Главная >>> Новини

Новини

 

НОМІНАЦІЇ ПРЕМІЇ

1)   Найрозумніша дитина - діти, які мають досягнення, або відкриття у науковій сфері, високо ерудовані діти, винахідники, раціоналізатори, переможці та призери шкільних олімпіад, різних інтелектуальних ігор та науково-технічних конкурсів, діти, що мають незвичайні розумові здібності і таланти.

2)   Найспортивніша дитина - діти, що мають спортивні звання, переможці і призери обласних, республіканських та міжнародних спортивних змагань.

3)   Найтворча дитина - діти, переможці творчих конкурсів та фестивалів в різних видах мистецтва (література, поезія, архітектура, живопис, дизайн, музика та кінотворчість, образотворче мистецтво, театральне мистецтво, вокал, хореографія та ін.)

4)   Найдивовижніша дитина - діти-рекордсмени з різних вправ фізичної культури (набивання м’яча, підтягування та ін.), діти які мають унікальні та неймовірні здібності (феноменальна пам'ять, швидке перемноження/читання, сила, швидкість, гнучкість та ін.), в тому числі паранормальні (феноменальна інтуїція, ясновидіння, пророцтво, чутливість до енергетики), діти, які мають незвичайні знання та вміння у ранньому віці та ін.

5)   Найгероїчніша дитина - діти, що зробили героїчний вчинок (врятували життя іншої людини, власне життя та інші надзвичайні ситуації)

ПЕРЕМОЖЦІ ПЕРШОГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ «ДИВО-ДИТИНА 2019» У НОМІНАЦІЇ "НАЙРОЗУМНІША ДИТИНА"

Дорогі батьки та діти!

Опубліковуємо довгоочікуваних переможців першого етапу в номінації «НАЙРОЗУМНІША ДИТИНА».

Це  рішення далося дуже важко! Неймовірна кількість  талановитих та дивовижних дітей, які заслуговують на увагу, пошану та нагороду. Але за незмінними умовами за перемогу у фіналі зможуть поборотися лише 10 дітей- учасників у кожній номінації.

Просимо дітей, які не увійшли до 10-ки, у жодному разі не засмучуватись, не зупинятися, а навпаки прямувати до своїх майбутніх досягнень та перемог!

Вітаємо учасників, які вибороли шанс потрапити до фіналу! Бажаємо всім удачі та перемоги!

     І так!  Переможці першого етапу Всеукраїнської премії «Диво - Дитина 2019»:

 

Найрозумніша дитина:

1.    Жданова Еліза, 13 років, м. Запоріжжя, Запорізька  обл.:  переможець  третього етапу  Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г. Шевченка, переможець третього етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, призер та переможець інших предметних шкільних олімпіад та конкурсів.

2.  Квітко Михайло, 8 років, м. Київ, Київська обл.: переможець Всеукраїнського фестивалю Роботехніки в номінації «Найбільший робот», переможець Всеукраїнського фестивалю Роботехніки в номінації «Найкращий рятівний гвинтокрил», переможець фестивалю Robotica 2018, переможець фестивалю Роботехніки в номінації «Сумо керовані».

3.  Мінтенко Дмитро, 9 років, м. Чернівці, Чернівецька обл.: переможець другого та третього етапів Всеукраїнських  олімпіад з хімії, переможець другого етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики, переможець другого етапу Відкритої міської освітньо-наукової конференції «Всесвіт-2019».

4.  Красовський Богдан, 11 років, м. Костопіль, Рівненська обл.: переможець конкурсу науково-дослідницьких, винахідницьких та раціоналізаторських розробок, учасник Всеукраїнського турніру юних винахідників і раціоналізаторів.

5.  Сподін Данило, 12 років, смт. Єланець, Миколаївська обл.: переможець третього обласного етапу VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г. Шевченка, переможець VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г. Шевченка, переможець третього обласного етапу IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г. Шевченка.

6.  Еттіх Анна, 12 років, смт. Лозова, Харківська обл.: переможець Всеукраїнського конкурсу МАН юних дослідників «Кристали» ім. Євгена Гладишевського у номінації «Найякісніший кристал», переможець другого міського етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г. Шевченка, переможець Всеукраїнського марафону «Благодійні читання», нагороджена золотим сертифікатом VII Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч».

7.  Мосієнко Дарина, 13 років, смт. Розсошенці, Полтавська обл.: чемпіонка України, бронзовий призер чемпіонату Європи, член дорослої збірної України з шашок, кандидат у майстри спорту.

