Главная >>> 27 ТРАВНЯ ВІДБУЛАСЬ ЦЕРЕМОНІЯ ВИЗНАЧЕННЯ ТА НАГРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ ПРЕМІЇ «ДИВО ДИТИНА» - 2014!

27 ТРАВНЯ ВІДБУЛАСЬ ЦЕРЕМОНІЯ ВИЗНАЧЕННЯ ТА НАГРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ ПРЕМІЇ «ДИВО ДИТИНА» - 2014!

27 травня в Київському національному академічному театрі оперети відбулась найбільш очікувана подія для всіх дітей України – церемонія визначення та нагородження переможців дитячої всеукраїнської премії «Диво Дитина» - 2014!

В цьому році церемонія проходила  вже в шостий раз. Головою журі традиційно стала народна артистка України Ольга Сумська.

До складу журі Премії увійщли:

Віктор Новіков - Президент Всеукраїнської премії «Диво-Дитина»;

Юрій Нікітін – продюсер, генеральный директор компании mamamusic;

Підгрушна Олена Михайлівна – Заступник міністра молоді та спорту України;

Володимир Гришко - Народний артист України;

Стоєцький Василь Федорович – Директор департаменту організації заходів цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій;

Анжеліка Рудницька – заслужена артистка України;

Ольга Стороженко – місс Україна-Всесвіт 2013;

Ніна Матвієнко – народна артистка України, герой України;

Сорокіна Анна Валеріївна - начальник Управління олімпійського руху НОК України, призерка Олімпійських ігор;

­­­­Бороздіна Катерина Анатоліївна - Заступник директора департаменту захисту прав дітей та усиновлення Міністерства соціальної політики України

Привітати на нагородити дітей прийшли такі відомі люди, як Альоша, Нестор Шуфрич, Тоня Матвієнко, Лілу, Наталія Бучинська, Анжеліка Рудницька, Віталій Козловський, Дмитро Коляденко, Сергій Гладирь, гурт Ділайс, Семен Горов, Олена Вінярська,  Жанна Бадоєва, Олена Бурба та багато інших.

Всі фіналісти отримали грошові премії від Президента премії «Диво Дитина» Віктора Новікова, дипломи переможців, подарунки від партнерів Премії та звання «Дитина року».

Особлива подяка надається партнерам Премії ПАО "УкрІнБанк", мережі піццерій "Мама Мія!", ресторану "Маріо", юридичній фірмі "Брати Попко та Партнери", "Романтік СПА-Отель" (м.Яремче), ТМ "Кайт", "Kamana luxury cosmetics& spa" та ін.

Всеукраїнська Премія «Диво Дитина» із задоволенням ще раз вітає маленьких переможців, бажає їм подальшої творчої наснаги та здійснення всіх мрій!

До зустрічі у наступному році!

 

Переможці всеукраїнської премії «Диво Дитина» - 2014

Номінація «Найрозумніша дитина»

    1 місце:

    Поляков Микита/ 10 років/ с. Солоницівка, Харківська обл./  Переможець Суперфіналу XXVII міжнародного чемпіонату з                 розв’язування логічних математичних задач – 1 місце (м. Париж) та інших обласних та Всеукраїнських математичних конкурсів.

 

 

 

    2 місце:

    Коханий Віктор/ 9 років/ м. Донецьк/ Переможець міських, обласних, Всеукраїнських конкурсів з початкового технічного                   моделювання; Лауреат Всеукраїнської виставки-фестивалю «Обдаровані діти України» та ін. 

 

 

 

    3 місце:

    Маланчук Софія/ 13 років/ м. Макіївка, Донецька обл./ фіналіст трьох ігор міжнародного інтелектуального турніру «Самый             умный», переможець та учасник різних міських, обласних та Всеукраїнських олімпіад та конкурсів з української мови,                      математики, природознавства, інформатики та ін.

 

 

   

Номінація «Найспортивніша дитина»:

    1 місце:

    Шишанова Дар’я / 10 років/ с. Вітрогон, Луганська обл./ чемпіонка України серед дівчат та хлопців до 13 років з важкої                атлетики; рекорсменка України у ваговій категорії до 36кг (встановила 4 рекорди).

