Главная >>> Новини

Новини

 

НОМІНАЦІЇ ПРЕМІЇ

1)   Найрозумніша дитина - діти, які мають досягнення, або відкриття у науковій сфері, високо ерудовані діти, винахідники, раціоналізатори, переможці та призери шкільних олімпіад, різних інтелектуальних ігор та науково-технічних конкурсів, діти, що мають незвичайні розумові здібності і таланти.

2)   Найспортивніша дитина - діти, що мають спортивні звання, переможці і призери обласних, республіканських та міжнародних спортивних змагань.

3)   Найтворча дитина - діти, переможці творчих конкурсів та фестивалів в різних видах мистецтва (література, поезія, архітектура, живопис, дизайн, музика та кінотворчість, образотворче мистецтво, театральне мистецтво, вокал, хореографія та ін.)

4)   Найдивовижніша дитина - діти-рекордсмени з різних вправ фізичної культури (набивання м’яча, підтягування та ін.), діти які мають унікальні та неймовірні здібності (феноменальна пам'ять, швидке перемноження/читання, сила, швидкість, гнучкість та ін.), в тому числі паранормальні (феноменальна інтуїція, ясновидіння, пророцтво, чутливість до енергетики), діти, які мають незвичайні знання та вміння у ранньому віці та ін.

5)   Найгероїчніша дитина - діти, що зробили героїчний вчинок (врятували життя іншої людини, власне життя та інші надзвичайні ситуації)

Велика подяка колективу дитячого журналу "КОЛОБОЧОК

Велика подяка колективу дитячого журналу "КОЛОБОЧОК" ,

Адміністрація та колектив Всеукраїнської Премії «Диво-Дитина» висловлюють Вам і Вашій команді глибоку подяку за систематичну інформаційну допомогу у нашій справі та багаторічну співпрацю.

Бажаємо Вам подальшого процвітання, успіхів у благородній справі.

Сподіваємося на подальшу співпрацю.

З повагою, Новіков Віктор Миколайович.

31-01-2019 | Раздел: Новини
 

Велика подяка колективу журналу для дітей "МАЛЮК КОТЯ"

Велика подяка колективу журналу для дітей "МАЛЮК КОТЯ" ,

Адміністрація та колектив Всеукраїнської Премії «Диво-Дитина» висловлюють Вам і Вашій команді глибоку подяку за систематичну інформаційну допомогу у нашій справі.

Бажаємо Вам подальшого процвітання, успіхів у благородній справі.

Сподіваємося на подальшу співпрацю.

З повагою, Новіков Віктор Миколайович.

11-01-2019 | Раздел: Новини
 

ПОЗДРАВЛЕНИЕ С НОВЫМ 2019 ГОДОМ!

Уважаемые родители и дети!

Поздравляем Вас с наступающим Новым годом!!!

Каждый Новый год мы подводим итоги, планируем что-то новое, надеемся и верим в то, что все, что ни случилось в старом году, обязательно случится в новом... Пусть Вашим лучшим начинаниям всегда сопутствует творческое вдохновение и созидательная инициатива, а Ваша энергия и смекалка служат залогом успешного выполнения намеченных планов. Желаем всем Вам и вашим талантливым детям не останавливаться на своём развитии, а смело идти дальше к новым победам, достижениям и успехам!!! Пусть Ваши внутренние силы, вдохновение, терпение и стремление стать лучше не покидают Вас никогда, а Ваши победы становятся примером для подражания другим!!! Помните, что "дорогу осилит идущий"!

Здоровья, любви, мудрости и Божьего благословения!!!

С наступающим 2019 годом!!!

29-12-2018 | Раздел: Новини
 

Журнал для дітей "МАЛЮК КОТЯ" — Всеукраїнський журнал для дітей.

Журнал для дітей "МАЛЮК КОТЯ" — Всеукраїнський журнал для дітей.

"МАЛЮК КОТЯ" покликаний допомагати малечі з перших років життя пізнавати навколишній світ з позитивного боку та полегшити навчання у школі. Редакція використовує сучасний підхід до розвитку дитини, поєднуючи навчання з розвагами. Дитина отримає змогу навчитися читати та писати, засвоїти основи англійської мови та природознавства, математики і логіки, розвинути пам'ять та моторику рук.

Маленьке біле кошеня на ім'я Котя допоможе маленьким читачам поринути у цікавий і захопливий світ знань. Котя стане вірним другом та провідником у навколишньому світі.

 

В журналі ви зустрінете рубрики:  «Ерудит», «А чи знаєте ви?», «Розумні літери», «Кросворд від Коті», «Загадки від Коті», «Веселі цифри», 

«Для спостережливих», «Цікавинки»,  «Ребус від Коті",  «Весела Англійська», «Домашня майстерня», «Смачненькі цікавинки»,  «Гра від Коті»(настільна), 

«Казка від Коті»,  «Віршик від Коті»,  «Православна сторінка». 

Чорно-білий блок: «Розмальовка», «Логічні завдання», «Тренуємось писати».

