Главная >>> Новини

Новини

 

НОМІНАЦІЇ ПРЕМІЇ

1)   Найрозумніша дитина - діти, які мають досягнення, або відкриття у науковій сфері, високо ерудовані діти, винахідники, раціоналізатори, переможці та призери шкільних олімпіад, різних інтелектуальних ігор та науково-технічних конкурсів, діти, що мають незвичайні розумові здібності і таланти.

2)   Найспортивніша дитина - діти, що мають спортивні звання, переможці і призери обласних, республіканських та міжнародних спортивних змагань.

3)   Найтворча дитина - діти, переможці творчих конкурсів та фестивалів в різних видах мистецтва (література, поезія, архітектура, живопис, дизайн, музика та кінотворчість, образотворче мистецтво, театральне мистецтво, вокал, хореографія та ін.)

4)   Найдивовижніша дитина - діти-рекордсмени з різних вправ фізичної культури (набивання м’яча, підтягування та ін.), діти які мають унікальні та неймовірні здібності (феноменальна пам'ять, швидке перемноження/читання, сила, швидкість, гнучкість та ін.), в тому числі паранормальні (феноменальна інтуїція, ясновидіння, пророцтво, чутливість до енергетики), діти, які мають незвичайні знання та вміння у ранньому віці та ін.

5)   Найгероїчніша дитина - діти, що зробили героїчний вчинок (врятували життя іншої людини, власне життя та інші надзвичайні ситуації)

ВНИМАНИЕ! НАШ СПОНСОР ИНТЕРНЕТ-МАГАЗИН ОДЕЖДЫ В ШКАФУ С 15 АПРЕЛЯ ПРЕДЛАГАЕТ НОВУЮ ВЕСЕННЕ-ЛЕТНЮЮ КОЛЛЕКЦИЮ 2014

http://vshkafu.com.ua/

 

 

15-04-2014 | Раздел: Новини
 

ЕКСПЕРТНА КОМІСІЯ ОГОЛОСИЛА ПЕРЕМОЖЦІВ ПЕРШОГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ «ДИВО-ДИТИНА 2014».

Нарешті експертна комісія оголосила довгоочікуваний список переможців Першого етапу  Всеукраїнської премії «Диво-Дитина 2014» у номінаціях:

07-04-2014 | Раздел: Новини
 

Нагадуємо, що прийом анкет для участі у першому етапі Всеукраїнської Премії «Диво Дитина»-2014 проводиться до 15 березня

НАГАДУЄМО, ЩО ПРИЙОМ АНКЕТ ДЛЯ УЧАСТІ У ПЕРШОМУ ЕТАПІ ЩОРІЧНОЇ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ "ДИВО ДИТИНА"-2014 ТРИВАЄ ДО 15 БЕРЕЗНЯ 2014 РОКУ.

 

12-03-2014 | Раздел: Новини
 

ВРУЧЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ «ДИВО ДИТИНА»-2014 ВІДБУДЕТЬСЯ!

Через велику кількість дзвінків, що надходять до нашого офісу, хочемо запевнити Вас, що організатори  Всеукраїнської  Премії «Диво Дитина»-2014 зроблять все можливе, щоб вручення Премії відбулося!

20-02-2014 | Раздел: Новини
 

СКЛАД ЖУРІ ФІНАЛУ ПРЕМІЇ "ДИВО ДИТИНА"-2014

ЩОРІЧНО ДО СКЛАДУ ЖУРІ ПРЕМІЇ "ДИВО ДИТИНА" ВХОДЯТЬ ВІДОМІ ДІЯЧІ УКРАЇНСЬКОЇ КУЛЬТУРИ, СПОРТУ, ПОЛІТИКИ, ПРЕДСТАВНИКИ ДЕРЖАВНИХ ВІДОМСТВ ТА МІНІСТЕРСТВ. 

