Главная >>> Новини

Новини

 

НОМІНАЦІЇ ПРЕМІЇ

1)   Найрозумніша дитина - діти, які мають досягнення, або відкриття у науковій сфері, високо ерудовані діти, винахідники, раціоналізатори, переможці та призери шкільних олімпіад, різних інтелектуальних ігор та науково-технічних конкурсів, діти, що мають незвичайні розумові здібності і таланти.

2)   Найспортивніша дитина - діти, що мають спортивні звання, переможці і призери обласних, республіканських та міжнародних спортивних змагань.

3)   Найтворча дитина - діти, переможці творчих конкурсів та фестивалів в різних видах мистецтва (література, поезія, архітектура, живопис, дизайн, музика та кінотворчість, образотворче мистецтво, театральне мистецтво, вокал, хореографія та ін.)

4)   Найдивовижніша дитина - діти-рекордсмени з різних вправ фізичної культури (набивання м’яча, підтягування та ін.), діти які мають унікальні та неймовірні здібності (феноменальна пам'ять, швидке перемноження/читання, сила, швидкість, гнучкість та ін.), в тому числі паранормальні (феноменальна інтуїція, ясновидіння, пророцтво, чутливість до енергетики), діти, які мають незвичайні знання та вміння у ранньому віці та ін.

5)   Найгероїчніша дитина - діти, що зробили героїчний вчинок (врятували життя іншої людини, власне життя та інші надзвичайні ситуації)

ОГОЛОШЕННЯ ФІНАЛІСТІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ "ДИВО-ДИТИНА 2019" В НОМІНАЦІЯХ "НАЙДИВОВИЖНІША ДИТИНА" ТА "НАЙГЕРОЇЧНІША ДИТИНА"

Настав час дізнатися імена фіналістів Всеукраїнської Премії «Диво-дитина 2019» в номінаціях "НАЙДИВОВИЖНІША ДИТИНА" та "НАЙГЕРОЇЧНІША ДИТИНА". 

Провівши кропітку працю експертна комісія з залученням фахівців з різних Федерацій та організацій, що займаються вихованням дітей визначила фіналістів премії. 

Вже вкотре переконуємось, що в нашій країні підростають найбільш талановиті та обдаровані діти, які завдяки своїй праці, наполегливості, терпінню та прагненню до перемоги, вже в такому юному віці мають надзвичайно високі досягнення. 

Учасники, які увійшли в трійки приймуть участь на церемонії нагородження та виступлять на сцені із своїми показовими виступами. 

Оцінювати та нагороджувати фіналістів будуть відомі та успішні люди нашої країни (артисти, спортсмени, політики, представники міністерств і відомств, культури і мистецтва, та інші публічні особи, небайдужі до виховання та розвитку дітей). 

Просимо дітей, які не потрапили до фіналу не засмучуватись та не зупинятися на досягнутому. Всім фіналістам бажаємо вдачі та перемоги! 

Отже, фіналісти Всеукраїнської премії «Диво-Дитина – 2019» 

Найдивовижніша дитина: 

1. Михайлова Софія, 8 років, м. Київ, Київська обл.: занесена до Національного Реєстру Рекордів як виконавиця традиційного джазу на саксофоні з імпровізацією, володарка багатьох гран- прі та перших премій.

2. Черняєв Тихон, 9 років, м. Харків, Харківська обл.: занесений до Національного Реєстру Рекордів як наймолодший шахіст-першорозрядник, чемпіон Світу, Європи і України в рейтингу ФІДЕ, наймолодший в світі шахіст-стрімер, дворазовий чемпіон Світу зі швидких шахів, наймолодший кандидат у майстри спорту в історії шахів України. 

3. Пузанов Іван, 8 років, м. Генічеськ, Херсонська обл.: переможець Відкритого чемпіонату України зі стрибків на акробатичній доріжці 2019, переможець Всеукраїнських змагань зі стрибків на батуті 2017, переможець Всеукраїнських змагань зі стрибків на батуті 2018 .

Найгероїчніша дитина: 

1. Соловйов Володимир, 8 років, м. Львів, Львівська обл.: здійснив героїчний вчинок – з ризиком для власного життя, на небезпечній та незнайомій водоймі, самостійно без сторонньої допомоги врятував на воді старшу за віком дитини.

14-05-2019 | Раздел: Новини
 

ЗАПРОШУЄМО ВСІХ БАЖАЮЧИХ НА ЦЕРЕМОНІЮ НАГОРОДЖЕННЯ

Дорогі батьки та діти! 

Повідомляємо, що урочиста церемонія нагородження та показові виступи фіналістів Всеукраїнської премії «Диво-Дитина 2019» відбудуться 30 травня о 16:00 у концерт-холі "ОАЗИС" РЦ "Ультрамарин" за адресою м. Київ, вул. Василя Липківського, 1-А. 

