Главная >>> Новини

Новини

 

НОМІНАЦІЇ ПРЕМІЇ

1)   Найрозумніша дитина - діти, які мають досягнення, або відкриття у науковій сфері, високо ерудовані діти, винахідники, раціоналізатори, переможці та призери шкільних олімпіад, різних інтелектуальних ігор та науково-технічних конкурсів, діти, що мають незвичайні розумові здібності і таланти.

2)   Найспортивніша дитина - діти, що мають спортивні звання, переможці і призери обласних, республіканських та міжнародних спортивних змагань.

3)   Найтворча дитина - діти, переможці творчих конкурсів та фестивалів в різних видах мистецтва (література, поезія, архітектура, живопис, дизайн, музика та кінотворчість, образотворче мистецтво, театральне мистецтво, вокал, хореографія та ін.)

4)   Найдивовижніша дитина - діти-рекордсмени з різних вправ фізичної культури (набивання м’яча, підтягування та ін.), діти які мають унікальні та неймовірні здібності (феноменальна пам'ять, швидке перемноження/читання, сила, швидкість, гнучкість та ін.), в тому числі паранормальні (феноменальна інтуїція, ясновидіння, пророцтво, чутливість до енергетики), діти, які мають незвичайні знання та вміння у ранньому віці та ін.

5)   Найгероїчніша дитина - діти, що зробили героїчний вчинок (врятували життя іншої людини, власне життя та інші надзвичайні ситуації)

РЕПОРТАЖ ПЕРШОГО ДІЛОВОГО ТЕЛЕКАНАЛУ ПРО ФІНАЛ ПРЕМІЇ "ДИВО-ДИТИНА 2019"

Для перегляду сюжету тисни на логотип телеканалу!

логотип перший діловий

04-06-2019 | Раздел: Новини
 

РЕПОРТАЖ NEWSONE ТЕЛЕКАНАЛУ ПРО ФІНАЛ ПРЕМІЇ "ДИВО-ДИТИНА 2019"

Для перегляду сюжету тисни на логотип телеканалу!04-06-2019 | Раздел: Новини
 

РЕПОРТАЖ 4 ТЕЛЕКАНАЛУ ПРО ФІНАЛ ПРЕМІЇ "ДИВО-ДИТИНА 2019"

Для перегляду сюжету тисни на логотип телеканалу!04-06-2019 | Раздел: Новини
 

ФІНАЛ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ "ДИВО-ДИТИНА" 2019

НАРЕШТІ ДОЧЕКАЛИСЯ! 

30 травня 2019 року у концерт-холі «Оазис» міста Києва відбулась церемонія нагородження ОДИНАДЦЯТОЇ Всеукраїнської Премії «Диво-дитина - 2019». Важко передати, яка атмосфера, які емоції вирували на святі дитячих талантів! Церемонію відкрили та виступили з привітальним словом Голова журі Премії Народна Артистка України Ольга Сумська, Президент Премії Віктор Новіковов та члени журі Народний депутат України Дмитро Добродомов .


Ведучими Премії стали: ведуча «Сніданку з 1+1» – Неля Шовкопляс та переможець першого етапу в номінації «Найтворча дитина» Всеукраїнської премії «Диво-Дитина-2019» - Віталій Непомнящий.


До складу журі цьогорічної премії увійшли:

Ольга Сумська – голова журі Народна артистка України

                                  

Віктор Новіков - Президент Всеукраїнської премії «Диво-Дитина»

                                                

Дмитро Добродомов – Народний депутат України


Юрій Нікітін – продюсер


Олена Вишнякова - фаундер школи нового покоління – Ukrainian Global School 


Влада Литовченко – громадський діяч


Віталій Козловський – співак, заслужений артист України


Володимир Васинюк – заступник директора з навчально-методичної роботи Київської Малої академії наук


Денис Берінчик – український боксер-професіоналІгор Анісімов – доктор фізико-математичних наук, професор, декан радіофізичного факультету Київського національного університету ім.. Т.Шевченка


Владислав Гераскевич- учасник фіналу XXIII зимових Олімпійських Ігор-2018 (ПхьонгЧанг), переможець Кубка Північної Америки - 2018/19, перший скелетоніст в історії України.Також наших фіналістів підтримали гості церемонії:

співак, заслужений артист України - ВІТАЛІЙ КОЗЛОВСЬКИЙ 


переможець Міжнародного фестивалю мистецтв «Слов’янський базар-2018», фіналіст Національного відбору на Дитяче Євробачення 2018 - ОЛЕКСАНДР БАЛАБАНОВ


  На церемонію нагородження завітала фіналіст десятої Премії "Диво-дитина 2018" в номінації "Найтворча дитина"  Журавльова Анастасія, яка зробила сюрприз для Президента Премії Віктора Новікова, подарувавши йому картину виконану у власному виконанні!
І, звичайно, найголовнішими зірками стали наші учасники!

 Оголошуємо переможців ОДИНАДЦЯТОЇ Всеукраїнської Премії «ДИВО-ДИТИНА-2019»

 

Найрозумніша дитина:

ЛАУРЕАТ І премії

Лінов Єгор 13 років, Сагатий Тимофій 12 років (команда YellowCat), м. Київ, Київська обл.: переможці Всеукраїнської олімпіади з робототехніки Robotica 2017, переможці у молодшій лізі в олімпіаді Robotica 2018, посіли 8-ме місце у всесвітній олімпіаді WRO-2018 з роботехніки в Таїланді.