Завітайте на сайт журналу  «МАЛЮК КОТЯ»  www.kotya.com.ua

26-12-2018 | Раздел: Новини
 

Президент Премії направив листи в державні обласні адміністації

06 грудня 2018 року, Президент Премії Віктор Новіков направив листи на ім'я керівників всіх державних обласних адміністрацій з проханням підтримати проведення і вручення Всеукраїнської Премії Диво-Дитина 2019, шляхом інформування всіх дитячих навчально-виховних закладів області. Завдяки підтримці обласних адміністрацій, ще більша кількість дітей дізнаються про умови вручення Премії, а найталановитіші і титуловані з них зможу поборотися не тільки за вихід у другий етап, а й за головні нагороди !!! Нагадуємо, що термін прийому анкет від дітей-учасників закінчується 15 березня 2019 року. Взяти участь в конкурсі на отримання Премії може кожна дитина віком від 4 до 13 років, яка має досягнення згідно номінації Премії!

З повагою,

Оргкомітет Премії.

07-12-2018 | Раздел: Новини
 

АКЦІЯ ВІД НАШОГО ПОСТІЙНОГО ПАРТНЕРА ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ФАБРИКИ FAIZ

В цьому році наш партнер вже сьогодні для всіх мам і татусів наших учасників Премії «Диво-дитина 2019» надає знижку на всі товари в розмірі  15%!!!

Партнер FAIZ

06-11-2018 | Раздел: Новини
 

Офіційне оголошення на телебаченні

26.10.2018 телеканал «КИЇВ» відвідали Президент  Премії Віктор Новіков та член журі Олена Вишнякова, яка являється  фаундером  школи нового покоління – Ukrainian Global School,  власником успішних освітніх проектів – дитсадка «Кудрявский», центра раннього розвитку «Ізумрудний», платформи Smart Parenting, Почесним консулом Латвійскої Республіки.

В программі «День у мегаполісі» було офіційно оголошено про....

День у мегаполісі

31-10-2018 | Раздел: Новини
 

Визначено термін прийому анкет на здобуття Всеукраїнської Препії "Диво-дитина 2019"

25 жовтня 2018 року відбулось засідання оргкомітету на чолі з Президентом Премії Віктором Новіковим, де визначили термін прийому анкет Премії «Диво-дитина 2019» з 15 жовтня 2018р. до ....

         Конверт

26-10-2018 | Раздел: Новини
 

ПОЧАТОК ВСЕУКРАЇНСЬКА ПРЕМІЯ "ДИВО-ДИТИНА 2019"

Нагадуємо, що вже зовсім скоро ми починаємо прийом документів на участь у конкурсі ....... 

Слідкуйте за нашими публікаціями! Стартуємо вже з .....

СТАРТ 2019

04-10-2018 | Раздел: Новини
 

Репортаж 4 телеканалу про фінал Премії "Диво-дитина 2018"

Для перегляду сюжету тисни на логотип телеканалу!

                             4 канал

13-06-2018 | Раздел: Новини
 

Оргкомітет ВІДЗНАЧИВ УЧАСНИКІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ «ДИВО-ДИТИНА 2018» , ЩО НЕ ПРОЙШЛИ ВІДБІР У ПЕРШОМУ ЕТАПІ

...серед отриманих заявок на участь, було багато дітей, які мають дуже велику кільсть нагород, що свідчать про високі результати та досягнення.  Цих учасників не можливо залишити без уваги, тож хочемо відзначити...

Грамота за особливі досягнення

12-06-2018 | Раздел: Новини
 

Репортаж телеканалу 112 UA

Для перегляду сюжету про фінал Премії "Диво-дитина 2018" тисни на логотип телеканалу))112

12-06-2018 | Раздел: Новини
 

Репортаж телеканалу "Київ"

Про фінал Всеукраїнської Премії "Диво-дитина-2018" у сюжеті телеканалу "КИЇВ"

https://www.youtube.com/watch?v=v8oFJ_ZwDuY

Київ

11-06-2018 | Раздел: Новини
 

Репортаж телеканалу "NEWZONE"

 Про фінал Всеукраїнської Премії "Диво-дитина-2018" у сюжеті телеканалу "NEWZONE" )

https://www.youtube.com/watch?v=sMdoZ2zBWlI&feature=youtu.be

NEWSONE

08-06-2018 | Раздел: Новини
 

Репортаж телеканалу "ІНТЕР"

Про Всеукраїнську Премію "Диво-дитина-2018" та її фіналістів розповіли на телеканалі ІНТЕР )) 

http://podrobnosti.ua/news-release/novosti-za-2018-05-31-1200/divo-ditina-u-kiv-viznachili-laureatv-prem-dlja-junih-talantv/ 

 

ІНТЕР

 

 

 

 

07-06-2018 | Раздел: Новини
 

 

      Глобал скул
 Консул  Садок кудрявський  Перлина Дзвінкова  
 колобочок лого мал <логотип котя мал логотип файз