Главная >>> Новини

Новини

 

НОМІНАЦІЇ ПРЕМІЇ

1)   Найрозумніша дитина - діти, які мають досягнення, або відкриття у науковій сфері, високо ерудовані діти, винахідники, раціоналізатори, переможці та призери шкільних олімпіад, різних інтелектуальних ігор та науково-технічних конкурсів, діти, що мають незвичайні розумові здібності і таланти.

2)   Найспортивніша дитина - діти, що мають спортивні звання, переможці і призери обласних, республіканських та міжнародних спортивних змагань.

3)   Найтворча дитина - діти, переможці творчих конкурсів та фестивалів в різних видах мистецтва (література, поезія, архітектура, живопис, дизайн, музика та кінотворчість, образотворче мистецтво, театральне мистецтво, вокал, хореографія та ін.)

4)   Найдивовижніша дитина - діти-рекордсмени з різних вправ фізичної культури (набивання м’яча, підтягування та ін.), діти які мають унікальні та неймовірні здібності (феноменальна пам'ять, швидке перемноження/читання, сила, швидкість, гнучкість та ін.), в тому числі паранормальні (феноменальна інтуїція, ясновидіння, пророцтво, чутливість до енергетики), діти, які мають незвичайні знання та вміння у ранньому віці та ін.

5)   Найгероїчніша дитина - діти, що зробили героїчний вчинок (врятували життя іншої людини, власне життя та інші надзвичайні ситуації)

Інтерв'ю Віктора Новікова. Ольги Сумської та Саркісової Валентини в Території Позитиву на Прямому каналі

Президент Премії Віктор Новіков разом з Ольгою Сумською та переможницею в номінації "Найспортивніша дитина-2018" 02.06.18 побували в гостях програми "Територія позитиву" на Прямому каналі ......

Територія позитиву

04-06-2018 | Раздел: Новини
 

ФІНАЛІСТИ ПРЕМІЇ "ДИВО-ДИТИНА 2018"

Наші переможці......

01-06-2018 | Раздел: Новини
 

ФІНАЛ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ "ДИВО-ДИТИНА" 2018

НАРЕШТІ ДОЧЕКАЛИСЯ! 

30 травня 2018 року  у  концерт-холі «Оазис»  міста Києва відбулась церемонія нагородження Ювілейної ДЕСЯТОЇ Всеукраїнської Премії «Диво-дитина - 2018».  Церемонію  відкрили та виступили з привітальним словом .....

Фінал 2018

31-05-2018 | Раздел: Новини
 

Наш новий партнер продюсерський центр Babyphotostar

Дякуємо нашому партнеру за підтримку та подарунки для наших фіналістів!!!!

Бейбифотостар

30-05-2018 | Раздел: Новини
 

ГОСТІ ЦЕРЕМОНІЇ

Хочемо поділитись новиною, що на церемонію нагородження 30 травня завітають учасники х-фактору 2017 і нацвідбору Євробачення - 2018 група "КАZКА" і переможниця "ГОЛОС ДІТИ-3"  ЕЛІНА ІВАЩЕНКО та подарують свої виступи нашим фіналістам та всім гостям Премії!!! Не прпустіть нагоду отримати незабутні враження!

Еліна іващенко 

Група КАZКА

 

25-05-2018 | Раздел: Новини
 

Оголошуємо склад журі Всеукраїнської Премії "Диво-дитина 2018"

30 травня 2018 року на церемоії нагородження Всеукраїнської Премії Диво-дитина виступи фіналістів оцінить компетентне журі. 

 До складу журі входять вiдомi українські дiячi науки, мистецтва, спорту, політики, а також  представники міністерств та відомств:

Ольга Сумська – голова журі, народна артистка України

Віктор Новіков – автор ідеї Премії “Диво –Дитина”, Президент Премії

.....

Журі

17-05-2018 | Раздел: Новини
 

Оголошення фіналістів всеукраїнської премії "Диво-дитина 2018"

 

Настав  час дізнатися   імена фіналістів Всеукраїнської Премії «Диво-дитина 2018».

 Вже вкотре переконуємось, що в нашій країні підростають найбільш талановиті та обдаровані діти, які завдяки своїй праці, наполегливості, терпінню та прагненню до перемоги, вже в такому юному віці мають надзвичайно високі  досягнення.

Учасники, які увійшли в трійки приймуть участь на церемонії нагородження та.....