ЛАУРЕАТ ІІ премії

 Жданова Еліза, 13 років, м. Запоріжжя, Запорізька  обл.:  переможець  третього етапу  Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г. Шевченка, переможець третього етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, призер та переможець інших предметних шкільних олімпіад та конкурсів.


ЛАУРЕАТ ІІІ премії

Мосієнко Дарина, 13 років, смт. Розсошенці, Полтавська обл.: чемпіонка України, бронзовий призер чемпіонату Європи, член дорослої збірної України з шашок, кандидат у майстри спорту.


Найтворча дитина:

ЛАУРЕАТ І премії

Герман Аліса, 13 років, м. Київ, Київська обл.: українська художниця і письменниця, працює у техніці петриківського розпису, внесена до Книги рекордів України, як наймолодша майстриня петриківського розпису, переможниця багатьох міжнародних та всеукраїнських художніх і літературних конкурсів.

 

ЛАУРЕАТ ІІ премії

Герасименко Лана, 13 років, м. Львів, Львівська обл.: скрипачка - переможець Українського дитячого фестивалю мистецтв «Лавина Талантів», переможець Інтернаціонального конкурсу в Словенії (скрипка), переможець Всеукраїнської музичної олімпіад «Голос Країни» (струнні смичкові інструменти з оркестром), переможець Міжнародного конкурсу-фестивалю юних віртуозів (скрипка).

 

ЛАУРЕАТ ІІІ премії

Степанець Ольга 10 років, м. Черкаси, Черкаська обл.: танцівниця - володарка офіційного кубку Європи IDF- 2018 з шоу дисциплін і кубків Міжнародного фестивалю мистецтв «Столиця запрошує»- 2018 м. Київ, двічі Чемпіонка України та призерка Міжнародного фестивалю хореографічного мистецтва «GRAND PRIX OF UKRAINE» 2018 м. Одеса, переможниця Міжнародного Online конкурсу-фестивалю «Golden Time» 2018 м. Лондон та володарка гран-прі Golden time - international festival за найкращу хореографію. 


Найспортивніша дитина:

ЛАУРЕАТ І премії

Могильченко Ксенія 12 років, м. Павлоград, Дніпропетровська обл.: чемпіонка України з акробатичного рок-н-ролу, дворазова призерка чемпіонату Європи з акробатичного рок-н-ролу.


ЛАУРЕАТ ІІ премії

Демочко Діана, 11 років, м. Харків, Харківська обл.: переможець етапів Кубку Європи з шорт-треку у Польщі, Словаччині, Угорщині, переможець Чемпіонатів м. Києва, Бучі, Харкова з роликового спорту, учасниця двох Міжнародних Гданських марафонів на 20 км в 2017, 2018 роках. Володарка 4 кубків, 96 медалей. Отримала І-ий дорослий розряд з роликового спорту.

 

ЛАУРЕАТ ІІІ премії

Пилипчук Ольга, 12 років, м. Славута, Хмельницька обл.:  дворазова чемпіонка України з боксу у вазі 67 кг., багаторазова чемпіонка Хмельницької обл. з боксу, багаторазова чемпіонка різноманітних турнірів з боксу.

   

Найдивовижніша дитина:

ЛАУРЕАТ І премії

Михайлова Софія, 8 років, м. Київ, Київська обл.: занесена до Національного Реєстру Рекордів як виконавиця традиційного джазу на саксофоні з імпровізацією, володарка багатьох гран- прі та  перших премій.


ЛАУРЕАТ ІІ премії

Черняєв Тихон, 9 років, м. Харків, Харківська обл.: занесений до Національного Реєстру Рекордів як наймолодший шахіст-першорозрядник, чемпіон Світу, Європи і України в рейтингу ФІДЕ, наймолодший в світі шахіст-стрімер, дворазовий чемпіон Світу зі швидких шахів, наймолодший кандидат у майстри спорту в історії шахів України.


ЛАУРЕАТ ІІІ премії

Пузанов Іван, 8 років, м. Генічеськ, Херсонська обл.: переможець Відкритого чемпіонату України зі стрибків на акробатичній доріжці 2019, переможець Всеукраїнських змагань зі стрибків на батуті 2017, переможець Всеукраїнських змагань зі стрибків на батуті 2018 .

 

Найгероїчніша дитина:

ЛАУРЕАТ І премії

Соловйов Володимир, 8 років, м. Львів, Львівська  обл.:   здійснив героїчний вчинок – з ризиком для власного життя, на небезпечній та незнайомій водоймі, самостійно без сторонньої допомоги врятував на воді старшу за віком дитини.


Найкреативніша дитина:

ЛАУРЕАТ І премії

Вікторія Трамбовецька 6 років, м. Київ, переможниця шкільного конкурсу талантів Ukrainian Global School. Багаторазова учасниця та переможниця турнірів з таеквандо та спортивного танцю, Вікторія також займається музикою та шахами, сьогодні презентує «Весняняну колекцію» - показ відшитих моделей за ескізами.


