Главная >>> ДАТА ПУБЛІКАЦІЇ СПИСКУ ФІНАЛІСТІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ ДИВО-ДИТИНА 2019

ДАТА ПУБЛІКАЦІЇ СПИСКУ ФІНАЛІСТІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ ДИВО-ДИТИНА 2019

Шановні учасники і батьки!

Комісія безперервно вивчає досягнення переможців першого етапу та намагається обрати найдойстойнішу трійку у кожній номінації.

Вже вкотре переконуємось, що в нашій країні щорічно підростають талановиті та обдаровані діти, які завдяки своїй праці, наполегливості, терпінню та прагненню до перемоги, вже в юному віці мають надзвичайно високі  досягнення та заслуговують на увагу, пошану та нагороду.

Переможці другого етапу, які увійдуть до фіналу будуть опубліковані на нашому сайті   і на нашій сторінці  Фейсбук 15 травня 2019 р.   

Всі фіналісти будуть запрошені на церемонію нагородження, де зможуть поборотися за перше місце у кожній номінації. Оцінювати та нагороджувати фіналістів будуть відомі та успішні люди нашої країни (артисти, спортсмени, політики, представники міністерств і відомств, культури і мистецтва, та інші публічні особи, небайдужі до виховання та розвитку дітей).

Урочиста церемонія нагородження та показові виступи фіналістів відбудуться 30 травня о 16:00 у концерт-холі "ОАЗИС" РЦ "Ультрамарин" за адресою м. Київ, вул. Василя Липківського, 1-А.

Запрошуємо відвідати захід, для цього всі бажаючі можуть надіслати на електронну адресу: divo.dutuna@gmail.com  лист з зазначеною темою "Хочу прийти на церемонію",та отримати запрошення. Поспішайте, кількість місць обмежена.

Логотип ОАЗИС

     

          Глобал скул
     Консул  Садок кудрявський  Перлина Дзвінкова  
     колобочок лого мал <логотип котя мал логотип файз