14-02-2014 | Раздел: Новини
 

ВІДБУВСЯ ПЕРШИЙ ПОПЕРЕДНІЙ РОЗГЛЯД АНКЕТ УЧАСНИКІВ ПРЕМІЇ "ДИВО ДИТИНА" - 2014!

За попередніми даними Комісії по розгляду анкет учасників Премії «Диво Дитина» - 2014 найактивнішими є учасники із АР Крим, Київської та Донецької областей.

11-02-2014 | Раздел: Новини
 

ДОРУЧЕННЯ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ЩОДО ВИСВІТЛЕННЯ ПРЕМІЇ "ДИВО ДИТИНА" 2014

З метою кращого висвітлення Всеукраїнської Премії «Диво Дитина" 2014 Кабінет Міністрів України видав доручення №43601/1/1-13  щодо підтримки проведення даної акції національними та регіональними теле- та радіо- компаніями.

       

23-01-2014 | Раздел: Новини
 

4 грудня організатори Всеукраїнської премії "Диво - Дитина" провели прес-конференцію в прес-студії "Сьогодні Мультімедіа"

4 грудня, в прес-студії "Сьогодні Мультімедіа" відбулася зустріч з організаторами проекту "Диво Дитина" 

05-12-2013 | Раздел: Новини
 

Прийом анкет для здобуття Всеукраїнської премії "Диво-Дитина" 2014

 До участі у премії запрошуються діти від 4-х до 13 років (включно), що мають 

20-11-2013 | Раздел: Новини
 

Вітаємо з черговою перемогою фіналіста 2013 року в номінації "Найдивовижніша дитина"

Комітет Всеукраїнської премії «Диво-Дитина» щиро вітає переможця 2013 року в номінації «Найдивовижніша дитина» - Віталія Нечаєва

20-11-2013 | Раздел: Новини
 

Запитай Президента Премії

Любі друзі!

В зв"язку зі збільшенняv бажаючих здобути Всеукраїнську премію "Диво -Дитина" на адресу організатора надходить багато запитань стосвоно участі у цій значній дитячій події!

12-11-2013 | Раздел: Новини
 

9 октября начался прием документов на участие в премии

9 октября в пресс-центре «Обозревателя» состоялась пресс-конференция Премии «Диво Дитина» которая свидетельствовала о том, что начался прием документов на участие во Всеукраинской премии "Диво-Дитина". В ходе пресс-конференции в "Обозревателе" подробно об этом событии рассказали: президент премии "Диво-Дитина" Виктор Новиков и председатель жюри конкурса Ольга Сумская.

11-10-2013 | Раздел: Новини
 

З приводу відкриття чергової щорічної шостої Премії "Диво Дитина"

З приводу відкриття чергової щорічної шостої Премії "Диво Дитина" 09.10.13 о 12.00 

08-10-2013 | Раздел: Новини
 

Прес-конференція з нагоди проведення ювелейної цеременії нагородження премії "Диво-Дитина

10 квітня в Міністерстві молоді та спорту України відбулася прес-конференція з нагоди проведення п'ятої ювілейної церемонії нагородження премії «Диво-Дитина», мета якої - стати найбільш очікуваною подією для талановитих дітей та щорічно визначати та нагородити обдарованих представників підростаючого покоління, надаючи їм звання «Дитина року» в п'яти номінаціях: «Найрозумніша», «Найспортивніша», «Найтворча», «Найдивовижніша», «Найгероїчніша»..........

28-09-2013 | Раздел: Новини
 

Фіналісти премії "Диво-Дитина 2013"

23 апреля в Киевском национальном академическом театре оперетты при участии звезд украинского шоу-бизнеса, известных деятелей политики, культуры и спорта уже в пятый раз состоялась торжественная церемония награждения всеукраинской премии «Диво-Дитина».

07-06-2013 | Раздел: Новини
 

 

                   Пізнайко  Арсенал  Котя малюк                                
 Глобал скул  Консул  Садок кудрявський  
 колобочок лого мал    наш след лого  Перлина Дзвінкова