 Ось такі наші фіналісти ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ "ДИВО-ДИТИНА 2019"03-06-2019 | Раздел: Новини
 

ЩИРО ВДЯЧНІ ЗА ПІДТРИМКУ НАРОДНОМУ ДЕПУТАТУ УКРАЇНИ - ДОБРОДОМОВУ ДМИТРУ ЄВГЕНОВИЧУ В ПРОВЕДЕННІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ "ДИВО-ДИТИНА-2019"

Оргкомітет висловлює велику подяку Добродомову Дмитру Євгеновичу – народному депутату України за підтримку в проведенні Всеукраїнської премії «Диво-Дитина-2019».

Спасибі від нас за те, що ви підтримуєте юних, талановитих, обдарованих дітей і, що Ваша підтримка надасть можливість дітям-фіналістам відчути натхнення та буде їх надихати на досягнення нових перемог та рекордів.


27-05-2019 | Раздел: Новини
 

ОГОЛОШУЄМО СКЛАД ЖУРІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ "ДИВО-ДИТИНА 2019"

30 травня на церемоії нагородження Всеукраїнської Премії «Диво-дитина 2019» виступи фіналістів оцінить компетентне журі. 

До складу журі входять вiдомi українські дiячi науки, мистецтва, спорту, політики, а також представники міністерств та відомств:

- Віктор Новіков – президент премії;

- Ольга Сумська – народна артистка України;

- Юрій Нікітін – продюсер; 

- Олена Вишнякова - фаундер школи нового покоління – Ukrainian Global School (Юкрейніан Глобал Скул), власник успішних освітніх проектів – дитсадка «Кудрявский», центра раннього розвитку «Ізумрудний», платформи Smart Parenting (Смарт Перентин), Почесний консул Латвійскої Республіки; 

- Влада Литовченко – громадський діяч; 

- Роман Вірастюк - директор департаменту олімпійських видів спорту Міністерства молоді і спорту України; 

- Володимир Васинюк – заступник директора з навчально-методичної роботи Київської Малої академії наук; 

- Дмитро Добродомов – народний депутат; 

- Ігор Анісімов – доктор фізико-математичних наук, професор, декан радіофізичного факультету Київського національного університету ім.. Т.Шевченка;

- Віталій Козловський – український співак; 

- Олександр Співаковський - перший заступник голови комітету з питань науки і освіти Верховної Ради України; 

- Денис Берінчик – український боксер;

- Нестор Шуфрич – народний депутат; 

    

       

          

     

21-05-2019 | Раздел: Новини
 

СПЕЦІАЛЬНИЙ ПРИЗ ВІД ОЛЕНИ ВИШНЯКОВОЇ «Global Idea»


Ця чудова нагорода чекає на свого переможця. Зовсім трохи часу залишилося до нагородження фіналістів Всеукраїнської премії «Диво-Дитина 2019» та вручення нової цьогорічної номінації «Global Idea». Це спеціальний приз від Олени Вишнякової, фаундера Ukrainian Global Sсhool. Пані Вишнякова вже другий рік поспіль є суддею нашої премії. Серед фіналістів премії буде обрано переможця, чия ідея, напрацювання або досягнення проявлять неабиякий потенціал для подальшої реалізації. Відзнака передбачає 100-годинний курс індивідуальної роботи з Оленою Вишняковою та провідними фахівцями в обраній галузі, який спрямований на реалізацію ідеї, яку учасник презентує на премії. Цей безцінний досвід дасть не лише змогу втілення ідеї в життя, а й унікальну можливість отримати знання, практичні уміння та навички, досвід розробки власного проекту під керівництвом відомих тьюторів.


17-05-2019 | Раздел: Новини
 

ОГОЛОШЕННЯ ФІНАЛІСТІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ "ДИВО-ДИТИНА 2019" В НОМІНАЦІЇ "НАЙТВОРЧА ДИТИНА"

Настав час дізнатися імена фіналістів Всеукраїнської Премії «Диво-дитина 2019» в номінації «НАЙТВОРЧА ДИТИНА». 

Провівши кропітку та надзвичайно трудомістку роботу
експертна комісія з залученням фахівців з різних Міністерств, Федерацій, Асоціацій та організацій, що займаються вихованням дітей визначила фіналістів премії.

  Вже вкотре переконуємось, що в нашій країні підростають найбільш талановиті та обдаровані діти, які завдяки своїй праці, наполегливості, терпінню та прагненню до перемоги, вже в такому юному віці мають надзвичайно високі досягнення. 

Учасники, які увійшли в трійки приймуть участь на церемонії нагородження та виступлять на сцені із своїми показовими виступами. 

Оцінювати та нагороджувати фіналістів будуть відомі та успішні люди нашої країни (артисти, спортсмени, політики, представники міністерств і відомств, культури і мистецтва, та інші публічні особи, небайдужі до виховання та розвитку дітей). 

Просимо дітей, які не потрапили до фіналу не засмучуватись та не зупинятися на досягнутому.

Всім фіналістам бажаємо вдачі та перемоги! 

