Главная >>> Новини

Новини

 

НОМІНАЦІЇ ПРЕМІЇ

1)   Найрозумніша дитина - діти, які мають досягнення, або відкриття у науковій сфері, високо ерудовані діти, винахідники, раціоналізатори, переможці та призери шкільних олімпіад, різних інтелектуальних ігор та науково-технічних конкурсів, діти, що мають незвичайні розумові здібності і таланти.

2)   Найспортивніша дитина - діти, що мають спортивні звання, переможці і призери обласних, республіканських та міжнародних спортивних змагань.

3)   Найтворча дитина - діти, переможці творчих конкурсів та фестивалів в різних видах мистецтва (література, поезія, архітектура, живопис, дизайн, музика та кінотворчість, образотворче мистецтво, театральне мистецтво, вокал, хореографія та ін.)

4)   Найдивовижніша дитина - діти-рекордсмени з різних вправ фізичної культури (набивання м’яча, підтягування та ін.), діти які мають унікальні та неймовірні здібності (феноменальна пам'ять, швидке перемноження/читання, сила, швидкість, гнучкість та ін.), в тому числі паранормальні (феноменальна інтуїція, ясновидіння, пророцтво, чутливість до енергетики), діти, які мають незвичайні знання та вміння у ранньому віці та ін.

5)   Найгероїчніша дитина - діти, що зробили героїчний вчинок (врятували життя іншої людини, власне життя та інші надзвичайні ситуації)

Фіналісти першого етапу будуть відомі вже 1 квітня

Наразі триває активна робота комісії по розгляду анкет, за попередніми даними фіналісти першого етапу, а саме по 10 дітей у кожній номінації, будуть відомі 1 квітня. Цього року до нас надійшло близько 1000 анкет, що значно менше порівняно з минулими роками, та зважаючи на погіршення економічної ситуації у країні, воєнні дії на сході, анексію Криму, а разом з тим майже відсутністю учасників з тих регіонів, та інші несприятливі обставини, це дуже гарний показник кількості. 

26-03-2015 | Раздел: Новини
 

Відбулась зустріч з Міністром освіти щодо Премії "Диво-дитина 2015"

Сьогодні відбулась зустріч з Міністром освіти Квітом С. М., на якій Сергій Миронович повідомив про те, що підтримає проведення цьогорічної Премії.

Також під час переговорів, було вирішено провести фінал та церемонію нагородження в актовій залі МОН орієнтовно 16 квітня.

Сергій Миронович виступить з привітальним словом перед учасниками і глядачами, а також нагородить переможців номінації «Найрозумніша дитина».

Точна дата буде визначена протягом  3-х днів.

23-03-2015 | Раздел: Новини
 

Завершено прийом документів

Президент Всеукраїнської Премії «Диво-дитина» Віктор Новіков повідомив про завершення прийому анкет на участь у цьогорічній Премії. Вже сьогодні комісія розпочне обробку анкет та згодом визначить фіналістів першого етапу, а саме по 10 дітей у кожній номінації. Імена цих учасників стануть відомі вже до 1 квітня. 

17-03-2015 | Раздел: Новини
 

Віктор Новіков відвідав Всеукраїнський конкурс виконавців на духових та ударних інструментах пам’яті Миколи Тимохи

15 лютого 2015 року у Києві відбувся гала-концерт за участю переможців Всеукраїнський конкурс виконавців на духових та ударних інструментах пам’яті Миколи Тимохи. Президент Всеукраїнської премії «Диво Дитина» Віктор Новіков із задоволенням прийняв запрошення на цю подію та виголосив зі сцени промову-подяку організаторам. 

19-02-2015 | Раздел: Новини
 

Президент Премії зустрівся з Головою комiсiї з питань освіти, науки та інноваційної політики Київради

9 лютого Віктор Новіков та Голова комiсiї з питань освіти, науки та інноваційної політики Київради  Наталія Шульга провели зустріч присвячену обговоренню Всеукраїнської премії «Диво-дитина 2015». 

11-02-2015 | Раздел: Новини
 

Президент Всеукраїнської премії «Диво-дитина» зустрівся з директором Департаменту культури КМДА

Відбулась зустріч Віктора Новікова з директором Департаменту культури КМДА Поповою Діаною Олегівною, на якій вони обговорили проведення цьогорічної Премії. 

10-02-2015 | Раздел: Новини
 

ЗМІ про патріотичний вірш Вікторії Плахотнюк

Нагадаємо, що володарка Всеукраїнської премії «Диво-дитина-2013» 13-річна Вікторія Плахотнюк з Черкаської області написала зворушливий вірш про патріотизм, який звернув на себе чималу  увагу журналістів. 