8.    Лінов Єгор 13 років, Сагатий Тимофій 12 років (команда YellowCat), м. Київ, Київська обл.: переможці Всеукраїнської олімпіади з робототехніки Robotica 2017, переможці у молодшій лізі в олімпіаді Robotica 2018, переможці у всесвітній олімпіаді WRO-2018 з роботехніки в Таїланді.

9.   Цесарук Лев, 11 років, м. Київ, Київська обл.: вихованець відділення технічних наук Київської МАН, секція машинобудування та роботехніки,переможець Всеукраїнського конкурсу з інформаційних технологій в номінації «Розробка комп’ютерної гри», переможець ХІІ Всеукраїнського фестивалю науки.

10. Трофимчук Володимир, 11 років, м. Київ, Київська обл.: вихованець відділення технічних наук Київської МАН, секція машинобудування та роботехніки, автор проектів «Браслет для попередження нервових зривів», «Удосконалена підвіска автомобіля для пересіченої місцевості», «Compact rubbish bin».

 

17-04-2019 | Раздел: Новини
 

ОПРАЦЮВАННЯ КОМІСІЄЮ ДОКУМЕНТІВ НА ОТРИМАННЯ ПРЕМІЙ

Дорогі батьки та діти!

Комісія під керівництвом Президента премії вже кілька тижнів опрацьовує документи від дітей-учасників на отримання Премій. 

Хочу сказати Вам, що в цьому році ми отримали понад 1000 анкет і звернули увагу на те, що досягнення наших дітей ростуть. Відкриваючи кожен конверт і переглядаючи документи, ми щиро відчуваємо почуття гордості і радості за дітей нашої країни, які проявляючи цілеспрямованість, терпіння, нескінченне бажання і волю, впевнено йдуть до своїх перемог і досягнень !!! Ми глибоко віримо що з такими дітьми у нашій країні є світле майбутнє !!! 

Уважно вивчаючи досягнення учасників, нам дуже складно визначити переможців першого етапу, адже практично в кожному конверті багато дипломів, грамот, фото, дисків ... але правила такі, що ми зобов'язані вибрати по 10 кращих номінантів. 

З огляду на вищесказане, ми хочемо побажати всім дітям, які не ввійшли в 10-ку, всього самого найкращого, не зупиняйтеся на досягнутому, впевнено і сміливо надалі займайтеся тим, що ви для себе обрали, а головне будьте яскравим прикладом для своїх однолітків, несіть в цей світ доброту, справедливість, моральність, співчуття, дружбу і мир. Все це обов’язково зробить вас успішними і щасливими.

З повагою,

Президент премії

17-04-2019 | Раздел: Новини
 

ЕКСПЕРТНА КОМІСІЯ ОПРАЦЮВАЛА АНКЕТИ ПЕРШОГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ «ДИВО-ДИТИНА 2019» У НОМІНАЦІЇ «НАЙРОЗУМНІША ДИТИНА»

Дорогі батьки та діти-учасники! 

Комісія за допомогою Малої Академії Наук обрала анкети дітей-учасників на отримання Премій ПЕРШОГО ЕТАПУ (10 чоловік) у номінації «НАЙРОЗУМНІША ДИТИНА».

Список переможців, які увійшли до 10-ки буде опублікований завтра вранці.

15-04-2019 | Раздел: Новини
 

ЗАТВЕРДЖЕНА ДАТА ЦЕРЕМОНІЇ НАГОРОДЖЕННЯ ПРЕМІЇ

Шановні батьки та діти-учасники! 

Повідомляємо, що 11-та церемонія нагородження та вручення Всеукраїнської Премії «Диво-дитина» відбудеться 30.05.2019р. у концерт-холі «Оазис» за адресою: м. Київ, вул. Василя Липківського, 1-А о 16:00.

На церемонію нагородження будуть запрошені для показових виступів по 3 фіналісти у кожній номінації. 

Церемонія відбудеться за участі відомих діячів науки, мистецтва, спорту та політиків України. 

ЗАПРОШУЄМО СТАТИ ГЛЯДАЧАМИ ЗАХОДУ! Просимо всіх бажаючих надсилати заявки на нашу електронну пошту divo.dutuna@gmail.com , в темі листа вказуємо «Хочу прийти на церемонію»!!!