Чекає кожного фіналіста

15-05-2018 | Раздел: Новини
 

Нагороди вже чекають на своїх переможців!!!

НАГОРОДИ

08-05-2018 | Раздел: Новини
 

Чудова новина від нашого партнера СК "Арсенал страхування"

Наш партнер СК "АРСЕНАЛ СТРАХУВАННЯ" на церемонії нагородження вручить додаткові грошові премії у розмірі ...

арсенал1

 

07-05-2018 | Раздел: Новини
 

дата публікації списку фіналістів всеукраїнської премії Диво-дитина 2018

 Комісія безперервно вивчає досягнення перможців першого етапу та намагається обрати найдойстойнішу трійку у кожній номінації. Всі учасники надзвичайно талановиті та дивовижні діти! Тому вибір неймовірно тяжкий. Список фіналістів буде опубліковано на сайті і на нашій сторінці у фейсбуці https://www.facebook.com/dyvo.dytyna/     15 травня 2018р.   .... Нагадуємо, що урочиста церемонія нагородження та показові виступи учасників відбудеться 30 травня о 16:00 в концерт-холі "Оазис" ...

 

                                      ОАЗИС

05-05-2018 | Раздел: Новини
 

Щиро вдячні за підтримку нашому партнеру Почесному консулу держави ізраїль у західному регіоні україни Вишнякову Олегу Володимировичу

                                          Консул

03-05-2018 | Раздел: Новини
 

Дякуємо за підтримку нашому партнеру Дитячому учбовому центру «Кудрявський»

Дитячий заклад «Кудрявський» — унікальний навчально-виховний центр в м. Києві, що створив максимально комфортну і унікальну атмосферу для перебування, навчання, розвитку ваших дітей. Ліцензований у сфері дошкільної і позашкільної освіти. Центр включає Дитячий садок «Кудрявський» і Центр розвитку «Кудрявський» в «Ізумрудному містечку».Садок кудрявський

 

27-04-2018 | Раздел: Новини
 

Наш новий партнер Ukrainian Global School

Розумні люди. Рушійна сила.

Допомагаємо талановитим українським учням отримати освіту світового рівня.

                                                               Глобал скул

 

26-04-2018 | Раздел: Новини
 

ПЕРЕМОЖЦІ ПЕРШОГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ «ДИВО-ДИТИНА 2018» у номінаціях "Найтворча дитина", "Найдивовижніша дитина", "Найгероїчніша дитина"

Опубліковуємо довгоочікуваних переможців першого етапу в номінаціях «Найтворча дитина», «Найдивовижніша дитина», «Найгероїчніша дитина».

Це  рішення далося дуже важко! Неймовірна кількість  талановитих та дивовижних дітей, які заслуговують на увагу, пошану та нагороду. Але за незмінними умовами за перемогу у фіналі зможуть поборотися лише 10 дітей- учасників у кожній номінації.

Просимо дітей, які не увійшли до 10-ки, у жодному разі не засмучуватись,не зупинятись ....

лого диво-дитина

20-04-2018 | Раздел: Новини
 

ПЕРЕМОЖЦІ ПЕРШОГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ «ДИВО-ДИТИНА 2018» в номінаціях "Найрозумніша дитина" та "Найспортивніша дитина"

                                                               Дорогі батьки та діти!

 

        В цьому році ми отримали понад 1200 анкет від самих талановитих дітей нашої країни. Щороку відкриваючи Ваші конверти і переглядаючи документи, ми щиро радіємо і нас переповнюють почуття гордості  за дітей, якими може та повинна пишатися наша країна. Діти-учасники,  проявляючи цілеспрямованість, терпіння, нескінченне бажання і волю, впевнено йдуть до своїх перемог і досягнень !!! Ми щиро віримо, що з таким підростаючим поколінням у нашої України є світле та квітуче майбутнє !!!

        Ретельно  вивчаючи документи  учасників, членам комісії дуже складно визначити переможців першого етапу.  Серед наших учасників багато гідних та обдарованих дітей, про що свідчить значна кількість  дипломів, грамот, фото, дисків практично у кожному конверті…. За що Вам щиросердечна подяка від всього оргкомітету та Президента Премії!!!  Але правила вручення премії такі, що ми повинні обрати по 10 найкращих у кожній номінації...                               

                    Банер діти                                              

17-04-2018 | Раздел: Новини
 

 

      Глобал скул
 Консул  Садок кудрявський  Перлина Дзвінкова  
 колобочок лого мал <логотип котя мал логотип файз