Главная >>> Новини

Новини

 

НОМІНАЦІЇ ПРЕМІЇ

1)   Найрозумніша дитина - діти, які мають досягнення, або відкриття у науковій сфері, високо ерудовані діти, винахідники, раціоналізатори, переможці та призери шкільних олімпіад, різних інтелектуальних ігор та науково-технічних конкурсів, діти, що мають незвичайні розумові здібності і таланти.

2)   Найспортивніша дитина - діти, що мають спортивні звання, переможці і призери обласних, республіканських та міжнародних спортивних змагань.

3)   Найтворча дитина - діти, переможці творчих конкурсів та фестивалів в різних видах мистецтва (література, поезія, архітектура, живопис, дизайн, музика та кінотворчість, образотворче мистецтво, театральне мистецтво, вокал, хореографія та ін.)

4)   Найдивовижніша дитина - діти-рекордсмени з різних вправ фізичної культури (набивання м’яча, підтягування та ін.), діти які мають унікальні та неймовірні здібності (феноменальна пам'ять, швидке перемноження/читання, сила, швидкість, гнучкість та ін.), в тому числі паранормальні (феноменальна інтуїція, ясновидіння, пророцтво, чутливість до енергетики), діти, які мають незвичайні знання та вміння у ранньому віці та ін.

5)   Найгероїчніша дитина - діти, що зробили героїчний вчинок (врятували життя іншої людини, власне життя та інші надзвичайні ситуації)

Звертаємося до фіналістів Всеукраїнської Премії «Диво-дитина» з 2009 по 2015 рік

Нам дуже важливо і цікаво знати, як склалося ваше життя, чи продовжуєте ви займатися своєю улюбленою справою, і яких успіхів ви домоглися за минулі роки.

25-05-2015 | Раздел: Новини
 

До уваги переможців Всеукраїнської премії "Диво-дитина"

Надсилайте нам на premiya@divo-dutuna.com фотографії з ваших змагань, конкурсів, нагороджень і т.д. Ті, що сподобаються найбільше, ми розмістимо на нашому сайті і повідомимо про ваші досягнення.

21-05-2015 | Раздел: Новини
 

Ведучий Премії Фелікс запише пісню за участі переможниці Премії Софії Матвієнко

Після проведення церемонії нагородження Всеукраїнської премії «Диво дитина 2015» ведучий Премії Фелікс запропонував переможниці Премії у номінації «най творча дитина» Матвієнко Софії взяти участь у записі пісні, над якою він зараз працює. 

29-04-2015 | Раздел: Новини
 

ЗМІ ПРО ВСЕУКРАЇНСЬКУ ПРЕМІЮ "ДИВО-ДИТИНА 2015": ГАЗЕТА "КОМСОМОЛЬСКАЯ ПРАВДА"

Всеукраинская премия "Диво Дитина" под эгидой Министерства образования и науки Украины проходит уже несколько лет подряд. Члены жюри – звезды театра, кино, эстрады и спорта, известные политики и общественники. Они выбирают победителей в пяти номинациях: "Самый умный", "Самый спортивный", "Самый удивительный", "Самый творческий" и "Самый героичный"...

27-04-2015 | Раздел: Новини
 

ЗМІ про Всеукраїнську премію "Диво-дитина 2015": газета "День"

«Творіть чудеса самі!»
У Києві нагородили переможців Всеукраїнської премії «Диво Дитина-2015»

Усьоме Всеукраїнська премія «Диво Дитина», організована Віктором Новіковим – її ідейним натхненником та президентом -  підсумувала основні досягнення розумних, кмітливих, творчих, талановитих, спортивних та відважних молодих громадян України...

24-04-2015 | Раздел: Новини
 

Увага! Просимо фіналістів першого етапу надіслати свої контакти для відправлення грамот!

У п'ятницю ми плануємо розпочати виписувати і відправляти грамоти переможцям першого етапу і дітям, які не увійшли до десятки, але були відзначені журі. У зв'язку з цим, ми просимо надіслати нам свої точні поштові дані та контактний телефон на нашу електронну пошту:
premiya@divo-dutuna.com

22-04-2015 | Раздел: Новини
 

16 квітня ВІДБУЛАСЬ ЦЕРЕМОНІЯ НАГРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ ПРЕМІЇ «ДИВО ДИТИНА» - 2015!"