04-04-2019 | Раздел: Новини
 

ЕФІР У ПРОГРАМІ "РАНОК У МЕГАПОЛІСІ"

У суботу 30.03.2019 року, Віктор НОВІКОВ, президент премії «Диво-Дитина» та Єгор ЛІНОВ, учасник номінації "Найрозумніша дитина", прийняли участь у програмі "Ранок у Мегаполісі" на телеканалі "Київ".

Відео програми можна переглянути на нашій сторінці у фейсбуці та ютуб

https://www.facebook.com/dyvo.dytyna/videos/2293913464163052/

https://www.youtube.com/watch?v=4pAoohIlnvo&t=397s

 
 
02-04-2019 | Раздел: Новини
 

СПЕЦІАЛЬНИЙ ПРИЗ ВІД ОЛЕНИ ВИШНЯКОВОЇ

Цього року Всеукраїнська премія «Диво Дитина» зазнає приємних змін! 

З радістю презентуємо всім учасникам конкурсу на здобуття премії, нову спеціальну нагороду від Олени Вишнякової, фаундера Ukrainian Global School. У десятому ювілейному конкурсі пані Олена приймала участь в якості члена журі та була приємно вражена здобутками юних талантів. Деякі учасники не здобули головних призів, але рівень підготовки, цілісність і унікальність їхніх проектів справили сильне враження. Саме тому вона вирішила запровадити нову відзнаку, яка дозволить не тільки нагородити учасників конкурcу, а і сприятиме втіленню проекту у життя. «Підтримка дитячих талантів є пріоритетним напрямком не лише держави, але й суспільства вцілому. Зі свого боку, ми робитимемо усе можливе, щоб креативні діти отримували необхідну підтримку. Адже головною метою Ukrainian Global School є розкриття унікального потенціалу кожного учня та допомога в практичній реалізації здобутих знань», – зазначила Олена Вишнякова.

 

Також нагадуємо, що церемонія нагородження Всеукраїнською премією «Диво-Дитина 2019» відбудеться 30 травня 2019 року.

29-03-2019 | Раздел: Новини
 

ЗАВЕРШЕНО ПРИЙОМ АНКЕТ 2019

Шановні батьки та діти! 

20 березня завершився прийом анкет на участь у конкурсі на здобуття Всеукраїнської премії «Диво-Дитина – 2019». До розгляду будуть прийняті анкети з датою відправки на штампі конверту до 20.03.2018 року включно. Від сьогодні оргкомітет премії розпочинає активну обробку прийнятих анкет. 

Нагадуємо, що Всеукраїнська премія «Диво-Дитина – 2019», як і завжди, буде проходити в 3 етапи: 1 етап – комісія розглядає анкети та обирає по 10 учасників у кожній номінації, які стають переможцями першого етапу; 2 етап – комісія розглядає анкети переможців 1 етапу та обирає 3-х фіналістів у кожній номінації; 3 етап та церемонія нагородження переможців відбудеться у місті Києві. Члени журі оцінюють показові виступи переможців другого етапу та визначають володарів першої, другої та третьої премії.

Список переможців першого етапу буде опубліковано на сайті та на нашій сторінці у фейсбуці https://www.facebook.com/dyvo.dytyna/ 22 квітня 2019 року. 

Висловлюємо Вам подяку та бажаємо успіхів всім учасникам цьогорічної премії. 

Оргкомітет та Президент премії Віктор Новіков

21-03-2019 | Раздел: Новини
 

ЕФІР НА ТЕЛЕБАЧЕННІ

09.03.2019 Президент Премії Віктор Новіков прийняв участь у програмі "Ранок у Мегаполісі" на телеканалі «КИЇВ», де розповів про проведення премії, уточнив інформацію щодо подачі документів та інші цікаві факти. Ще є час для подачі документів до 20 березня 2019 р. 

 

Відео программи можна переглянути на нашій сторінці у фейсбуці та ютуб.

www.facebook.com/Denumegapolisi/videos/515752412285572/

https://youtu.be/mVbCB5z3oPo


16-03-2019 | Раздел: Новини
 

ПОВІДОМЛЕННЯ

Шановні батьки! 

Дуже дякуємо Вам за те, що надсилаєте анкети ваших дітей, і багато додаєте документів про їх досягнення.

Є велике прохання до Вас, у графі досягнення учасника писати ТРИ НАЙБІЛЬШ ВАЖЛИВИХ досягнення Вашої дитини. При цьому обов’язково необхідно додати копії документів досягнень Вашої дитини за два останніх роки. 

