Главная >>> Новини

Новини

 

НОМІНАЦІЇ ПРЕМІЇ

1)   Найрозумніша дитина - діти, які мають досягнення, або відкриття у науковій сфері, високо ерудовані діти, винахідники, раціоналізатори, переможці та призери шкільних олімпіад, різних інтелектуальних ігор та науково-технічних конкурсів, діти, що мають незвичайні розумові здібності і таланти.

2)   Найспортивніша дитина - діти, що мають спортивні звання, переможці і призери обласних, республіканських та міжнародних спортивних змагань.

3)   Найтворча дитина - діти, переможці творчих конкурсів та фестивалів в різних видах мистецтва (література, поезія, архітектура, живопис, дизайн, музика та кінотворчість, образотворче мистецтво, театральне мистецтво, вокал, хореографія та ін.)

4)   Найдивовижніша дитина - діти-рекордсмени з різних вправ фізичної культури (набивання м’яча, підтягування та ін.), діти які мають унікальні та неймовірні здібності (феноменальна пам'ять, швидке перемноження/читання, сила, швидкість, гнучкість та ін.), в тому числі паранормальні (феноменальна інтуїція, ясновидіння, пророцтво, чутливість до енергетики), діти, які мають незвичайні знання та вміння у ранньому віці та ін.

5)   Найгероїчніша дитина - діти, що зробили героїчний вчинок (врятували життя іншої людини, власне життя та інші надзвичайні ситуації)

4 грудня організатори Всеукраїнської премії "Диво - Дитина" провели прес-конференцію в прес-студії "Сьогодні Мультімедіа"

4 грудня, в прес-студії "Сьогодні Мультімедіа" відбулася зустріч з організаторами проекту "Диво Дитина" 

05-12-2013 | Раздел: Новини
 

Прийом анкет для здобуття Всеукраїнської премії "Диво-Дитина" 2014

 До участі у премії запрошуються діти від 4-х до 13 років (включно), що мають 

20-11-2013 | Раздел: Новини
 

Вітаємо з черговою перемогою фіналіста 2013 року в номінації "Найдивовижніша дитина"

Комітет Всеукраїнської премії «Диво-Дитина» щиро вітає переможця 2013 року в номінації «Найдивовижніша дитина» - Віталія Нечаєва

20-11-2013 | Раздел: Новини
 

Запитай Президента Премії

Любі друзі!

В зв"язку зі збільшенняv бажаючих здобути Всеукраїнську премію "Диво -Дитина" на адресу організатора надходить багато запитань стосвоно участі у цій значній дитячій події!

12-11-2013 | Раздел: Новини
 

9 октября начался прием документов на участие в премии

9 октября в пресс-центре «Обозревателя» состоялась пресс-конференция Премии «Диво Дитина» которая свидетельствовала о том, что начался прием документов на участие во Всеукраинской премии "Диво-Дитина". В ходе пресс-конференции в "Обозревателе" подробно об этом событии рассказали: президент премии "Диво-Дитина" Виктор Новиков и председатель жюри конкурса Ольга Сумская.

11-10-2013 | Раздел: Новини
 

З приводу відкриття чергової щорічної шостої Премії "Диво Дитина"

З приводу відкриття чергової щорічної шостої Премії "Диво Дитина" 09.10.13 о 12.00 

08-10-2013 | Раздел: Новини
 

Прес-конференція з нагоди проведення ювелейної цеременії нагородження премії "Диво-Дитина

10 квітня в Міністерстві молоді та спорту України відбулася прес-конференція з нагоди проведення п'ятої ювілейної церемонії нагородження премії «Диво-Дитина», мета якої - стати найбільш очікуваною подією для талановитих дітей та щорічно визначати та нагородити обдарованих представників підростаючого покоління, надаючи їм звання «Дитина року» в п'яти номінаціях: «Найрозумніша», «Найспортивніша», «Найтворча», «Найдивовижніша», «Найгероїчніша»..........

28-09-2013 | Раздел: Новини
 

Фіналісти премії "Диво-Дитина 2013"

23 апреля в Киевском национальном академическом театре оперетты при участии звезд украинского шоу-бизнеса, известных деятелей политики, культуры и спорта уже в пятый раз состоялась торжественная церемония награждения всеукраинской премии «Диво-Дитина».

07-06-2013 | Раздел: Новини
 

23 апреля в Киевском национальном академическом театре оперетты при участии звезд украинского шоу-бизнеса, известных деятелей политики, культуры и спорта уже в пятый раз состоялась торжественная церемония награждения всеукраинской премии «Диво-Дитина».

23 апреля в Киевском национальном академическом театре оперетты при участии звезд украинского шоу-бизнеса, известных деятелей политики, культуры и спорта уже в пятый раз состоялась торжественная

22-05-2013 | Раздел: Новини
 

Експертна комісія оголосила фіналістів Всеукраїнської премії «Диво-Дитина 2013»

Експертна комісія оголосила фіналістів Всеукраїнської премії «Диво-Дитина 2013» у номінаціях:       Найрозумніша дитина:

17-04-2013 | Раздел: Новини
 

Експертна комісія закінчила розгляд анкет учасників

Експертна комісія закінчила розгляд анкет учасників премії "Диво-Дитина". Переможцями першого єтапу стали у номінації:    Найгероїчніша дитина:

15-04-2013 | Раздел: Новини
 

Віктор Новіков, Юрій Нікітін, Анжеліка Рудницька, Віталій Козловський, Сергій Глущенко підтримали обдарованих дітей України

Віктор Новіков, Юрій Нікітін, Анжеліка Рудницька, Віталій Козловський, Сергій Глущенко підтримали обдарованих дітей України   10 квітня в Міністерстві молоді та спорту України відбулася

12-04-2013 | Раздел: Новини
 

Експерна комісія премії визначає переможців першого етапу

25 березня Оргкомітет премії "Диво-Дитина" закінчив приймати всі заявки на участь у премії. Цьогоріч на адресу премії надійшло більше тисячі заявок від талановитих та обдарованих

11-04-2013 | Раздел: Новини
 

Прийом анкет продовжено

У зв’язку з тим, що багато дітей ще не встигли підготувати матеріали, а також на прохання батьків, прийом анкет до участі у Всеукраїнській дитячій премії«Диво-Дитина 2013» продовжено 

01-03-2013 | Раздел: Новини
 

Тепер стати конкурсантом премії "Диво-Дитина" ще легше!

УВАГА!!!УВАГА!!!УВАГА!!!   Поділіться з Усією Україною своїм талантом!   Тепер стати конкурсантом премії "Диво-Дитина" ще легше! Варто виконати лише три умови:

05-02-2013 | Раздел: Новини
 

 

                   Пізнайко  Арсенал  Котя малюк                                
 Глобал скул  Консул  Садок кудрявський  
 колобочок лого мал    наш след лого  Перлина Дзвінкова