Главная >>> Новини

Новини

Зважаючи на численні дзвінки батьків учасників, оргкомітет вирішив опублікувати відповіді щодо характеристик номінацій для здобуття премії. 

1)   Найрозумніша дитина - діти, які мають досягнення, або відкриття у науковій сфері, високо ерудовані діти, винахідники, раціоналізатори, переможці та призери шкільних олімпіад, різних інтелектуальних ігор та науково-технічних конкурсів, діти, що мають незвичайні розумові здібності і таланти.

2)   Найспортивніша дитина - діти, що мають спортивні звання, переможці і призери обласних, республіканських та міжнародних спортивних змагань.

3)   Найтворча дитина - діти, переможці творчих конкурсів та фестивалів в різних видах мистецтва (література, поезія, архітектура, живопис, дизайн, музика та кінотворчість, образотворче мистецтво, театральне мистецтво, вокал, хореографія та ін.)

4)   Найдивовижніша дитина - діти-рекордсмени з різних вправ фізичної культури (набивання м’яча, підтягування та ін.), діти які мають унікальні та неймовірні здібності (феноменальна пам'ять, швидке перемноження/читання, сила, швидкість, гнучкість та ін.), в тому числі паранормальні (феноменальна інтуїція, ясновидіння, пророцтво, чутливість до енергетики), діти, які мають незвичайні знання та вміння у ранньому віці та ін.

5)   Найгероїчніша дитина - діти, що зробили героїчний вчинок (врятували життя іншої людини, власне життя та інші надзвичайні ситуації)

Вірш Плахотнюк Вікторії (Найтворча дитина, 2 місце у премії "Диво Дитина 2013")

Днів руїни

 

Щось не здоровиться погоді,

На сході вітер гне дуби.

 Прокравсь у дім підступний злодій:

Стриже наш гай, що не роби.

Хоч мир Вкраїну не знайшов,

Біжать по жилах хвилі струму,

Нехай свята козацька кров

Омиє бруд чужого глуму.

Співає скрипка пісню суму –

Дуби під вітер не прогнуться,

Земля застогне, й вітродуву

Дуби крізь вуса посміхнуться.

Війна була чиєюсь грою,

Тепер від щастя – днів руїни…

Вклонімось низько тим героям,

Що полягли за Україну.


                        Плахотнюк Вікторія 

                                       31.10.2014

10-11-2014 | Раздел: Новини
 

Лист бійцям АТО від Нечаєва Віталія (Найдивовижніша дитина, 1 місце у премії "Диво-Дитина 2013")

Шановні бійці АТО!

      Ви – бійці за свободу, ви – патріоти України, які встали на      захист своєї Батьківщини,які захищають її від сильного агрессора. Бажаю вам, щоб ви поверталися на Батьківщину живі і здорові, поверталися, як герої, і вас вітав радісний народ... Бажаю удачі, хоч вона – не найважливіша на цій безглуздій війні... Бажаю битися до переможного кінця, не відступати. Тим хто зараз поранений – бажаю одуження. Звичайних людей також закликаю боротися, обороняти свій дім, свою родину, свою Батьківщину. Вам важко, але не падайте духом, бийтеся до кінця. Бойовий дух, а не зброя, - головне на війні. Потрібно піднестися духом, і тоді ми переможемо. Також потрібно об’єднатись. Якщо ми об’єданаємося – ми переможемо. Переможемо не тільки на війні, а й у собі.

    Багато бійців зараз залишили свої родини, юнаки – своїх батьків і пішли на цю безглузду війну... Війну, яка не має сенсу, вигоди з цієї війни нікому немає, крім політиків, які хочуть цієї війни....

    Бійці АТО – це надійні професіональні бійці, які обороняють свої будинки, свої родини, свою рідну Україну, українців, які тут проживають, і я довіряю їм. Солдати, які зараз воюють на Сході, хочу вам дуже подякувати. Подякувати за те, що ви захищаєте народ, б’єтеся до кінця. Багато бійців загинуло, але не здавайтеся!!!!

     Я думаю, що цей лист піднесе вас духом, і ви будете далі обороняти Україну від зовнішніх ворогів ще довго.   Удачі вам, хай вас Бог береже. Всього вам найкращого!

 

З повагою, Нечаєв Віталій

07-11-2014 | Раздел: Новини
 

Веб-конференція з нагоди проведення сьомої Премії «Диво-Дитина 2015»

6 листопада на tochka.net відбулась веб-конференція з нагоди проведення сьомої Премії «Диво-Дитина 2015». Участь у заході взяли члени журі Премії Юрій Нікітін, Наталія Бучинська та президент Премії Віктор Новіков.

07-11-2014 | Раздел: Новини
 

Щоразу отримуй більше разом з СРК "Тропікал Парк" - генеральним спонсором премії

Генеральний спонсор премії «Диво Дитина» СРК «Тропікал Парк» запрошує взяти участь в акції – приєднуйтесь до групи «Тропікал Парк» Вконтакте  та отримуйте бонуси!

