Главная >>> Новини

Новини

 

НОМІНАЦІЇ ПРЕМІЇ

1)   Найрозумніша дитина - діти, які мають досягнення, або відкриття у науковій сфері, високо ерудовані діти, винахідники, раціоналізатори, переможці та призери шкільних олімпіад, різних інтелектуальних ігор та науково-технічних конкурсів, діти, що мають незвичайні розумові здібності і таланти.

2)   Найспортивніша дитина - діти, що мають спортивні звання, переможці і призери обласних, республіканських та міжнародних спортивних змагань.

3)   Найтворча дитина - діти, переможці творчих конкурсів та фестивалів в різних видах мистецтва (література, поезія, архітектура, живопис, дизайн, музика та кінотворчість, образотворче мистецтво, театральне мистецтво, вокал, хореографія та ін.)

4)   Найдивовижніша дитина - діти-рекордсмени з різних вправ фізичної культури (набивання м’яча, підтягування та ін.), діти які мають унікальні та неймовірні здібності (феноменальна пам'ять, швидке перемноження/читання, сила, швидкість, гнучкість та ін.), в тому числі паранормальні (феноменальна інтуїція, ясновидіння, пророцтво, чутливість до енергетики), діти, які мають незвичайні знання та вміння у ранньому віці та ін.

5)   Найгероїчніша дитина - діти, що зробили героїчний вчинок (врятували життя іншої людини, власне життя та інші надзвичайні ситуації)

Чудова новина від нашого партнера СК "Арсенал страхування"

Наш партнер СК "АРСЕНАЛ СТРАХУВАННЯ" на церемонії нагородження вручить додаткові грошові премії у розмірі ...

арсенал1

 

07-05-2018 | Раздел: Новини
 

дата публікації списку фіналістів всеукраїнської премії Диво-дитина 2018

 Комісія безперервно вивчає досягнення перможців першого етапу та намагається обрати найдойстойнішу трійку у кожній номінації. Всі учасники надзвичайно талановиті та дивовижні діти! Тому вибір неймовірно тяжкий. Список фіналістів буде опубліковано на сайті і на нашій сторінці у фейсбуці https://www.facebook.com/dyvo.dytyna/     15 травня 2018р.   .... Нагадуємо, що урочиста церемонія нагородження та показові виступи учасників відбудеться 30 травня о 16:00 в концерт-холі "Оазис" ...

 

                                      ОАЗИС

05-05-2018 | Раздел: Новини
 

Щиро вдячні за підтримку нашому партнеру Почесному консулу держави ізраїль у західному регіоні україни Вишнякову Олегу Володимировичу

                                          Консул

03-05-2018 | Раздел: Новини
 

Дякуємо за підтримку нашому партнеру Дитячому учбовому центру «Кудрявський»

Дитячий заклад «Кудрявський» — унікальний навчально-виховний центр в м. Києві, що створив максимально комфортну і унікальну атмосферу для перебування, навчання, розвитку ваших дітей. Ліцензований у сфері дошкільної і позашкільної освіти. Центр включає Дитячий садок «Кудрявський» і Центр розвитку «Кудрявський» в «Ізумрудному містечку».Садок кудрявський

 

27-04-2018 | Раздел: Новини
 

Наш новий партнер Ukrainian Global School

Розумні люди. Рушійна сила.

Допомагаємо талановитим українським учням отримати освіту світового рівня.

                                                               Глобал скул

 

26-04-2018 | Раздел: Новини
 

ПЕРЕМОЖЦІ ПЕРШОГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ «ДИВО-ДИТИНА 2018» у номінаціях "Найтворча дитина", "Найдивовижніша дитина", "Найгероїчніша дитина"

Опубліковуємо довгоочікуваних переможців першого етапу в номінаціях «Найтворча дитина», «Найдивовижніша дитина», «Найгероїчніша дитина».

Це  рішення далося дуже важко! Неймовірна кількість  талановитих та дивовижних дітей, які заслуговують на увагу, пошану та нагороду. Але за незмінними умовами за перемогу у фіналі зможуть поборотися лише 10 дітей- учасників у кожній номінації.

Просимо дітей, які не увійшли до 10-ки, у жодному разі не засмучуватись,не зупинятись ....

лого диво-дитина

20-04-2018 | Раздел: Новини
 

ПЕРЕМОЖЦІ ПЕРШОГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ «ДИВО-ДИТИНА 2018» в номінаціях "Найрозумніша дитина" та "Найспортивніша дитина"

                                                               Дорогі батьки та діти!

 

        В цьому році ми отримали понад 1200 анкет від самих талановитих дітей нашої країни. Щороку відкриваючи Ваші конверти і переглядаючи документи, ми щиро радіємо і нас переповнюють почуття гордості  за дітей, якими може та повинна пишатися наша країна. Діти-учасники,  проявляючи цілеспрямованість, терпіння, нескінченне бажання і волю, впевнено йдуть до своїх перемог і досягнень !!! Ми щиро віримо, що з таким підростаючим поколінням у нашої України є світле та квітуче майбутнє !!!

        Ретельно  вивчаючи документи  учасників, членам комісії дуже складно визначити переможців першого етапу.  Серед наших учасників багато гідних та обдарованих дітей, про що свідчить значна кількість  дипломів, грамот, фото, дисків практично у кожному конверті…. За що Вам щиросердечна подяка від всього оргкомітету та Президента Премії!!!  Але правила вручення премії такі, що ми повинні обрати по 10 найкращих у кожній номінації...                               

                    Банер діти                                              

17-04-2018 | Раздел: Новини
 

Затвердження дати проведення церемонії нагородження 2018

Шановні батьки та діти-учасники!