Отже, фіналісти Всеукраїнської премії «Диво-Дитина – 2019» 

Найтворча дитина: 

1. Герасименко Лана, 13 років, м. Львів, Львівська обл.: скрипачка - переможець Українського дитячого фестивалю мистецтв «Лавина Талантів», переможець Інтернаціонального конкурсу в Словенії (скрипка), переможець Всеукраїнської музичної олімпіад «Голос Країни» (струнні смичкові інструменти з оркестром), переможець Міжнародного конкурсу-фестивалю юних віртуозів (скрипка).

2. Степанець Ольга 10 років, м. Черкаси, Черкаська обл.: танцівниця сучасної хореографії - володарка офіційного кубку Європи IDF- 2018 з шоу дисциплін і кубків Міжнародного фестивалю мистецтв «Столиця запрошує»- 2018 м. Київ, двічі Чемпіонка України та призерка Міжнародного фестивалю хореографічного мистецтва «GRAND PRIX OF UKRAINE» 2018 м. Одеса. Має звання найкращого танцівника АСЕТУ 2018.

3. Герман Аліса, 13 років, м. Київ, Київська обл.: українська художниця петриківського розпису і письменниця, внесена до Книги рекордів України, як наймолодша майстриня петриківського розпису, переможниця багатьох міжнародних та всеукраїнських художніх і літературних конкурсів.

15-05-2019 | Раздел: Новини
 

ОГОЛОШЕННЯ ФІНАЛІСТІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ "ДИВО-ДИТИНА 2019" В НОМІНАЦІЯХ "НАЙДИВОВИЖНІША ДИТИНА" ТА "НАЙГЕРОЇЧНІША ДИТИНА"

Настав час дізнатися імена фіналістів Всеукраїнської Премії «Диво-дитина 2019» в номінаціях "НАЙДИВОВИЖНІША ДИТИНА" та "НАЙГЕРОЇЧНІША ДИТИНА". 

Провівши кропітку працю експертна комісія з залученням фахівців з різних Федерацій та організацій, що займаються вихованням дітей визначила фіналістів премії. 

Вже вкотре переконуємось, що в нашій країні підростають найбільш талановиті та обдаровані діти, які завдяки своїй праці, наполегливості, терпінню та прагненню до перемоги, вже в такому юному віці мають надзвичайно високі досягнення. 

Учасники, які увійшли в трійки приймуть участь на церемонії нагородження та виступлять на сцені із своїми показовими виступами. 

Оцінювати та нагороджувати фіналістів будуть відомі та успішні люди нашої країни (артисти, спортсмени, політики, представники міністерств і відомств, культури і мистецтва, та інші публічні особи, небайдужі до виховання та розвитку дітей). 

Просимо дітей, які не потрапили до фіналу не засмучуватись та не зупинятися на досягнутому. Всім фіналістам бажаємо вдачі та перемоги! 

Отже, фіналісти Всеукраїнської премії «Диво-Дитина – 2019» 

Найдивовижніша дитина: 

1. Михайлова Софія, 8 років, м. Київ, Київська обл.: занесена до Національного Реєстру Рекордів як виконавиця традиційного джазу на саксофоні з імпровізацією, володарка багатьох гран- прі та перших премій.

2. Черняєв Тихон, 9 років, м. Харків, Харківська обл.: занесений до Національного Реєстру Рекордів як наймолодший шахіст-першорозрядник, чемпіон Світу, Європи і України в рейтингу ФІДЕ, наймолодший в світі шахіст-стрімер, дворазовий чемпіон Світу зі швидких шахів, наймолодший кандидат у майстри спорту в історії шахів України. 

3. Пузанов Іван, 8 років, м. Генічеськ, Херсонська обл.: переможець Відкритого чемпіонату України зі стрибків на акробатичній доріжці 2019, переможець Всеукраїнських змагань зі стрибків на батуті 2017, переможець Всеукраїнських змагань зі стрибків на батуті 2018 .

Найгероїчніша дитина: 

1. Соловйов Володимир, 8 років, м. Львів, Львівська обл.: здійснив героїчний вчинок – з ризиком для власного життя, на небезпечній та незнайомій водоймі, самостійно без сторонньої допомоги врятував на воді старшу за віком дитини.

14-05-2019 | Раздел: Новини
 

ЗАПРОШУЄМО ВСІХ БАЖАЮЧИХ НА ЦЕРЕМОНІЮ НАГОРОДЖЕННЯ

Дорогі батьки та діти! 

Повідомляємо, що урочиста церемонія нагородження та показові виступи фіналістів Всеукраїнської премії «Диво-Дитина 2019» відбудуться 30 травня о 16:00 у концерт-холі "ОАЗИС" РЦ "Ультрамарин" за адресою м. Київ, вул. Василя Липківського, 1-А. 

Запрошуємо всіх бажаючих батьків з дітьми відвідати захід, подивитися виступ фіналістів, поспілкуватися та сфотографуватися з членами журі та гостями даного заходу.

Для цього потрібно надіслати на електронну адресу: divo.dutuna@gmail.com лист з зазначеною темою "Хочу прийти на церемонію", та отримати запрошення. 

Поспішайте, кількість місць обмежена.