Запрошуємо всіх бажаючих батьків з дітьми відвідати захід, подивитися виступ фіналістів, поспілкуватися та сфотографуватися з членами журі та гостями даного заходу.

Для цього потрібно надіслати на електронну адресу: divo.dutuna@gmail.com лист з зазначеною темою "Хочу прийти на церемонію", та отримати запрошення. 

Поспішайте, кількість місць обмежена.


13-05-2019 | Раздел: Новини
 

ОГОЛОШЕННЯ ФІНАЛІСТІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ "ДИВО-ДИТИНА 2019" В НОМІНАЦІЯХ "НАЙРОЗУМНІША ДИТИНА" ТА "НАЙСПОРТИВНІША ДИТИНА"

Настав час дізнатися імена фіналістів Всеукраїнської Премії «Диво-дитина 2019» в номінаціях "НАЙРОЗУМНІША ДИТИНА" та "НАЙСПОРТИВНІША ДИТИНА".

Провівши кропітку працю експертна комісія з залученням фахівців з Міністерства молоді та спорту, Малої Академії Наук, різних Федерацій та організацій, що займаються вихованням дітей визначала фіналістів премії.

 Вже вкотре переконуємось, що в нашій країні підростають найбільш талановиті та обдаровані діти, які завдяки своїй праці, наполегливості, терпінню та прагненню до перемоги, вже в такому юному віці мають надзвичайно високі досягнення. 

Учасники, які увійшли в трійки приймуть участь на церемонії нагородження та виступлять на сцені із своїми показовими виступами. 

Оцінювати та нагороджувати фіналістів будуть відомі та успішні люди нашої країни (артисти, спортсмени, політики, представники міністерств і відомств, культури і мистецтва, та інші публічні особи, небайдужі до виховання та розвитку дітей). 

Просимо дітей, які не потрапили до фіналу не засмучуватись та не зупинятися на досягнутому. 

Всім фіналістам бажаємо вдачі та перемоги! 

Імена фіналістів в номінаціях "НАЙТВОРЧА ДИТИНА", "НАЙДИВОВИЖНІША ДИТИНА" та "НАЙГЕРОЇЧНІША ДИТИНА" будуть опубліковані 14 травня 2019 р.

Отже, фіналісти Всеукраїнської премії «Диво-Дитина – 2019»:

Найрозумніша дитина:

1. Жданова Еліза, 13 років, м. Запоріжжя, Запорізька  обл.:  переможець  третього етапу  Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г. Шевченка, переможець третього етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, призер та переможець інших предметних шкільних олімпіад та конкурсів.

2.  Мосієнко Дарина, 13 років, смт. Розсошенці, Полтавська обл.: чемпіонка України, бронзовий призер чемпіонату Європи, член дорослої збірної України з шашок, кандидат у майстри спорту.

3.  Лінов Єгор 13 років, Сагатий Тимофій 12 років (команда YellowCat), м. Київ, Київська обл.: переможці Всеукраїнської олімпіади з робототехніки Robotica 2017, переможці у молодшій лізі в олімпіаді Robotica 2018, переможці у всесвітній олімпіаді WRO-2018 з роботехніки в Таїланді.

Найспортивніша дитина:

1. Могильченко Ксенія 12 років, м. Павлоград, Дніпропетровська обл.: чемпіонка України з акробатичного рок-н-ролу, дворазова призерка чемпіонату Європи з акробатичного рок-н-ролу.

2. Пилипчук Ольга, 12 років, м. Славута, Хмельницька обл.:  дворазова чемпіонка України з боксу у вазі 67 кг., багаторазова чемпіонка Хмельницької обл. з боксу, багаторазова чемпіонка різноманітних турнірів з боксу.

3. Демочко Діана, 11 років, м. Харків, Харківська обл.: переможець етапів Кубку Європи з шорт-треку у Польщі, Словаччині, Угорщині, переможець Чемпіонатів м. Києва, Бучі, Харкова з роликового спорту, учасниця двох Міжнародних Гданських марафонів на 20 км в 2017, 2018 роках. Володарка 4 кубків, 96 медалей. Отримала І-ий дорослий розряд з роликового спорту.11-05-2019 | Раздел: Новини
 

ДАТА ПУБЛІКАЦІЇ СПИСКУ ФІНАЛІСТІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ ДИВО-ДИТИНА 2019

Шановні учасники і батьки!

Комісія безперервно вивчає досягнення переможців першого етапу та намагається обрати найдойстойнішу трійку у кожній номінації.