 

 

 

   2 місце:

   Глєбов Андрій/ 12 років/ м. Мелітополь, Запорізька обл./ Чемпіон України та Європи з пауерліфтингу та жиму лежачи;        переможець числених обласних та всеукраїнських змагань з пауерліфтингу;

 

 

 

   3 місце:

   Зубенко Софія/ 13 років/ м. Кривій Ріг, Дніпропетровська обл./ кандидат у майстри спорту по плаванню, по віку входить в 5              найкращих спортсменок України, переможниця багатьох міських, обласних, Всеукраїнських змагань з плавання,        представлятиме Україну на Міжнародному турнірі з плавання "Мультінейшинс".

 



 

Номінація «Найтворча дитина»

   1 місце:

    Решко Іванна / 10 років / с. Ключарки, Закарпатська обл./ Учасниця телевізійного шоу “Next Star” в Бухаресті; Лауреат та              переможець багатьох обласних, Всеукраїнських та міжнародних конкурсів з вокалу таких як «Соловейко України», «Музичне    сузір я», «Золоті іскри», “REMEMBER”, “Voice master”  та ін.

 

 

 

   2 місце:

   Фесик Назарій/ 9 років/ м. Київ/ Лауреат багатьох  Всеукраїнських та міжнародних конкурсів з гри на фортепіано таких як    «Кришталева Зірка», ХІІІ Miedzynarodowy konkurs Muzyczny im. J.Zarebskiego, «Весняні Голоси», International Competition The  “21st Century Art”, «Південний експрес», International Piano and String Competition та багатьох інших.

 

 

   3 місце:

   Синяк Аліна / 13 років/ м. Ніжин, Чернігівська обл./ Лауреат Всеукраїнської виставки-фестивалю «Обдаровані діти України» в    2011, 2012, 2013 роках; Переможниця та призерка багатьох міських, обласних, Всеукраїнських, міжнародних фестивалів з  образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва (фітодизайн); Переможниця та призерка багатьох міських, обласних,  Всеукраїнських, міжнародних фестивалів з хореографії.

 

 

 

Номінація «Найдивовижніша дитина»

(всі учасники розділили перше місце)

    1 місце:

    Ахназарова Софія/ 8 років/ м. Іллічівськ, Одеська обл./  Ведуча 2 щотижневих телепрограм для дітей «Кашелопи» та    «Меткие заметки»; нагороджена грамотою «За вагомий внесок в розвиток дитячого телебачення», професійно займається  вокалом, а також образотворчим мистецтвом, розписом, народними танцями. Нагороджена подяками та грамотами за  активну участь в усіх сферах культури.

                                             

 

    1 місце:

     Гаєнко Владислава/ 6 років/ м. Київ/ Переможець та призер  міських, обласних та всеукраїнських конкурсів з гри на скрипці      та фортепіано.

 

 

 

 

 

1 місце:

Кушнір Ярина/ 6 років/ м. Вінниця/ Дівчина має дивовижну пам'ять та талант до навчання. В 2 роки вона знала всі літери української та англійської абеток  та прапори всіх країн світу; в 3 роки вивчила органи людини та їх призначення. З тих пір мріє стати лікарем. З тих пір не перестає дивувати батьків новими знаннями.

 

 

 

Номінація «Найгероїчніша дитина»

(всі учасники автоматично займають перші місця)

    1 місце:

    Богуцький Антон / 11 років/ м. Бориспіль, Київська обл./ Врятував свого дідуся, що провалився під кригу під час зимової    рибалки. Нагороджений грамотою за героїзм і мужність, проявлені під час порятунку людей.

 

 

 

    1 місце:

    Плахотнюк Наталія / 11 років/ с. Городище, Вінницька обл./ Врятувала чоловіка, що тонув у річці. Нагороджена медалями    «Герой країни», «За врятоване життя» та ін.

 

 

 

 

    1 місце

    Поспілько Ліна Романівна/ 12 років/ с. Довгово, Херсонська обл./ Врятувала дитину, що тонула у річці. «Герой-рятувалик року»,     грамота УДНС України у Херсонській обл.. та ін.

 

 

 

 

Ще раз наші вітання переможцям!

 

                   Пізнайко