13-05-2019 | Раздел: Новини
 

ОГОЛОШЕННЯ ФІНАЛІСТІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ "ДИВО-ДИТИНА 2019" В НОМІНАЦІЯХ "НАЙРОЗУМНІША ДИТИНА" ТА "НАЙСПОРТИВНІША ДИТИНА"

Настав час дізнатися імена фіналістів Всеукраїнської Премії «Диво-дитина 2019» в номінаціях "НАЙРОЗУМНІША ДИТИНА" та "НАЙСПОРТИВНІША ДИТИНА".

Провівши кропітку працю експертна комісія з залученням фахівців з Міністерства молоді та спорту, Малої Академії Наук, різних Федерацій та організацій, що займаються вихованням дітей визначала фіналістів премії.

 Вже вкотре переконуємось, що в нашій країні підростають найбільш талановиті та обдаровані діти, які завдяки своїй праці, наполегливості, терпінню та прагненню до перемоги, вже в такому юному віці мають надзвичайно високі досягнення. 

Учасники, які увійшли в трійки приймуть участь на церемонії нагородження та виступлять на сцені із своїми показовими виступами. 

Оцінювати та нагороджувати фіналістів будуть відомі та успішні люди нашої країни (артисти, спортсмени, політики, представники міністерств і відомств, культури і мистецтва, та інші публічні особи, небайдужі до виховання та розвитку дітей). 

Просимо дітей, які не потрапили до фіналу не засмучуватись та не зупинятися на досягнутому. 

Всім фіналістам бажаємо вдачі та перемоги! 

Імена фіналістів в номінаціях "НАЙТВОРЧА ДИТИНА", "НАЙДИВОВИЖНІША ДИТИНА" та "НАЙГЕРОЇЧНІША ДИТИНА" будуть опубліковані 14 травня 2019 р.

Отже, фіналісти Всеукраїнської премії «Диво-Дитина – 2019»:

Найрозумніша дитина:

1. Жданова Еліза, 13 років, м. Запоріжжя, Запорізька  обл.:  переможець  третього етапу  Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г. Шевченка, переможець третього етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, призер та переможець інших предметних шкільних олімпіад та конкурсів.

2.  Мосієнко Дарина, 13 років, смт. Розсошенці, Полтавська обл.: чемпіонка України, бронзовий призер чемпіонату Європи, член дорослої збірної України з шашок, кандидат у майстри спорту.

3.  Лінов Єгор 13 років, Сагатий Тимофій 12 років (команда YellowCat), м. Київ, Київська обл.: переможці Всеукраїнської олімпіади з робототехніки Robotica 2017, переможці у молодшій лізі в олімпіаді Robotica 2018, переможці у всесвітній олімпіаді WRO-2018 з роботехніки в Таїланді.

Найспортивніша дитина:

1. Могильченко Ксенія 12 років, м. Павлоград, Дніпропетровська обл.: чемпіонка України з акробатичного рок-н-ролу, дворазова призерка чемпіонату Європи з акробатичного рок-н-ролу.

2. Пилипчук Ольга, 12 років, м. Славута, Хмельницька обл.:  дворазова чемпіонка України з боксу у вазі 67 кг., багаторазова чемпіонка Хмельницької обл. з боксу, багаторазова чемпіонка різноманітних турнірів з боксу.

3. Демочко Діана, 11 років, м. Харків, Харківська обл.: переможець етапів Кубку Європи з шорт-треку у Польщі, Словаччині, Угорщині, переможець Чемпіонатів м. Києва, Бучі, Харкова з роликового спорту, учасниця двох Міжнародних Гданських марафонів на 20 км в 2017, 2018 роках. Володарка 4 кубків, 96 медалей. Отримала І-ий дорослий розряд з роликового спорту.11-05-2019 | Раздел: Новини
 

ДАТА ПУБЛІКАЦІЇ СПИСКУ ФІНАЛІСТІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ ДИВО-ДИТИНА 2019

Шановні учасники і батьки!

Комісія безперервно вивчає досягнення переможців першого етапу та намагається обрати найдойстойнішу трійку у кожній номінації.

Вже вкотре переконуємось, що в нашій країні щорічно підростають талановиті та обдаровані діти, які завдяки своїй праці, наполегливості, терпінню та прагненню до перемоги, вже в юному віці мають надзвичайно високі  досягнення та заслуговують на увагу, пошану та нагороду.

Переможці другого етапу, які увійдуть до фіналу будуть опубліковані на нашому сайті   і на нашій сторінці  Фейсбук 15 травня 2019 р.   

Всі фіналісти будуть запрошені на церемонію нагородження, де зможуть поборотися за перше місце у кожній номінації. Оцінювати та нагороджувати фіналістів будуть відомі та успішні люди нашої країни (артисти, спортсмени, політики, представники міністерств і відомств, культури і мистецтва, та інші публічні особи, небайдужі до виховання та розвитку дітей).

Урочиста церемонія нагородження та показові виступи фіналістів відбудуться 30 травня о 16:00 у концерт-холі "ОАЗИС" РЦ "Ультрамарин" за адресою м. Київ, вул. Василя Липківського, 1-А.