Вже вкотре переконуємось, що в нашій країні щорічно підростають талановиті та обдаровані діти, які завдяки своїй праці, наполегливості, терпінню та прагненню до перемоги, вже в юному віці мають надзвичайно високі  досягнення та заслуговують на увагу, пошану та нагороду.

Переможці другого етапу, які увійдуть до фіналу будуть опубліковані на нашому сайті   і на нашій сторінці  Фейсбук 15 травня 2019 р.   

Всі фіналісти будуть запрошені на церемонію нагородження, де зможуть поборотися за перше місце у кожній номінації. Оцінювати та нагороджувати фіналістів будуть відомі та успішні люди нашої країни (артисти, спортсмени, політики, представники міністерств і відомств, культури і мистецтва, та інші публічні особи, небайдужі до виховання та розвитку дітей).

Урочиста церемонія нагородження та показові виступи фіналістів відбудуться 30 травня о 16:00 у концерт-холі "ОАЗИС" РЦ "Ультрамарин" за адресою м. Київ, вул. Василя Липківського, 1-А.

Запрошуємо відвідати захід, для цього всі бажаючі можуть надіслати на електронну адресу: divo.dutuna@gmail.com  лист з зазначеною темою "Хочу прийти на церемонію",та отримати запрошення. Поспішайте, кількість місць обмежена.

Логотип ОАЗИС

03-05-2019 | Раздел: Новини
 

ПЕРЕМОЖЦІ ПЕРШОГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ «ДИВО-ДИТИНА 2019» У НОМІНАЦІЯХ "НАЙДИВОВИЖНІША ДИТИНА", "НАЙТВОРЧА ДИТИНА", "НАЙГЕРОЇЧНІША ДИТИНА"

Дорогі батьки та діти!

Провівши кропітку працю, комісія визначала довгоочікуваних переможців першого етапу  в номінаціях: «Найдивовижніша дитина», «Найтворча дитина», «Найгероїчніша дитина». Це  рішення далося дуже важко. Були залучені експерти та проведені консультації з представниками освіти, науки, спорту, Малої Академії Наук і т.д.

 Неймовірна кількість  талановитих та дивовижних дітей, які заслуговують на увагу, пошану та нагороду.

Просимо дітей, які не увійшли до 10-ки, у жодному разі не засмучуватись, не зупинятися, а навпаки прямувати до своїх майбутніх досягнень та перемог!

Вітаємо учасників, які вибороли шанс потрапити до фіналу! Бажаємо всім удачі та перемоги!

Найдивовижніша дитина:

 

1.     Ільїн Михайло, 7 років, м. Кременчук, Полтавська  обл.:  переможець  переможець VI Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «Підкори сцену-2019», переможець Міжнародного фестивалю-конкурсу «Україна єднає світ», переможець ІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв «NEW FESTIVAL OF ARTS», переможець  переможець V Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «Підкори сцену-2018», полуфіналіст проекту «Україна має талант-2017», «Круче всех»  .

2.     Дурнєва Варвара, 6 років, с. Рубанівка, Херсонська обл.: переможець Всеукраїнського фестивалю циркового мистецтва, переможець Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Чорноморське сузір’я талантів 2018», найкращий виконавець Всеукраїнського проекту «Найяскравіші Таланти України 2018», гран-прі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Зірки майбутнього 2017».

3.     Пічка Демид, 8 років, м. Кременчук, Полтавська обл.: переможець чемпіонату України зі скелелазіння, переможець Відкритого чемпіонату Полтавської обл. зі скелелазіння, переможець чемпіонату Харківської обл. зі скелелазіння, переможець Відкритого чемпіонату Донецької обл. зі скелелазіння, переможець Відкритого чемпіонату Дніпропетровської обл. з болдерінгу.

4.     Леоненко Матвій, 7 років, м. Лубни, Полтавська обл.: переможець обласного конкурсу «Роде наш красний», гран-прі Всеукраїнського конкурсу циркового мистецтва «Волна талантов», учасник фестивалю «Зірки майбутнього» цирку Кобзов, нагороджений спеціальним призом від Національного цирку України, переможець Всеукраїнського дитячого фестивалю «Пізнайко збирає друзів».

5.     Михайлова Софія, 8 років, м. Київ, Київська обл.: занесена до Національного Реєстру Рекордів як виконавиця традиційного джазу на саксофоні з імпровізацією, володарка багатьох гран- прі та  перших премій.

6.     Черняєв Тихон, 9 років, м. Харків, Харківська обл.: занесений до Національного Реєстру Рекордів як наймолодший шахіст-першорозрядник, чемпіон Світу, Європи і України в рейтингу ФІДЕ, наймолодший в світі шахіст-стрімер, дворазовий чемпіон Світу зі швидких шахів, наймолодший кандидат у майстри спорту в історії шахів України.

