Главная >>> ЕКСПЕРТНА КОМІСІЯ ОГОЛОСИЛА ПЕРЕМОЖЦІВ ПЕРШОГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ «ДИВО-ДИТИНА – 2016».

ЕКСПЕРТНА КОМІСІЯ ОГОЛОСИЛА ПЕРЕМОЖЦІВ ПЕРШОГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ «ДИВО-ДИТИНА – 2016».

Протягом двох тижнів комісія активно вела роботу по розгляду анкет від учасників Всеукраїнської премії «Диво-Дитина – 2016».

Було опрацьовано більш ніж 1200 анкет з усіх регіонів України та обрано переможців І етапу премії , які отримують право брати участь у ІІ етапі та отримати звання «ДИВО-ДИТИНА – 2016».

Отже, оголошуємо переможців І етапу на здобуття Всеукраїнської премії «Диво-Дитина – 2016» по кожній номінації:  

Найрозумніша дитина

1) Мельник Софія, 13 років, м. Кременчук, Полтавська область.

2) Яремчук Ксенія, 12 років, м. Херсон.

3) Кухтєй Микола, 13 років, м. Снігурівка, Миколаївська область.

4) Ісаєва Олена, 12 років, м. Суми.

5) Лимар Анастасія, 10 років, смт. Іларіонове, Дніпропетровська область.

6) Човпан Ігор, 11 років, м. Харків

7) Коваль Олександр, 10 років, с. Ланчин, Івано-Франківська область.

8) Чуб Володимир, 9 років, м. Харків.

9) Лисойван Антон, 13 років, м. Харків.

10) Шибка Ігор, 12 років, м. Дніпропетровськ.

 

Найдивовижніша дитина

1) Костріцька Софія, 5 років, м. Котовськ, Одеська область.

2) Коваль Тетяна, 6 років, смт. Ланчиш, Івано-Франківська облась.

3) Храмова Поліна, 5 років, м. Костянтинівка, Донецька область

4) Чабан Назар, 7 років, м. Херсон.

5) Нескорожена Софія, 7 років, м. Тетіїв, Київська область.

6) Кравченко Арсеній, 7 років, м. Полтава.

7) Шалімова Анастасія, 5 років, м. Харків.

8) Мац Євгеній, 5 років, м. Харків

9) Хомут Тарас, 13 років, м. Бучач, Тернопільська область

10) Гаркуша Денис, 12 років, м. Дніпропетровськ.

 

Найспортивніша дитина

1) Неруш Семен, 12 років, м. Дніпропетровськ

2) Попова Дар’я, 12 років, м. Харків

3) Косташ Андрій, 10 років, м. Київ

4) Костюк Марта, 13 років, м. Київ

5) Пісна Дарина, 11 років, м. Славутич, Київська область

6) Костюк Анастасія, 13 років, м. Біла Церква, Київська область.

7) Бачинська Анастасія, 12 років, м. Тернопіль.

8) Швабій Дар’я, 13 років, м. Ірпінь, Київська область.

9) Бондаренко Марія, 13 років, с. Козачі Лагері, Херсонська область.

10) Киях Ангеліна, 13 років, с. Сиволож, Чернігівська область.

 

Найтворча дитина

1) Родін Дмитро, 12 років, м. Мелітополь, Запорізька область.

2) Щербата Анна, 13 років, м. Львів.

3) Ахріменко Олександра, 13 років, м. Київ.

4) Галкіна Марія, 12 років, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область.

5) Мороз Арсеній (9 років) та Ярославська Софія (8 років), м. Харків.

6) Смитанюк Вікторія, 8 років, м. Чортків, Тернопільська область.

7) Суркова Софія, 10 років. м. Київ.

8) Перехрест Олександр, 10 років, м. Драбів, Черкаська область.

9) Павлюченко Мирослава, 10 років, м. Ніжин, Чернігівська область.

10) Гілярова Софія, 10 років, м. Балаклія, Харківська область.

 

Щиро вітаємо переможців та бажаємо їм подальших успіхів.

 Оргкомітет премії

     

                       Пізнайко  Арсенал  Котя малюк                                
     Глобал скул  Консул  Садок кудрявський  
     колобочок лого мал    наш след лого  Перлина Дзвінкова