Подробиці на сайті http://www.tropikalpark.com.ua/

08-10-2014 | Раздел: Новини
 

7 жовтня розпочався прийом документів на участь у конкурсі на здобуття премії

Відповідно до рішення оргкомітету всеукраїнської премії «Диво Дитина» заявки на участь у конкурсі на здобуття цьогорічної, сьомої премії будуть прийматися з 7 жовтня 2014 року по 1 березня 2015 року.


  2015

07-10-2014 | Раздел: Новини
 

З Днем Конституції України!

14-07-2014 | Раздел: Новини
 

ФОТО З ФІНАЛУ ПРЕМІЇ "ДИВО ДИТИНА"-2014

Фото з фіналу Премії "Диво Дитина"-2014.

06-06-2014 | Раздел: Новини
 

27 ТРАВНЯ ВІДБУЛАСЬ ЦЕРЕМОНІЯ ВИЗНАЧЕННЯ ТА НАГРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ ПРЕМІЇ «ДИВО ДИТИНА» - 2014!

27 травня в Київському  театрі оперети відбулась найбільш очікувана подія для всіх дітей України – церемонія визначення та нагородження переможців дитячої всеукраїнської премії «Диво Дитина» - 2014!

30-05-2014 | Раздел: Новини | Теги: дети премия диво дитина киев
 

ВІТАЄМО ФІНАЛІСТІВ ПРЕМІЇ "ДИВО ДИТИНА" - 2014!

Сьогодні на прес-конференції у прямому ефірі Президент премії «Диво Дитина» Віктор Новіков та голова журі – народна артистка України оголосили імена дітей-фіналістів.

29-04-2014 | Раздел: Новини
 

29.04 з 16.00 до 17.00 ДИВИСЬ ОНЛАЙН КОНФЕРЕНЦІЮ З ПРЕЗИДЕНТОМ ПРЕМІЇ ВІКТОРОМ НОВІКОВИМ ТА ГОЛОВОЮ ЖУРІ - НАРОДНОЮ АРТИСТКОЮ УКРАЇНИ ОЛЬГОЮ СУМСЬКОЮ!

29.04 з 16.00 до 17.00 ДИВИСЬ ОНЛАЙН КОНФЕРЕНЦІЮ З ПРЕЗИДЕНТОМ ПРЕМІЇ ВІКТОРОМ НОВІКОВИМ ТА ГОЛОВОЮ ЖУРІ - НАРОДНОЮ АРТИСТКОЮ УКРАЇНИ ОЛЬГОЮ СУМСЬКОЮ!

28-04-2014 | Раздел: Новини
 

ВНИМАНИЕ! НАШ СПОНСОР ИНТЕРНЕТ-МАГАЗИН ОДЕЖДЫ В ШКАФУ С 15 АПРЕЛЯ ПРЕДЛАГАЕТ НОВУЮ ВЕСЕННЕ-ЛЕТНЮЮ КОЛЛЕКЦИЮ 2014

http://vshkafu.com.ua/

 

 

15-04-2014 | Раздел: Новини
 

ЕКСПЕРТНА КОМІСІЯ ОГОЛОСИЛА ПЕРЕМОЖЦІВ ПЕРШОГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ «ДИВО-ДИТИНА 2014».

Нарешті експертна комісія оголосила довгоочікуваний список переможців Першого етапу  Всеукраїнської премії «Диво-Дитина 2014» у номінаціях:

07-04-2014 | Раздел: Новини
 

Нагадуємо, що прийом анкет для участі у першому етапі Всеукраїнської Премії «Диво Дитина»-2014 проводиться до 15 березня

НАГАДУЄМО, ЩО ПРИЙОМ АНКЕТ ДЛЯ УЧАСТІ У ПЕРШОМУ ЕТАПІ ЩОРІЧНОЇ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ "ДИВО ДИТИНА"-2014 ТРИВАЄ ДО 15 БЕРЕЗНЯ 2014 РОКУ.

 

12-03-2014 | Раздел: Новини
 

ВРУЧЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ «ДИВО ДИТИНА»-2014 ВІДБУДЕТЬСЯ!

Через велику кількість дзвінків, що надходять до нашого офісу, хочемо запевнити Вас, що організатори  Всеукраїнської  Премії «Диво Дитина»-2014 зроблять все можливе, щоб вручення Премії відбулося!

20-02-2014 | Раздел: Новини
 

СКЛАД ЖУРІ ФІНАЛУ ПРЕМІЇ "ДИВО ДИТИНА"-2014

ЩОРІЧНО ДО СКЛАДУ ЖУРІ ПРЕМІЇ "ДИВО ДИТИНА" ВХОДЯТЬ ВІДОМІ ДІЯЧІ УКРАЇНСЬКОЇ КУЛЬТУРИ, СПОРТУ, ПОЛІТИКИ, ПРЕДСТАВНИКИ ДЕРЖАВНИХ ВІДОМСТВ ТА МІНІСТЕРСТВ. 

14-02-2014 | Раздел: Новини