7.      Києнко Олександр, 7 років, смт. Требухів, Київська обл.: чемпіон України по мотокросу у класі 50 см3 – 2018, переможець Кубка України по мотокросу у класі 50 см3 – 2018 .

8.     Малишева Єлизавета, 13 років, м. Кам’янське, Дніпропетровська обл.: мегашвидкочитання, 18594 слів за одну хвилину при 90% розуміння тексту по методиці А.Сподіна.

9.     Пузанов Іван, 8 років, м. Генічеськ, Херсонська обл.: переможець Відкритого чемпіонату України зі стрибків на акробатичній доріжці 2019, переможець Всеукраїнських змагань зі стрибків на батуті 2017, переможець Всеукраїнських змагань зі стрибків на батуті 2018 .

10.   Копил Андрій, 7 років, м. Павлоград, Дніпропетровська обл.: чемпіон України з картингу клас картів «Мікро-2017», переможець 4-го етапу Кубку Єдності та Чемпіонату з картингу 2018.

     Найтворча дитина:

 

1.     Тарасенко Таїсія, 9 років, м. Київ, Київська  обл.:   учасниця 37 Міжнародних (Франція, Італія, Туреччина, Польща, Єгипет, Чехія) всеукраїнських та академічних художніх конкурсів, учасниця 15 академічних, всеукраїнських та міжнародних виставок художніх творів (Японія, Італія, Польща), отримує Творчу стипендію голови Київської міської державної адміністрації за успішне навчання та значні особисті творчі успіхи та здобутки.

2.     Бібікова Анастасія, 13 років, м. Харків, Харківська обл.: Пісочний художник -переможець Міжнародного фестивалю в Італії, переможець Всеукраїнських та міжнародних фестивалів, виставок робіт пісочної графіки.

3.     Гушта Мар’ян, 12 років, м. Черкаси, Черкаська обл.: переможець  Міжнародного конкурсу баяністів-акордеоністів «Perpetuum Mobile», гран-прі Міжнародного конкурсу баяністів-акордеоністів у м. Ланчано, Італія, гран-прі Міжнародного фестивалю-конкурсу «Талановиті діти України», гран-прі Міжнародного фестивалю-конкурсу «Козацький шлях.UA», переможець Міжнародного конкурсу  баяністів-акордеоністів «Accoptemium» (Білорусь), гран-прі Всеукраїнського конкурсу «Провесінь» в номінації «Баян», стипендіат Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна».

4.     Федюрко Олександр, 8 років, м. Київ, Київська обл.: гран-прі Всеукраїнського конкурсу піаністів імені В.В. Пухальського, 2017, переможець Міжнародного конкурсу юних піаністів В. Крайнєва, група «Дебют» 2018, переможець Міжнародного конкурсу молодих піаністів памяті В.Горовиця, 2018, переможець 51-го Міжнародного конкурсу «Virtuosi per musika di pianoforte», Усті-над-Лабем, Чехія, 2018 .

5.     Балабанов Олександр, 12 років, м. Київ, Київська обл.: гран-прі  XXVII Міжнародного фестивалю мистецтв «Слов’янський Базар в Витебську»  респ. Білорусь, Гран-прі конкурсу дитячої творчості «Яскраві діти України» (Східний етап), почесно представляв Україну в Австралії (м. Сідней, 2018 рік) на Міжнародному фестивалі Мов та культур (IFLC), у Китаї (м.Пекін, 2017),фіналіст Національного відбору на Дитяче Євробачення 2018.

6.     Герман Аліса, 13 років, м. Київ, Київська обл.: українська художниця і письменниця, працює у техніці петриківського розпису, внесена до Книги рекордів України, як наймолодша майстриня петриківського розпису, переможниця багатьох міжнародних та всеукраїнських художніх і літературних конкурсів.

7.      Герасименко Лана, 13 років, м. Львів, Львівська обл.: переможець Українського дитячого фестивалю мистецтв «Лавина Талантів», переможець Інтернаціонального конкурсу в Словенії (скрипка), переможець Всеукраїнської музичної олімпіад «Голос Країни» (струнні смичкові інструменти з оркестром), переможець Міжнародного конкурсу-фестивалю юних віртуозів (скрипка).

8.     Степанець Ольга 10 років, м. Черкаси, Черкаська обл.: володарка офіційного кубку Європи IDF- 2018 з шоу дисциплін і кубків Міжнародного фестивалю мистецтв «Столиця запрошує»- 2018 м. Київ, двічі Чемпіонка України та призерка Міжнародного фестивалю хореографічного мистецтва «GRAND PRIX OF UKRAINE» 2018 м. Одеса, переможниця Міжнародного Online конкурсу-фестивалю «Golden Time» 2018 м. Лондон та володарка гран-прі Golden time - international festival за найкращу хореографію. Має звання найкращого танцівника АСЕТУ (Асоціація Сучасного та Естрадного Танцю України) 2018.