Запрошуємо відвідати захід, для цього всі бажаючі можуть надіслати на електронну адресу: divo.dutuna@gmail.com  лист з зазначеною темою "Хочу прийти на церемонію",та отримати запрошення. Поспішайте, кількість місць обмежена.

Логотип ОАЗИС

03-05-2019 | Раздел: Новини
 

ПЕРЕМОЖЦІ ПЕРШОГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ «ДИВО-ДИТИНА 2019» У НОМІНАЦІЯХ "НАЙДИВОВИЖНІША ДИТИНА", "НАЙТВОРЧА ДИТИНА", "НАЙГЕРОЇЧНІША ДИТИНА"

Дорогі батьки та діти!

Провівши кропітку працю, комісія визначала довгоочікуваних переможців першого етапу  в номінаціях: «Найдивовижніша дитина», «Найтворча дитина», «Найгероїчніша дитина». Це  рішення далося дуже важко. Були залучені експерти та проведені консультації з представниками освіти, науки, спорту, Малої Академії Наук і т.д.

 Неймовірна кількість  талановитих та дивовижних дітей, які заслуговують на увагу, пошану та нагороду.

Просимо дітей, які не увійшли до 10-ки, у жодному разі не засмучуватись, не зупинятися, а навпаки прямувати до своїх майбутніх досягнень та перемог!

Вітаємо учасників, які вибороли шанс потрапити до фіналу! Бажаємо всім удачі та перемоги!

Найдивовижніша дитина:

 

1.     Ільїн Михайло, 7 років, м. Кременчук, Полтавська  обл.:  переможець  переможець VI Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «Підкори сцену-2019», переможець Міжнародного фестивалю-конкурсу «Україна єднає світ», переможець ІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв «NEW FESTIVAL OF ARTS», переможець  переможець V Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «Підкори сцену-2018», полуфіналіст проекту «Україна має талант-2017», «Круче всех»  .

2.     Дурнєва Варвара, 6 років, с. Рубанівка, Херсонська обл.: переможець Всеукраїнського фестивалю циркового мистецтва, переможець Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Чорноморське сузір’я талантів 2018», найкращий виконавець Всеукраїнського проекту «Найяскравіші Таланти України 2018», гран-прі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Зірки майбутнього 2017».

3.     Пічка Демид, 8 років, м. Кременчук, Полтавська обл.: переможець чемпіонату України зі скелелазіння, переможець Відкритого чемпіонату Полтавської обл. зі скелелазіння, переможець чемпіонату Харківської обл. зі скелелазіння, переможець Відкритого чемпіонату Донецької обл. зі скелелазіння, переможець Відкритого чемпіонату Дніпропетровської обл. з болдерінгу.

4.     Леоненко Матвій, 7 років, м. Лубни, Полтавська обл.: переможець обласного конкурсу «Роде наш красний», гран-прі Всеукраїнського конкурсу циркового мистецтва «Волна талантов», учасник фестивалю «Зірки майбутнього» цирку Кобзов, нагороджений спеціальним призом від Національного цирку України, переможець Всеукраїнського дитячого фестивалю «Пізнайко збирає друзів».

5.     Михайлова Софія, 8 років, м. Київ, Київська обл.: занесена до Національного Реєстру Рекордів як виконавиця традиційного джазу на саксофоні з імпровізацією, володарка багатьох гран- прі та  перших премій.

6.     Черняєв Тихон, 9 років, м. Харків, Харківська обл.: занесений до Національного Реєстру Рекордів як наймолодший шахіст-першорозрядник, чемпіон Світу, Європи і України в рейтингу ФІДЕ, наймолодший в світі шахіст-стрімер, дворазовий чемпіон Світу зі швидких шахів, наймолодший кандидат у майстри спорту в історії шахів України.

7.      Києнко Олександр, 7 років, смт. Требухів, Київська обл.: чемпіон України по мотокросу у класі 50 см3 – 2018, переможець Кубка України по мотокросу у класі 50 см3 – 2018 .

8.     Малишева Єлизавета, 13 років, м. Кам’янське, Дніпропетровська обл.: мегашвидкочитання, 18594 слів за одну хвилину при 90% розуміння тексту по методиці А.Сподіна.

9.     Пузанов Іван, 8 років, м. Генічеськ, Херсонська обл.: переможець Відкритого чемпіонату України зі стрибків на акробатичній доріжці 2019, переможець Всеукраїнських змагань зі стрибків на батуті 2017, переможець Всеукраїнських змагань зі стрибків на батуті 2018 .

10.   Копил Андрій, 7 років, м. Павлоград, Дніпропетровська обл.: чемпіон України з картингу клас картів «Мікро-2017», переможець 4-го етапу Кубку Єдності та Чемпіонату з картингу 2018.

     Найтворча дитина:

 

1.     Тарасенко Таїсія, 9 років, м. Київ, Київська  обл.:   учасниця 37 Міжнародних (Франція, Італія, Туреччина, Польща, Єгипет, Чехія) всеукраїнських та академічних художніх конкурсів, учасниця 15 академічних, всеукраїнських та міжнародних виставок художніх творів (Японія, Італія, Польща), отримує Творчу стипендію голови Київської міської державної адміністрації за успішне навчання та значні особисті творчі успіхи та здобутки.