Це полегшить і спростить роботу нашої комісії, а також буде зрозуміло, які головні досягнення має Ваша дитина.

Оргкомітет Премії.

13-03-2019 | Раздел: Новини
 

ЗАТВЕРДЖЕНО РОЗМІРИ ПРЕМІЙ НА 2019 РІК.

Сьогодні 04.03.2019 року о 12.00 годині відбулося засідання оргкомітету за участю Президента Премії Віктора Новікова. На засіданні були обговорені питання пов'язані з порядком відбору та нагородження дітей, складом журі та поліпшення роботи із засобами масової інформації для якомога більшого залучення дітей-учасників з усіх куточків нашої країни. 

Також на засіданні президент Премії оголосив про збільшення призового фонду в порівнянні з минулим роком і затвердив наступні розміри премій. Ітак, розміри грошових винагород Всеукраїнської Премії Диво Дитина-2019: 

1 Премія-8000 грн (в кожній номінації)

2 Премія-6500 грн (в кожній номінації) 

3 Премія-4500грн (в кожній номінації) 

Нагадуємо, що участь у конкурсі на отримання Премії відбувається на безоплатній основі. Прийом анкет закінчується 20 березня, тому всіх дітей, які мають досягнення в науці, творчості та спорті просимо поквапиться і вчасно подати документи! 

Документи направляти за адресою: м.Київ; вул. Авіаконструктора Антонова 5-Б; офіс 712; ТОВ "Премія Диво-дитина". 

Оргкомітет Премії.


04-03-2019 | Раздел: Новини
 

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ЗАСІДАННЯ ОРГКОМІТЕТУ ТА ВИЗНАЧЕННЯ ГРОШОВИХ ПРЕМІЙ НА 2019 РІК

Шановні батьки та діти! 

Повідомляємо, що завтра 01.03.2019 року відбудеться засідання оргкомітету Всеукраїнської премії "Диво-дитина" за участю Президента Премії та членів журі. На засіданні будуть визначені розміри грошових премій в цьому році. 

Нагадуємо, що у минулому році ЛАУРЕАТИ отримали: 

За 1 місце - 7000 грн (у кожній номінації); 

За 2 місце - 5000 грн (у кожній номінації); 

За 3 місце - 3000 грн (у кожній номінації). 

У цьому році розмір грошових премій буде збільшено і завтра після закінчення засідання оргкомітету, будуть опубліковані вже нові затверджені розміри грошових премій на 2019 рік. Нагадуємо, що участь і подача документів на конкурс Всеукраїнська премія "Диво-дитина 2019" проводиться на безоплатній основі.

З повагою,

оргкомітет премії

28-02-2019 | Раздел: Новини
 

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАДХОДЖЕННЯ ТА ОПРАЦЮВАННЯ ДОКУМЕНТІВ

Шановні батьки та діти! 

Повідомляємо Вам, що дуже активно відбувається подача документів на здобуття Всеукраїнської премії «Диво-Дитина». 

У зв’язку з великим проханням батьків, строк подачі документів продовжено – останній день прийому 20 березня 2019 року. Тому просимо усіх талановитих та обдарованих дітей не гаяти часу, а якнайскоріше підготувати та направити відповідні документи. 

Також хочемо повідомити, що на сьогоднішній день комісія провела черговий огляд отриманих анкет, за результатами якого виявилось, що найбільшу кількість заявок, як завжди, подано в номінацію «Найтворча дитина», на другому місці «Найспортивніша дитина», на третьому місці «Найдивовижніша дитина», на четвертому місці «Найрозумніша дитина». 

Враховуючи наведене, запрошуємо усіх дітей, переможців обласних, республіканських та всеукраїнських олімпіад, а також тих, хто має досягнення або відкриття у науковій сфері, високоерудованих дітей, винахідників, раціоналізаторів, переможців та призерів інтелектуальних ігор та науково-технічних конкурсів, дітей, що мають незвичайні розумові здібності та таланти, прийняти участь у Всеукраїнській премії «Диво-Дитина» у номінації «Найрозумніша дитина».

Для цього Вам необхідно на нашу поштову або електронну адресу направити заповнену анкету учасника, копію свідоцтва про народження та додати документи, що підтверджують досягнення учасника (копії дипломів, нагород, грамот, аудіо/відео записів та ін..). 

Також повідомляємо, що дата останньої подачі документів, будуть зараховані листи по штампу відправки даного документу.