9.     Непомнящий Віталій, 13 років, м. Одеса, Одеська обл.:  Гран-Прі щорічної Премії "Творча молодь Одещини 2019". Лауреат в номінації «ТОП -100 ДІТИ: МЕДІА і моделинга» в 1-му Всеукраїнському рейтингу «ТОП 100 ДІТИ УКРАЇНИ», Учасник понад 250 концертів, ведучий більше 50 концертних програм. Володар Гран-Прі, Призу глядацьких симпатій, багаторазовий Лауреат І ступеня понад 150 міжнародних, всеукраїнських, регіональних та міських конкурсів у номінаціях «Театральне творчість» «Академічний і естрадний вокал», «Інструментальний жанр (гітара) (фортепіано), (саксофон)» , «Художнє читання», «Хореографія», «Оригінальна мистецтво», «танець», «Бальний танець», «Степ», Стипендіат Голови обласної державної адміністрації 2018, 5-ти кратний призер конкурсу «STARS OF THE ALBION. Grand Prix 2019 »в Великобританії, учасник фестивалів у Франції, Італії, концертів в Швейцарії (в складі хору« Перлини Одеси »), гастролі з Одеським національним академічним театром опери та балету в Нідерландах, Бельгії і Голландії..

10.   Карнаушенко Маргарита, 11 років, с. Новоолександрівка, Дніпропетровська обл.: переможець Інтернаціонального фестивалю (Берлін 2019), переможець ІІІ Відкритого фестивалю-конкурсу сучасної хореографії «OrangePelican» 2019, переможець V Міжнародного мистецького фестивалю-конкурсу GRANDFEST 2018.

 

Найгероїчніша дитина:

1. Соловйов Володимир, 8 років, м. Львів, Львівська  обл.:   здійснив героїчний вчинок – з ризиком для власного життя, на небезпечній та незнайомій водоймі, самостійно без сторонньої допомоги врятував на воді старшу за віком дитини.

 

24-04-2019 | Раздел: Новини
 

ПЕРЕМОЖЦІ ПЕРШОГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ «ДИВО-ДИТИНА 2019» У НОМІНАЦІЇ "НАЙСПОРТИВНІША ДИТИНА"


Дорогі батьки та діти! 

Опубліковуємо довгоочікуваних переможців першого етапу в номінації «Найспортивніша дитина». 

Просимо дітей, які не увійшли до 10-ки, у жодному разі не засмучуватись, не зупинятися, а навпаки прямувати до своїх майбутніх досягнень та перемог! 

Вітаємо учасників, які вибороли шанс потрапити до фіналу! 

Бажаємо всім удачі та перемоги!

Найспортивніша дитина:

1.     Корнієнко Єгор, 9 років, м. Корсунь-Шевченківський, Черкаська  обл.:   переможець Чемпіонату України з акватлону в 2018 році, срібний призер 5 етапу Дитячої Триатлонної Ліги в2017 році, абсолютний чемпіон Дитячої Триатлонної Ліги в 2018 році, переможець І етапу Дитячої Триатлонної Ліги в 2019 році.

2.     Голоборода Марія, 13 років, смт. Кувечичі, Чернігівська обл.: переможець Чемпіонату України з біатлону та лижних гонок, переможець обласних та районних Чемпіонатів з біатлону та лижних гонок, переможець Чемпіонату України зі спринту.

3.     Стецюк Данило, 12 років, м. Вінниця, Віницька обл.: переможець Кубку України зі спортивної акробатики серед дорослих, переможець Міжнародного турніру «Sachenpokal” м. Різа, переможець Чемпіонату України серед юніорів зі спортивної акробатики.

4.     Ткаченко Поліна, 12 років, м. Одеса, Одеська обл.: чемпіонка Одеської області зі стрільби з лука 2018, чемпіонка Всеукраїнських змагань стрільби з лука 2018, абсолютна чемпіонка України стрільби з лука 2019, чемпіонка Одеської області стрільби з лука 2019, переможниця у номінації «Лучник року» 2017 .

5.     Скільський Данило, 11 років, м. Мелітополь, Запорізька обл.: чемпіон України з вільної боротьби, чемпіон відкритих турнірів з вільної боротьби в багатьох містах України, учасник-переможець теле-проекту «Круче всх».