2.     Бібікова Анастасія, 13 років, м. Харків, Харківська обл.: Пісочний художник -переможець Міжнародного фестивалю в Італії, переможець Всеукраїнських та міжнародних фестивалів, виставок робіт пісочної графіки.

3.     Гушта Мар’ян, 12 років, м. Черкаси, Черкаська обл.: переможець  Міжнародного конкурсу баяністів-акордеоністів «Perpetuum Mobile», гран-прі Міжнародного конкурсу баяністів-акордеоністів у м. Ланчано, Італія, гран-прі Міжнародного фестивалю-конкурсу «Талановиті діти України», гран-прі Міжнародного фестивалю-конкурсу «Козацький шлях.UA», переможець Міжнародного конкурсу  баяністів-акордеоністів «Accoptemium» (Білорусь), гран-прі Всеукраїнського конкурсу «Провесінь» в номінації «Баян», стипендіат Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна».

4.     Федюрко Олександр, 8 років, м. Київ, Київська обл.: гран-прі Всеукраїнського конкурсу піаністів імені В.В. Пухальського, 2017, переможець Міжнародного конкурсу юних піаністів В. Крайнєва, група «Дебют» 2018, переможець Міжнародного конкурсу молодих піаністів памяті В.Горовиця, 2018, переможець 51-го Міжнародного конкурсу «Virtuosi per musika di pianoforte», Усті-над-Лабем, Чехія, 2018 .

5.     Балабанов Олександр, 12 років, м. Київ, Київська обл.: гран-прі  XXVII Міжнародного фестивалю мистецтв «Слов’янський Базар в Витебську»  респ. Білорусь, Гран-прі конкурсу дитячої творчості «Яскраві діти України» (Східний етап), почесно представляв Україну в Австралії (м. Сідней, 2018 рік) на Міжнародному фестивалі Мов та культур (IFLC), у Китаї (м.Пекін, 2017),фіналіст Національного відбору на Дитяче Євробачення 2018.

6.     Герман Аліса, 13 років, м. Київ, Київська обл.: українська художниця і письменниця, працює у техніці петриківського розпису, внесена до Книги рекордів України, як наймолодша майстриня петриківського розпису, переможниця багатьох міжнародних та всеукраїнських художніх і літературних конкурсів.

7.      Герасименко Лана, 13 років, м. Львів, Львівська обл.: переможець Українського дитячого фестивалю мистецтв «Лавина Талантів», переможець Інтернаціонального конкурсу в Словенії (скрипка), переможець Всеукраїнської музичної олімпіад «Голос Країни» (струнні смичкові інструменти з оркестром), переможець Міжнародного конкурсу-фестивалю юних віртуозів (скрипка).

8.     Степанець Ольга 10 років, м. Черкаси, Черкаська обл.: володарка офіційного кубку Європи IDF- 2018 з шоу дисциплін і кубків Міжнародного фестивалю мистецтв «Столиця запрошує»- 2018 м. Київ, двічі Чемпіонка України та призерка Міжнародного фестивалю хореографічного мистецтва «GRAND PRIX OF UKRAINE» 2018 м. Одеса, переможниця Міжнародного Online конкурсу-фестивалю «Golden Time» 2018 м. Лондон та володарка гран-прі Golden time - international festival за найкращу хореографію. Має звання найкращого танцівника АСЕТУ (Асоціація Сучасного та Естрадного Танцю України) 2018.

9.     Непомнящий Віталій, 13 років, м. Одеса, Одеська обл.:  Гран-Прі щорічної Премії "Творча молодь Одещини 2019". Лауреат в номінації «ТОП -100 ДІТИ: МЕДІА і моделинга» в 1-му Всеукраїнському рейтингу «ТОП 100 ДІТИ УКРАЇНИ», Учасник понад 250 концертів, ведучий більше 50 концертних програм. Володар Гран-Прі, Призу глядацьких симпатій, багаторазовий Лауреат І ступеня понад 150 міжнародних, всеукраїнських, регіональних та міських конкурсів у номінаціях «Театральне творчість» «Академічний і естрадний вокал», «Інструментальний жанр (гітара) (фортепіано), (саксофон)» , «Художнє читання», «Хореографія», «Оригінальна мистецтво», «танець», «Бальний танець», «Степ», Стипендіат Голови обласної державної адміністрації 2018, 5-ти кратний призер конкурсу «STARS OF THE ALBION. Grand Prix 2019 »в Великобританії, учасник фестивалів у Франції, Італії, концертів в Швейцарії (в складі хору« Перлини Одеси »), гастролі з Одеським національним академічним театром опери та балету в Нідерландах, Бельгії і Голландії..

10.   Карнаушенко Маргарита, 11 років, с. Новоолександрівка, Дніпропетровська обл.: переможець Інтернаціонального фестивалю (Берлін 2019), переможець ІІІ Відкритого фестивалю-конкурсу сучасної хореографії «OrangePelican» 2019, переможець V Міжнародного мистецького фестивалю-конкурсу GRANDFEST 2018.

 

Найгероїчніша дитина:

1. Соловйов Володимир, 8 років, м. Львів, Львівська  обл.:   здійснив героїчний вчинок – з ризиком для власного життя, на небезпечній та незнайомій водоймі, самостійно без сторонньої допомоги врятував на воді старшу за віком дитини.