16 квітня в актовій залі Міністерства освіти і науки відбулась найбільш очікувана подія для всіх дітей України – церемонія нагородження переможців Всеукраїнської премії «Диво Дитина» - 2015!"

16-04-2015 | Раздел: Новини
 

Віктор Новіков зустрівся з власником мережі піцерій "Mamamia!" Олексієм Тюріним

Сьогодні відбулася зустріч Віктора Новікова з нашим партнером, власником мережі піцерій "Mamamia!" Олексієм Тюріним, на якій він підтвердив свою підтримку в проведенні Премії наступними словами...

14-04-2015 | Раздел: Новини
 

Президент Премії Віктор Новіков зустрівся з головою журі Премії Ольгою Сумською

Народна артистка України Ольга Сумська підтвердила свою участь в якості глави жури "Всеукраїнської Премії Диво-Дитина 2015". На сьогоднішній зустрічі з Віктором Новіковим вона також звернулася до учасників Премії з наступними словами...

14-04-2015 | Раздел: Новини
 

Юрій Нікітін підтвердив свою участь

Сьогодні Президент Всеукраїнської премії «Диво-дитина» Віктор Новіков зустрічався з продюсером, талант-менеджером, засновником інституту музичного бізнесу YUNIK.ME Юрієм Нікітіним.

10-04-2015 | Раздел: Новини
 

Фіналісти Всеукраїнської премії "Диво-дитина 2015"

Комісія визначила трійки дітей, яких запрошено на фінал та церемонію нагородження. Також з організаційних питань, початок заходу переноситься на 10.30.
Нагадаємо, що церемонія відбудеться 16 квітня у актовій залі Міністерства освіти і науки. 

10-04-2015 | Раздел: Новини
 

ЕКСПЕРТНА КОМІСІЯ ОГОЛОСИЛА ПЕРЕМОЖЦІВ ПЕРШОГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ «ДИВО-ДИТИНА 2015».

Сьогодні комісія завершила розгляд усіх анкет та сформувала списки дітей, що стали переможцями першого етапу. 

02-04-2015 | Раздел: Новини
 

Фінал Всеукраїнської премії «Диво дитина 2015» пройде 16 квітня 2015 в актовій залі Міністерства освіти і науки України

Фінал Всеукраїнської премії «Диво дитина 2015» пройде 16 квітня 2015 в актовій залі Міністерства освіти і науки України. Сьогодні відбулася зустріч з Міністром освіти, на якій Сергій Миронович підтвердив свою підтримку у проведенні фіналу та церемонії нагородження переможців. Так само Міністр освіти люб'язно погодився виступити з вітальним словом та нагородити переможців номінації «Найрозумніша дитина».
На церемонію нагородження будуть запрошені відомі артисти, спортсмени, політики, представники міністерств і відомств, та інші публічні особи, небайдужі до виховання та розвитку дітей, а також представники ЗМІ. Оцінювати показові виступи буде компетентне журі, до складу якого увійдуть зірки, успішні люди, які домоглися значних висот у своїх сферах і служать прикладом для дітей.

30-03-2015 | Раздел: Новини
 

Фіналісти першого етапу будуть відомі вже 1 квітня

Наразі триває активна робота комісії по розгляду анкет, за попередніми даними фіналісти першого етапу, а саме по 10 дітей у кожній номінації, будуть відомі 1 квітня. Цього року до нас надійшло близько 1000 анкет, що значно менше порівняно з минулими роками, та зважаючи на погіршення економічної ситуації у країні, воєнні дії на сході, анексію Криму, а разом з тим майже відсутністю учасників з тих регіонів, та інші несприятливі обставини, це дуже гарний показник кількості. 

26-03-2015 | Раздел: Новини
 

Відбулась зустріч з Міністром освіти щодо Премії "Диво-дитина 2015"

Сьогодні відбулась зустріч з Міністром освіти Квітом С. М., на якій Сергій Миронович повідомив про те, що підтримає проведення цьогорічної Премії.

Також під час переговорів, було вирішено провести фінал та церемонію нагородження в актовій залі МОН орієнтовно 16 квітня.

Сергій Миронович виступить з привітальним словом перед учасниками і глядачами, а також нагородить переможців номінації «Найрозумніша дитина».

Точна дата буде визначена протягом  3-х днів.

23-03-2015 | Раздел: Новини
 

 

      Глобал скул
 Консул  Садок кудрявський  Перлина Дзвінкова  
 колобочок лого мал <логотип котя мал логотип файз