6.     Рак Артем, 12 років, м. Лохвиця, Полтавська обл.: переможець відкритих чемпіонатів Полтавської та Сумської областей з кіокушинкай карате, чемпіон України 2018 м. Львів з кіокушинкай карате, чемпіон Світу 2018 м. Сентеш, Угорщина з кіокушинкай карате.

7.      Маненков Максим, 12 років, м. Запоріжжя, Запорізька обл.: чемпіон Європи по юнакам з тхеквондо, чемпіон Європи серед кадетів з тхеквондо, срібний і бронзовий призер чемпіонатів Європи з тхеквондо, чемпіон України з тхеквондо, перший номер світового рейтингу серед кадетів з тхеквондо, кандидат в майстри спорту.

8.     Могильченко Ксенія 12 років, м. Павлоград, Дніпропетровська обл.: чемпіонка України з акробатичного рок-н-ролу, дворазова призерка чемпіонату Європи з акробатичного рок-н-ролу.

9.     Пилипчук Ольга, 12 років, м. Славута, Хмельницька обл.:  дворазова чемпіонка України з боксу у вазі 67 кг., багаторазова чемпіонка Хмельницької обл. з боксу, багаторазова чемпіонка різноманітних турнірів з боксу.

10.  Демочко Діана, 11 років, м. Харків, Харківська обл.: переможець етапів Кубку Європи з шорт-треку у Польщі, Словаччині, Угорщині, переможець Чемпіонатів м. Києва, Бучі, Харкова з роликового спорту, учасниця двох Міжнародних Гданських марафонів на 20 км в 2017, 2018 роках. Володарка 4 кубків, 96 медалей. Отримала І-ий дорослий розряд з роликового спорту.22-04-2019 | Раздел: Новини
 

УЧАСТЬ У СКЛАДІ ЖУРІ В.О. ГОЛОВИ КОМІТЕТУ ОСВІТИ І НАУКИ СПІВАКОВСЬКОГО ОЛЕКСАНДРА ВОЛОДИМИРОВИЧА

Дорогі батьки та діти-учасники! 

Продовжуємо повідомляти новини, щодо вручення та церемонії нагородження премії, а саме: хочемо проінформувати батьків та дітей, що сьогодні надав офіційну згоду участі у складі журі В.о. голови комітету освіти і науки Співаковський Олександр Володимирович. 

Його участь надасть більш професійну оцінку усіх фіналістів, а особливо у номінації «Найрозумніша дитина». 

Дякуємо та висловлюємо велику подяку Олександру Володимировичу за небайдужість виховання та підтримку талановитих дітей України.

Оргкомітет премії


18-04-2019 | Раздел: Новини
 

ПЕРЕМОЖЦІ ПЕРШОГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ «ДИВО-ДИТИНА 2019» У НОМІНАЦІЇ "НАЙРОЗУМНІША ДИТИНА"

Дорогі батьки та діти!

Опубліковуємо довгоочікуваних переможців першого етапу в номінації «НАЙРОЗУМНІША ДИТИНА».

Це  рішення далося дуже важко! Неймовірна кількість  талановитих та дивовижних дітей, які заслуговують на увагу, пошану та нагороду. Але за незмінними умовами за перемогу у фіналі зможуть поборотися лише 10 дітей- учасників у кожній номінації.

Просимо дітей, які не увійшли до 10-ки, у жодному разі не засмучуватись, не зупинятися, а навпаки прямувати до своїх майбутніх досягнень та перемог!

Вітаємо учасників, які вибороли шанс потрапити до фіналу! Бажаємо всім удачі та перемоги!

     І так!  Переможці першого етапу Всеукраїнської премії «Диво - Дитина 2019»:

 

Найрозумніша дитина:

1.    Жданова Еліза, 13 років, м. Запоріжжя, Запорізька  обл.:  переможець  третього етапу  Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г. Шевченка, переможець третього етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, призер та переможець інших предметних шкільних олімпіад та конкурсів.

2.  Квітко Михайло, 8 років, м. Київ, Київська обл.: переможець Всеукраїнського фестивалю Роботехніки в номінації «Найбільший робот», переможець Всеукраїнського фестивалю Роботехніки в номінації «Найкращий рятівний гвинтокрил», переможець фестивалю Robotica 2018, переможець фестивалю Роботехніки в номінації «Сумо керовані».

3.  Мінтенко Дмитро, 9 років, м. Чернівці, Чернівецька обл.: переможець другого та третього етапів Всеукраїнських  олімпіад з хімії, переможець другого етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики, переможець другого етапу Відкритої міської освітньо-наукової конференції «Всесвіт-2019».

4.  Красовський Богдан, 11 років, м. Костопіль, Рівненська обл.: переможець конкурсу науково-дослідницьких, винахідницьких та раціоналізаторських розробок, учасник Всеукраїнського турніру юних винахідників і раціоналізаторів.

