Главная >>> Дитячий журнал «Колобочок»

Дитячий журнал «Колобочок»


 • Журнал «Колобочок» містить різноманітні матеріали, спрямовані на розвиток пізнавальних, творчих здібностей у дітей. У ньому публікуються як відомі українські дитячі письменники, так і місцеві автори, а також молоді автори-початківці та дописувачі з різних регіонів нашої держави і члени редколегії. Журнал багато й гарно ілюстрований. Щономера у ньому, крім тематичних матеріалів до різноманітних державних та народних свят і пам’ятних дат, друкуються казки, вірші, лічилки, загадки, сторінка англійської мови, вміщуються цікаві ігрові завдання, кросворди, саморобки з паперу, розмальовки тощо – для кожної вікової групи дітей, як дошкільнят, так і учнів молодшої школи.

 • Особливо подобається дітям розв’язувати математичні, мовні, літературні завдання, які виховують у малечі уважність, спостережливість, логічне мислення і за допомогою яких у дітей проявляються їхні індивідуальні здібності на нахили, про що наші маленькі читачі та їхні батьки надсилають вдячні відгуки на адресу редакційного колективу.

 • Окремою сторінкою в журналі традиційно друкуються «Поради Колобка-рятівничка», яка готується спільно з відділом зв’язків із засобами масової інформації та роботи з громадськістю при Управлінні МНС України в Чернівецькій області і яка є своєрідною пам’яткою для дітей про те, що треба знати і як себе поводити в певних життєвих ситуаціях, аби самим не потрапити в біду і змогти допомогти іншим.

 • Журнал «Колобочок» – справжній друг і порадник маленьких громадян нашої країни.

 • Формат видання 70х100/12, обсяг 24 сторінки, друк повноколірний, періодичність – один раз на місяць. Мова видання – українська. Це загальноукраїнське видання, розповсюджується через передплату та мережу роздрібної торгівлі України.

 

Завітайте на сайт журналу "КОЛОБОЧОК" 

http://kolobochok.com.ua/

 

   

        Глобал скул
   Консул  Садок кудрявський  Перлина Дзвінкова  
   колобочок лого мал <логотип котя мал логотип файз