Главная >>> 19 ТРАВНЯ 2016 РОКУ ВІДБУЛОСЬ ВРУЧЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ "ДИВО-ДИТИНА - 2016"

19 ТРАВНЯ 2016 РОКУ ВІДБУЛОСЬ ВРУЧЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ "ДИВО-ДИТИНА - 2016"

19 травня 2016 року у Міністерстві освіти і науки України вже в 8-й раз відбулось вручення щорічної Всеукраїнської премії «Диво-дитина - 2016». Церемонію нагородження відкрили та виступили з привітальним словом тимчасово виконуючий обов’язки Міністра освіти і науки України, заступник міністра - керівник апарату Роман Греба, Голова журі Премії – народна артистка України Ольга Сумська та Президент Премії Віктор Новіков. Роман Греба привітав учасників заходу та наголосив: «Завдання Міністерства – розвивати талант кожної дитини. За допомогою таких успішних, розумних, талановитих та спортивних дітей наша країна обов’язково досягне нових висот у своєму розвитку…». Народна артистка України Ольга Сумська подякувала учасникам за їх творчий внесок у розвиток України та зазначила, що однією із запорук успіху – є віра у себе. Президент Премії Віктор Новіков подякував всім, хто прийняв участь у цьогорічній премії та побажав успіхів усім обдарованим та талановитим дітям нашої країни. Він сказав: «Діти – це наше майбутнє, це той фундамент, з якого ми маємо будувати нове, краще суспільство – здорове, розумне, талановите».

До складу журі цьогорічної премії увійшли продюсер, засновник інституту музичного бізнесу YUNIK.ME Юрій Нікітін; народна артистка України Наталія Бучинська; народна артистка України, лауреат державної премії ім. Т. Шевченка  Лариса Кадачнікова; громадський діяч, голова Міжнародного Фонду культурного співробітництва Влада Литовченко, Народний артист України – Богдан Бенюк; «Міс Україна – 2015» - Христина Столока; народний артист України Володимир Талашко; засновниця Галереї та культурного центру АRT:EGO Ліка Співаковська; голова Малої академії наук України Володимир Васюник.

 Нагородити фіналістів Премії на виразити їм свою повагу прийшли: українська актриса та телеведуча Сніжанна Єгорова; телеведучий та актор Григорій Решетнік; найвідоміші близнюки України брати Борисенко; відомий український дизайнер Серж Смолін; засновниця та керівник балету «Форсайт» Ліна Верес та режисер,  хореограф, переможець телевізійних проектів Олександр Лещенко; український актор та телеведучий В’ячеслав Соломко; українська співачка, композитор та поетеса Іларія; українська співачка Антоніна Матвієнко; співак та композитор Павло Табаков. 

Щорічно Премія «Диво-дитина» проходить за підтримки Кабінету Міністрів України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства соціальної політики України, Київської міської державної адміністрації.

Всеукраїнська Премія «Диво-дитина» заснована ініціативною групою під керівництвом Президента Премії Віктора Новікова у 2009 році. За 8 років вручення, Всеукраїнська Премія «Диво-дитина», стала найбільш очікуваною подією для найобдарованіших та найталановитіших дітей нашої країни. Для здобуття Премії запрошуються діти віком від 4 до 13 років (включно), які мають досягнення або відкриття у науково-технічній сфері; переможці та призери обласних республіканських і міжнародних інтелектуальних ігор, шкільних олімпіад, спортивних або творчих змагань; фестивалів та конкурсів; діти, що зробили героїчний вчинок, а також мають феноменальну інтуїцію та пам'ять, володіють даром передбачення, або чутливістю до енергетики.

Премія вручається на основі експертної оцінки у таких номінаціях: найрозумніша дитина, найспортивніша дитина, найтворча дитина, найдивовижніша дитина, найгероїчніша дитина.

     

          Глобал скул
     Консул  Садок кудрявський  Перлина Дзвінкова  
     колобочок лого мал <логотип котя мал логотип файз