5.  Сподін Данило, 12 років, смт. Єланець, Миколаївська обл.: переможець третього обласного етапу VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г. Шевченка, переможець VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г. Шевченка, переможець третього обласного етапу IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г. Шевченка.

6.  Еттіх Анна, 12 років, смт. Лозова, Харківська обл.: переможець Всеукраїнського конкурсу МАН юних дослідників «Кристали» ім. Євгена Гладишевського у номінації «Найякісніший кристал», переможець другого міського етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г. Шевченка, переможець Всеукраїнського марафону «Благодійні читання», нагороджена золотим сертифікатом VII Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч».

7.  Мосієнко Дарина, 13 років, смт. Розсошенці, Полтавська обл.: чемпіонка України, бронзовий призер чемпіонату Європи, член дорослої збірної України з шашок, кандидат у майстри спорту.

8.    Лінов Єгор 13 років, Сагатий Тимофій 12 років (команда YellowCat), м. Київ, Київська обл.: переможці Всеукраїнської олімпіади з робототехніки Robotica 2017, переможці у молодшій лізі в олімпіаді Robotica 2018, переможці у всесвітній олімпіаді WRO-2018 з роботехніки в Таїланді.

9.   Цесарук Лев, 11 років, м. Київ, Київська обл.: вихованець відділення технічних наук Київської МАН, секція машинобудування та роботехніки,переможець Всеукраїнського конкурсу з інформаційних технологій в номінації «Розробка комп’ютерної гри», переможець ХІІ Всеукраїнського фестивалю науки.

10. Трофимчук Володимир, 11 років, м. Київ, Київська обл.: вихованець відділення технічних наук Київської МАН, секція машинобудування та роботехніки, автор проектів «Браслет для попередження нервових зривів», «Удосконалена підвіска автомобіля для пересіченої місцевості», «Compact rubbish bin».

 

17-04-2019 | Раздел: Новини
 

ОПРАЦЮВАННЯ КОМІСІЄЮ ДОКУМЕНТІВ НА ОТРИМАННЯ ПРЕМІЙ

Дорогі батьки та діти!

Комісія під керівництвом Президента премії вже кілька тижнів опрацьовує документи від дітей-учасників на отримання Премій. 

Хочу сказати Вам, що в цьому році ми отримали понад 1000 анкет і звернули увагу на те, що досягнення наших дітей ростуть. Відкриваючи кожен конверт і переглядаючи документи, ми щиро відчуваємо почуття гордості і радості за дітей нашої країни, які проявляючи цілеспрямованість, терпіння, нескінченне бажання і волю, впевнено йдуть до своїх перемог і досягнень !!! Ми глибоко віримо що з такими дітьми у нашій країні є світле майбутнє !!! 

Уважно вивчаючи досягнення учасників, нам дуже складно визначити переможців першого етапу, адже практично в кожному конверті багато дипломів, грамот, фото, дисків ... але правила такі, що ми зобов'язані вибрати по 10 кращих номінантів. 

З огляду на вищесказане, ми хочемо побажати всім дітям, які не ввійшли в 10-ку, всього самого найкращого, не зупиняйтеся на досягнутому, впевнено і сміливо надалі займайтеся тим, що ви для себе обрали, а головне будьте яскравим прикладом для своїх однолітків, несіть в цей світ доброту, справедливість, моральність, співчуття, дружбу і мир. Все це обов’язково зробить вас успішними і щасливими.

З повагою,

Президент премії

17-04-2019 | Раздел: Новини
 

ЕКСПЕРТНА КОМІСІЯ ОПРАЦЮВАЛА АНКЕТИ ПЕРШОГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ «ДИВО-ДИТИНА 2019» У НОМІНАЦІЇ «НАЙРОЗУМНІША ДИТИНА»

Дорогі батьки та діти-учасники! 

Комісія за допомогою Малої Академії Наук обрала анкети дітей-учасників на отримання Премій ПЕРШОГО ЕТАПУ (10 чоловік) у номінації «НАЙРОЗУМНІША ДИТИНА».

Список переможців, які увійшли до 10-ки буде опублікований завтра вранці.

15-04-2019 | Раздел: Новини
 

ЗАТВЕРДЖЕНА ДАТА ЦЕРЕМОНІЇ НАГОРОДЖЕННЯ ПРЕМІЇ

Шановні батьки та діти-учасники! 

Повідомляємо, що 11-та церемонія нагородження та вручення Всеукраїнської Премії «Диво-дитина» відбудеться 30.05.2019р. у концерт-холі «Оазис» за адресою: м. Київ, вул. Василя Липківського, 1-А о 16:00.

