбулася зустріч Віктора Новікова з нашим партнером, власником мережі піцерій "Mamamia!" Олексієм Тюріним, на якій він підтвердив свою підтримку в проведенні Премії наступними словами...

14-04-2015 | Раздел: Новини
 

Президент Премії Віктор Новіков зустрівся з головою журі Премії Ольгою Сумською

Народна артистка України Ольга Сумська підтвердила свою участь в якості глави жури "Всеукраїнської Премії Диво-Дитина 2015". На сьогоднішній зустрічі з Віктором Новіковим вона також звернулася до учасників Премії з наступними словами...

14-04-2015 | Раздел: Новини
 

Юрій Нікітін підтвердив свою участь

Сьогодні Президент Всеукраїнської премії «Диво-дитина» Віктор Новіков зустрічався з продюсером, талант-менеджером, засновником інституту музичного бізнесу YUNIK.ME Юрієм Нікітіним.

10-04-2015 | Раздел: Новини
 

Фіналісти Всеукраїнської премії "Диво-дитина 2015"

Комісія визначила трійки дітей, яких запрошено на фінал та церемонію нагородження. Також з організаційних питань, початок заходу переноситься на 10.30.
Нагадаємо, що церемонія відбудеться 16 квітня у актовій залі Міністерства освіти і науки. 

10-04-2015 | Раздел: Новини
 

ЕКСПЕРТНА КОМІСІЯ ОГОЛОСИЛА ПЕРЕМОЖЦІВ ПЕРШОГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ «ДИВО-ДИТИНА 2015».

Сьогодні комісія завершила розгляд усіх анкет та сформувала списки дітей, що стали переможцями першого етапу. 

02-04-2015 | Раздел: Новини
 

Фінал Всеукраїнської премії «Диво дитина 2015» пройде 16 квітня 2015 в актовій залі Міністерства освіти і науки України

Фінал Всеукраїнської премії «Диво дитина 2015» пройде 16 квітня 2015 в актовій залі Міністерства освіти і науки України. Сьогодні відбулася зустріч з Міністром освіти, на якій Сергій Миронович підтвердив свою підтримку у проведенні фіналу та церемонії нагородження переможців. Так само Міністр освіти люб'язно погодився виступити з вітальним словом та нагородити переможців номінації «Найрозумніша дитина».
На церемонію нагородження будуть запрошені відомі артисти, спортсмени, політики, представники міністерств і відомств, та інші публічні особи, небайдужі до виховання та розвитку дітей, а також представники ЗМІ. Оцінювати показові виступи буде компетентне журі, до складу якого увійдуть зірки, успішні люди, які домоглися значних висот у своїх сферах і служать прикладом для дітей.

30-03-2015 | Раздел: Новини
 

Фіналісти першого етапу будуть відомі вже 1 квітня

Наразі триває активна робота комісії по розгляду анкет, за попередніми даними фіналісти першого етапу, а саме по 10 дітей у кожній номінації, будуть відомі 1 квітня. Цього року до нас надійшло близько 1000 анкет, що значно менше порівняно з минулими роками, та зважаючи на погіршення економічної ситуації у країні, воєнні дії на сході, анексію Криму, а разом з тим майже відсутністю учасників з тих регіонів, та інші несприятливі обставини, це дуже гарний показник кількості. 

26-03-2015 | Раздел: Новини
 

Відбулась зустріч з Міністром освіти щодо Премії "Диво-дитина 2015"

Сьогодні відбулась зустріч з Міністром освіти Квітом С. М., на якій Сергій Миронович повідомив про те, що підтримає проведення цьогорічної Премії.

Також під час переговорів, було вирішено провести фінал та церемонію нагородження в актовій залі МОН орієнтовно 16 квітня.

Сергій Миронович виступить з привітальним словом перед учасниками і глядачами, а також нагородить переможців номінації «Найрозумніша дитина».

Точна дата буде визначена протягом  3-х днів.

23-03-2015 | Раздел: Новини
 

Завершено прийом документів

Президент Всеукраїнської Премії «Диво-дитина» Віктор Новіков повідомив про завершення прийому анкет на участь у цьогорічній Премії. Вже сьогодні комісія розпочне обробку анкет та згодом визначить фіналістів першого етапу, а саме по 10 дітей у кожній номінації. Імена цих учасників стануть відомі вже до 1 квітня. 

17-03-2015 | Раздел: Новини
 

Віктор Новіков відвідав Всеукраїнський конкурс виконавців на духових та ударних інструментах пам’яті Миколи Тимохи

15 лютого 2015 року у Києві відбувся гала-концерт за участю переможців Всеукраїнський конкурс виконавців на духових та ударних інструментах пам’яті Миколи Тимохи. Президент Всеукраїнської премії «Диво Дитина» Віктор Новіков із задоволенням прийняв запрошення на цю подію та виголосив зі сцени промову-подяку організаторам. 

19-02-2015 | Раздел: Новини
 

 

                   Пізнайко  Арсенал  Котя малюк                                
 Глобал скул  Консул  Садок кудрявський  
 колобочок лого мал    наш след лого  Перлина Дзвінкова