З повагою,

Оргкомітет Премії

25-02-2019 | Раздел: Новини
 

ЗУСТРІЧ З ОЛЬГОЮ СУМСЬКОЮ ТА ВИЗНАЧЕННЯ ДАТИ ЦЕРЕМОНІЇ НАГОРОДЖЕННЯ


Сьогодні 06 лютого 2019 року відбулася зустріч президента Всеукраїнської премії «Диво-Дитина 2019» Віктора Новікова з Народною артисткою України Ольгою Сумською. 

На даній зустрічі Віктор Новіков запросив Ольгу Сумську очолити склад журі Всеукраїнської премії «Диво-Дитина 2019», на що вона, з радістю погодилася. 

Таким чином офіційно повідомляємо, що головою журі Всеукраїнської премії «Диво-Дитина 2019, як і в минулі роки буде Народна артистка України Ольга Сумська. 

Також на зустрічі були обговорені деякі питання стосовно проведення та вручення премії, а саме визначено орієнтовну дату церемонії нагородження – 30 травня 2019 року.

Нагадуємо, що термін прийому анкет до участі у конкурсі на здобуття Премії закінчується 15 березня 2019 року.

Участь у конкурсі проходить на безоплатній основі, подати заяви можуть діти віком від 4 до 13 років включно, що мають досягнення або успіхи у науці, мистецтві, спорті та діти, що здійснили героїчний вчинок. 

З повагою, 

Президент Премії Віктор Новіков


06-02-2019 | Раздел: Новини
 

ПІДТРИМКА МІНІСТЕРСТВАМИ УКРАЇНИ ВСЕУКРАЇНСЬКУ ПРЕМІЮ "ДИВО-ДИТИНА 2019"

Шановні батьки та діти!

Повідомляємо, що в цьому році, як і в минулому, Проведення і вручення Всеукраїнської премії «Диво-Дитини 2019» підтримали: Міністерство освіти і науки, Міністерство молоді та спорту, Міністерство соціальної політики та Головне управління ДСНС України. 

Зазначені Міністерства направлять своїх представників до складу журі премії, з метою професійної оцінки досягнень кожного з фіналістів, задля визначення переможців, що отримають Всеукраїнську премію «Диво-Дитина 2019». 

Висловлюємо велику повагу керівникам Міністерств за багаторічну працю і підтримку нашого заходу.

05-02-2019 | Раздел: Новини
 

Дитячий журнал «Колобочок»

 


  • Журнал «Колобочок» містить різноманітні матеріали, спрямовані на розвиток пізнавальних, творчих здібностей у дітей. У ньому публікуються як відомі українські дитячі письменники, так і місцеві автори, а також молоді автори-початківці та дописувачі з різних регіонів нашої держави і члени редколегії. Журнал багато й гарно ілюстрований. Щономера у ньому, крім тематичних матеріалів до різноманітних державних та народних свят і пам’ятних дат, друкуються казки, вірші, лічилки, загадки, сторінка англійської мови, вміщуються цікаві ігрові завдання, кросворди, саморобки з паперу, розмальовки тощо – для кожної вікової групи дітей, як дошкільнят, так і учнів молодшої школи.


  • Особливо подобається дітям розв’язувати математичні, мовні, літературні завдання, які виховують  малечі уважність, спостережливість, логічне мислення і за допомогою яких у дітей проявляються їхні індивідуальні здібності на нахили, про що наші маленькі читачі та їхні батьки надсилають вдячні відгуки на адресу редакційного колективу.

  • Окремою сторінкою в журналі традиційно друкуються «Поради Колобка-рятівничка», яка готується спільно з відділом зв’язків із засобами масової інформації та роботи з громадськістю при Управлінні МНС України в Чернівецькій області і яка є своєрідною пам’яткою для дітей про те, що треба знати і як себе поводити в певних життєвих ситуаціях, аби самим не потрапити в біду і змогти допомогти іншим.


  • Журнал «Колобочок» – справжній друг і порадник маленьких громадян нашої країни.

  • Формат видання 70х100/12, обсяг 24 сторінки, друк повноколірний, періодичність – один раз на місяць. Мова видання – українська. Це загальноукраїнське видання, розповсюджується через передплату та мережу роздрібної торгівлі України.

 

Завітайте на сайт журналу "КОЛОБОЧОК"   

http://kolobochok.com.ua/


31-01-2019 | Раздел: Новини
 

 

      Глобал скул
 Консул  Садок кудрявський  Перлина Дзвінкова  
 колобочок лого мал <логотип котя мал логотип файз