На церемонію нагородження будуть запрошені для показових виступів по 3 фіналісти у кожній номінації. 

Церемонія відбудеться за участі відомих діячів науки, мистецтва, спорту та політиків України. 

ЗАПРОШУЄМО СТАТИ ГЛЯДАЧАМИ ЗАХОДУ! Просимо всіх бажаючих надсилати заявки на нашу електронну пошту divo.dutuna@gmail.com , в темі листа вказуємо «Хочу прийти на церемонію»!!!


04-04-2019 | Раздел: Новини
 

ЕФІР У ПРОГРАМІ "РАНОК У МЕГАПОЛІСІ"

У суботу 30.03.2019 року, Віктор НОВІКОВ, президент премії «Диво-Дитина» та Єгор ЛІНОВ, учасник номінації "Найрозумніша дитина", прийняли участь у програмі "Ранок у Мегаполісі" на телеканалі "Київ".

Відео програми можна переглянути на нашій сторінці у фейсбуці та ютуб

https://www.facebook.com/dyvo.dytyna/videos/2293913464163052/

https://www.youtube.com/watch?v=4pAoohIlnvo&t=397s

 
 
02-04-2019 | Раздел: Новини
 

СПЕЦІАЛЬНИЙ ПРИЗ ВІД ОЛЕНИ ВИШНЯКОВОЇ

Цього року Всеукраїнська премія «Диво Дитина» зазнає приємних змін! 

З радістю презентуємо всім учасникам конкурсу на здобуття премії, нову спеціальну нагороду від Олени Вишнякової, фаундера Ukrainian Global School. У десятому ювілейному конкурсі пані Олена приймала участь в якості члена журі та була приємно вражена здобутками юних талантів. Деякі учасники не здобули головних призів, але рівень підготовки, цілісність і унікальність їхніх проектів справили сильне враження. Саме тому вона вирішила запровадити нову відзнаку, яка дозволить не тільки нагородити учасників конкурcу, а і сприятиме втіленню проекту у життя. «Підтримка дитячих талантів є пріоритетним напрямком не лише держави, але й суспільства вцілому. Зі свого боку, ми робитимемо усе можливе, щоб креативні діти отримували необхідну підтримку. Адже головною метою Ukrainian Global School є розкриття унікального потенціалу кожного учня та допомога в практичній реалізації здобутих знань», – зазначила Олена Вишнякова.

 

Також нагадуємо, що церемонія нагородження Всеукраїнською премією «Диво-Дитина 2019» відбудеться 30 травня 2019 року.

29-03-2019 | Раздел: Новини
 

ЗАВЕРШЕНО ПРИЙОМ АНКЕТ 2019

Шановні батьки та діти! 

20 березня завершився прийом анкет на участь у конкурсі на здобуття Всеукраїнської премії «Диво-Дитина – 2019». До розгляду будуть прийняті анкети з датою відправки на штампі конверту до 20.03.2018 року включно. Від сьогодні оргкомітет премії розпочинає активну обробку прийнятих анкет. 

Нагадуємо, що Всеукраїнська премія «Диво-Дитина – 2019», як і завжди, буде проходити в 3 етапи: 1 етап – комісія розглядає анкети та обирає по 10 учасників у кожній номінації, які стають переможцями першого етапу; 2 етап – комісія розглядає анкети переможців 1 етапу та обирає 3-х фіналістів у кожній номінації; 3 етап та церемонія нагородження переможців відбудеться у місті Києві. Члени журі оцінюють показові виступи переможців другого етапу та визначають володарів першої, другої та третьої премії.

Список переможців першого етапу буде опубліковано на сайті та на нашій сторінці у фейсбуці https://www.facebook.com/dyvo.dytyna/ 22 квітня 2019 року. 

Висловлюємо Вам подяку та бажаємо успіхів всім учасникам цьогорічної премії. 

Оргкомітет та Президент премії Віктор Новіков

21-03-2019 | Раздел: Новини
 

ЕФІР НА ТЕЛЕБАЧЕННІ

09.03.2019 Президент Премії Віктор Новіков прийняв участь у програмі "Ранок у Мегаполісі" на телеканалі «КИЇВ», де розповів про проведення премії, уточнив інформацію щодо подачі документів та інші цікаві факти. Ще є час для подачі документів до 20 березня 2019 р. 

 

Відео программи можна переглянути на нашій сторінці у фейсбуці та ютуб.

www.facebook.com/Denumegapolisi/videos/515752412285572/

https://youtu.be/mVbCB5z3oPo


16-03-2019 | Раздел: Новини
 

 

      Глобал скул
 Консул  Садок кудрявський  Перлина Дзвінкова  
 колобочок лого мал <логотип котя мал логотип файз