Повідомляємо, що 16.04.2018 року на засіданні оргкомітету під керівництвом Президента Премії Віктора Новікова та за участю голови журі Народної артистки України Ольги Сумської було затверджено дату проведення церемонії нагородження.

Отже, Ювілейна 10-та церемонія нагородження та вручення Всеукраїнської Премії «Диво-дитина» відбудеться 30.05.18р. у концерт-холі  «Оазис» м. Київ по вул. Митрополита Василя Липківського, 1-А о 16:00.

На церемонію нагородження будуть запрошені для показових виступів по 3 фіналісти у кожній номінації.

Церемонія відбудеться за участі відомих діячів науки, мистецтва, спорту та політиків  України.

ЗАПРОШУЄМО СТАТИ ГЛЯДАЧАМИ ЗАХОДУ!  Просимо всіх бажаючих надсилати заявки на нашу електронну пошту divo.dutuna@gmail.com , в темі листа вказуємо «Хочу прийти на церемонію»!!!

умарин3

16-04-2018 | Раздел: Новини
 

Представляємо Вам нашого нового партнера базу відпочинку Перлина Дзвінкова

   У нас ви зможете повноцінно відпочити, оздоровитися та залишити на згадку багато щасливих миттєвостей!
Відпочинок поблизу Києва взимку, навесні, влітку, восени, сім'єю з дітьми, компанією з друзями.

                                                                 Перлина Дзвінкова

12-04-2018 | Раздел: Новини
 

З Великоднем!

Вітаємо Вас з наступаючим святом Христового Воскресіння! Нехай передзвін великодніх дзвонів принесе Вам лише благі звістки, нехай серце Ваше наповниться радістю, нехай віра допомагає Вам долати труднощі!

пасха

06-04-2018 | Раздел: Новини
 

Представляємо Вам нашого нового партнера СК «АРСЕНАЛ СТРАХУВАННЯ»!

СК «АРСЕНАЛ СТРАХУВАННЯ»  на церемонії нагородження Всеукраїнської премії «Диво-дитина» подарує додаткові грошові премії обраним фіналістам!

Хочемо висловити вдячність нашому партнеру та надіємось на подальшу співпрацю в майбутньому!

Арсенал

 

06-04-2018 | Раздел: Новини
 

ОРГКОМІТЕТ БЕЗУПИННО ОПРАЦЬОВУЄ ЗАЯВКИ ВІД ДІТЕЙ

Шановні батьки і діти! Оргкомітет безупинно опрацьовує заявки від дітей на участь у здобутті всеукраїнської премії  «Диво-дитина».

В цьому році надійшло понад 1200 анкет.  Найбільшу кількість заявок, як завжди, подано в номінацію «Найтворча дитина», на другому місці «Найспортивніша дитина», на третьому місці «Найрозумніша дитина», на четвертому  місці «Найдивовижніша дитина», на п’ятому - «Найгероїчніша дитина».

Згідно кількості поданих анкет та зазначених в них досягнень учасників, можемо зробити обнадійливий  висновок, що діти в нашій країні  невпинно займаються наукою, творчістю, спортом та стають все дивовижнішими, і не зупиняючись  нас здивовують своїми досягненнями і перемогами.

Зазначений факт не лише повинен радувати усіх розсудливих жителів нашої країни, але і дає надію та впевненість , що доля її в надійних руках і буде світлою, а майбутнє – великим!

Дорогі діти, велика шана Вам за це!  І хай переможе найсильніший! 

Надійні руки

 

05-04-2018 | Раздел: Новини
 

ЗАВЕРШЕНО ПРИЙОМ АНКЕТ 2018

Шановні батьки та діти!
25 березня завершився прийом анкет на участь у конкурсі на здобуття Всеукраїнської премії «Диво-Дитина – 2018».
До розгляду будуть прийняті анкети з датою відправки на штампі конверту до 25.03.2018 року включно. Від сьогодні оргкомітет премії розпочинає активну обробку прийнятих анкет.
Нагадуємо, що Всеукраїнська премія «Диво-Дитина – 2018», як і завжди, буде проходити в 3 етапи:
1 етап – комісія розглядає анкети та обирає по 10 учасників у кожній номінації, які стають переможцями першого етапу;
2 етап – комісія розглядає анкети переможців 1 етапу та обирає 3-х фіналістів у кожній номінації;
3 етап та церемонія нагородження переможців відбуваєть у місті Києві. Члени журі оцінюють показові виступи переможців другого етапу та визначають володарів першої, другої та третьої премії.
Список переможців першого етапу буде опубліковано на сайті та на нашій сторінці у фейсбуці https://www.facebook.com/dyvo.dytyna/ орієнтовно через 10 днів.
Висловлюємо Вам подяку та бажаємо успіхів всім учасникам цьогорічної премії.

Оргкомітет та Президент премії Віктор Новіков

27-03-2018 | Раздел: Новини
 

Прийом анкет продовжено до 25.03.18р.

ВАЖЛИВО! У зв'язку з погодними умовами та за проханням батьків прийом анкет продовжено до 25.03.18р. Додаємо можливість направити документи електронною поштою

эмейл

03-03-2018 | Раздел: Новини
 

Представляємо нашого партнера Благодійний фонд "НАШ СЛІД"

http://nashsled.com.ua/      та   http://nashfest.com.ua/

наш след

19-02-2018 | Раздел: Новини
 

 

      Глобал скул
 Консул  Садок кудрявський  Перлина Дзвінкова  
 колобочок лого мал <логотип котя мал логотип файз