29-12-2014 | Раздел: Новини
 

Відбулась зустріч президента Премії «Диво-дитина» Віктора Новікова з заступником Міністра молоді та спорту Оленою Підгрушною

              26 грудня 2014 року президент Всеукраїнської премії «Диво-дитина»  Віктор Новіков зустрівся з заступником Міністра молоді та спорту Оленою Підгрушною з метою обговорення підтримки Міністерством Премії «Диво-дитина 2015».
           

26-12-2014 | Раздел: Новини
 

Онлайн-конференция організаторів Премії «Диво-дитина» у «Комсомольській правді»

Відбулася пряма лінія у «Комсомольскій правді» з організаторами та членами жури VII Всеукраїнської премії «Диво-дитина». Організатор премії Віктор Новіков та народна артистка України, член журі премії Наталія Бучинська розказали що нового чекає цього року учасників премії. 

28-11-2014 | Раздел: Новини
 

Вірш Плахотнюк Вікторії (Найтворча дитина, 2 місце у премії "Диво Дитина 2013")

Днів руїни

 

Щось не здоровиться погоді,

На сході вітер гне дуби.

 Прокравсь у дім підступний злодій:

Стриже наш гай, що не роби.

Хоч мир Вкраїну не знайшов,

Біжать по жилах хвилі струму,

Нехай свята козацька кров

Омиє бруд чужого глуму.

Співає скрипка пісню суму –

Дуби під вітер не прогнуться,

Земля застогне, й вітродуву

Дуби крізь вуса посміхнуться.

Війна була чиєюсь грою,

Тепер від щастя – днів руїни…

Вклонімось низько тим героям,

Що полягли за Україну.


                        Плахотнюк Вікторія 

                                       31.10.2014

10-11-2014 | Раздел: Новини
 

Лист бійцям АТО від Нечаєва Віталія (Найдивовижніша дитина, 1 місце у премії "Диво-Дитина 2013")

Шановні бійці АТО!

      Ви – бійці за свободу, ви – патріоти України, які встали на      захист своєї Батьківщини,які захищають її від сильного агрессора. Бажаю вам, щоб ви поверталися на Батьківщину живі і здорові, поверталися, як герої, і вас вітав радісний народ... Бажаю удачі, хоч вона – не найважливіша на цій безглуздій війні... Бажаю битися до переможного кінця, не відступати. Тим хто зараз поранений – бажаю одуження. Звичайних людей також закликаю боротися, обороняти свій дім, свою родину, свою Батьківщину. Вам важко, але не падайте духом, бийтеся до кінця. Бойовий дух, а не зброя, - головне на війні. Потрібно піднестися духом, і тоді ми переможемо. Також потрібно об’єднатись. Якщо ми об’єданаємося – ми переможемо. Переможемо не тільки на війні, а й у собі.

    Багато бійців зараз залишили свої родини, юнаки – своїх батьків і пішли на цю безглузду війну... Війну, яка не має сенсу, вигоди з цієї війни нікому немає, крім політиків, які хочуть цієї війни....

    Бійці АТО – це надійні професіональні бійці, які обороняють свої будинки, свої родини, свою рідну Україну, українців, які тут проживають, і я довіряю їм. Солдати, які зараз воюють на Сході, хочу вам дуже подякувати. Подякувати за те, що ви захищаєте народ, б’єтеся до кінця. Багато бійців загинуло, але не здавайтеся!!!!

     Я думаю, що цей лист піднесе вас духом, і ви будете далі обороняти Україну від зовнішніх ворогів ще довго.   Удачі вам, хай вас Бог береже. Всього вам найкращого!

 

З повагою, Нечаєв Віталій

07-11-2014 | Раздел: Новини
 

Веб-конференція з нагоди проведення сьомої Премії «Диво-Дитина 2015»

6 листопада на tochka.net відбулась веб-конференція з нагоди проведення сьомої Премії «Диво-Дитина 2015». Участь у заході взяли члени журі Премії Юрій Нікітін, Наталія Бучинська та президент Премії Віктор Новіков.

07-11-2014 | Раздел: Новини
 

Щоразу отримуй більше разом з СРК "Тропікал Парк" - генеральним спонсором премії

Генеральний спонсор премії «Диво Дитина» СРК «Тропікал Парк» запрошує взяти участь в акції – приєднуйтесь до групи «Тропікал Парк» Вконтакте  та отримуйте бонуси!

Подробиці на сайті http://www.tropikalpark.com.ua/

08-10-2014 | Раздел: Новини
 

7 жовтня розпочався прийом документів на участь у конкурсі на здобуття премії

Відповідно до рішення оргкомітету всеукраїнської премії «Диво Дитина» заявки на участь у конкурсі на здобуття цьогорічної, сьомої премії будуть прийматися з 7 жовтня 2014 року по 1 березня 2015 року.


  2015

07-10-2014 | Раздел: Новини
 

З Днем Конституції України!

14-07-2014 | Раздел: Новини
 

 

      Глобал скул
 Консул  Садок кудрявський  Перлина Дзвінкова  
 колобочок лого мал <логотип котя мал логотип файз