 

24-04-2019 | Раздел: Новини
 

ПЕРЕМОЖЦІ ПЕРШОГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ «ДИВО-ДИТИНА 2019» У НОМІНАЦІЇ "НАЙСПОРТИВНІША ДИТИНА"


Дорогі батьки та діти! 

Опубліковуємо довгоочікуваних переможців першого етапу в номінації «Найспортивніша дитина». 

Просимо дітей, які не увійшли до 10-ки, у жодному разі не засмучуватись, не зупинятися, а навпаки прямувати до своїх майбутніх досягнень та перемог! 

Вітаємо учасників, які вибороли шанс потрапити до фіналу! 

Бажаємо всім удачі та перемоги!

Найспортивніша дитина:

1.     Корнієнко Єгор, 9 років, м. Корсунь-Шевченківський, Черкаська  обл.:   переможець Чемпіонату України з акватлону в 2018 році, срібний призер 5 етапу Дитячої Триатлонної Ліги в2017 році, абсолютний чемпіон Дитячої Триатлонної Ліги в 2018 році, переможець І етапу Дитячої Триатлонної Ліги в 2019 році.

2.     Голоборода Марія, 13 років, смт. Кувечичі, Чернігівська обл.: переможець Чемпіонату України з біатлону та лижних гонок, переможець обласних та районних Чемпіонатів з біатлону та лижних гонок, переможець Чемпіонату України зі спринту.

3.     Стецюк Данило, 12 років, м. Вінниця, Віницька обл.: переможець Кубку України зі спортивної акробатики серед дорослих, переможець Міжнародного турніру «Sachenpokal” м. Різа, переможець Чемпіонату України серед юніорів зі спортивної акробатики.

4.     Ткаченко Поліна, 12 років, м. Одеса, Одеська обл.: чемпіонка Одеської області зі стрільби з лука 2018, чемпіонка Всеукраїнських змагань стрільби з лука 2018, абсолютна чемпіонка України стрільби з лука 2019, чемпіонка Одеської області стрільби з лука 2019, переможниця у номінації «Лучник року» 2017 .

5.     Скільський Данило, 11 років, м. Мелітополь, Запорізька обл.: чемпіон України з вільної боротьби, чемпіон відкритих турнірів з вільної боротьби в багатьох містах України, учасник-переможець теле-проекту «Круче всх».

6.     Рак Артем, 12 років, м. Лохвиця, Полтавська обл.: переможець відкритих чемпіонатів Полтавської та Сумської областей з кіокушинкай карате, чемпіон України 2018 м. Львів з кіокушинкай карате, чемпіон Світу 2018 м. Сентеш, Угорщина з кіокушинкай карате.

7.      Маненков Максим, 12 років, м. Запоріжжя, Запорізька обл.: чемпіон Європи по юнакам з тхеквондо, чемпіон Європи серед кадетів з тхеквондо, срібний і бронзовий призер чемпіонатів Європи з тхеквондо, чемпіон України з тхеквондо, перший номер світового рейтингу серед кадетів з тхеквондо, кандидат в майстри спорту.

8.     Могильченко Ксенія 12 років, м. Павлоград, Дніпропетровська обл.: чемпіонка України з акробатичного рок-н-ролу, дворазова призерка чемпіонату Європи з акробатичного рок-н-ролу.

9.     Пилипчук Ольга, 12 років, м. Славута, Хмельницька обл.:  дворазова чемпіонка України з боксу у вазі 67 кг., багаторазова чемпіонка Хмельницької обл. з боксу, багаторазова чемпіонка різноманітних турнірів з боксу.

10.  Демочко Діана, 11 років, м. Харків, Харківська обл.: переможець етапів Кубку Європи з шорт-треку у Польщі, Словаччині, Угорщині, переможець Чемпіонатів м. Києва, Бучі, Харкова з роликового спорту, учасниця двох Міжнародних Гданських марафонів на 20 км в 2017, 2018 роках. Володарка 4 кубків, 96 медалей. Отримала І-ий дорослий розряд з роликового спорту.22-04-2019 | Раздел: Новини
 

УЧАСТЬ У СКЛАДІ ЖУРІ В.О. ГОЛОВИ КОМІТЕТУ ОСВІТИ І НАУКИ СПІВАКОВСЬКОГО ОЛЕКСАНДРА ВОЛОДИМИРОВИЧА

Дорогі батьки та діти-учасники! 

Продовжуємо повідомляти новини, щодо вручення та церемонії нагородження премії, а саме: хочемо проінформувати батьків та дітей, що сьогодні надав офіційну згоду участі у складі журі В.о. голови комітету освіти і науки Співаковський Олександр Володимирович. 

Його участь надасть більш професійну оцінку усіх фіналістів, а особливо у номінації «Найрозумніша дитина». 

Дякуємо та висловлюємо велику подяку Олександру Володимировичу за небайдужість виховання та підтримку талановитих дітей України.

Оргкомітет премії


18-04-2019 | Раздел: Новини
 

 

      Глобал скул
 Консул  Садок кудрявський  Перлина Дзвінкова  
 колобочок лого мал <логотип котя мал логотип файз