Главная >>> ЕКСПЕРТНА КОМІСІЯ ОГОЛОСИЛА ПЕРЕМОЖЦІВ ПЕРШОГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ «ДИВО-ДИТИНА 2017»

ЕКСПЕРТНА КОМІСІЯ ОГОЛОСИЛА ПЕРЕМОЖЦІВ ПЕРШОГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ «ДИВО-ДИТИНА 2017»

Дорогі батьки та діти.

Комісія під керівництвом Президента премії вже кілька днів опрацьовує документи від дітей-учасників на отримання Премій.

Хочу сказати Вам, що в цьому році ми отримали понад 1000 анкет і звернути увагу на те, що досягнення наших дітей ростуть. Відкриваючи кожен конверт і переглядаючи документи, ми щиро відчуваємо почуття гордості і радості за дітей нашої країни, які проявляючи цілеспрямованість, терпіння, нескінченне бажання і волю, впевнено йдуть до своїх перемог і досягнень !!! Ми глибоко віримо що з такими дітьми у нашій країни є світле майбутнє !!!

Уважно вивчаючи досягнення учасників, нам дуже складно визначити переможців першого етапу, адже практично в кожному конверті багато дипломів, грамот, фото, дисків ... але правила такі, що ми зобов'язані вибрати по 10 кращих номінантів.

 З огляду на вищесказане,  ми хочемо побажати всім дітям, які не ввійшли в 10-ку, всього самого найкращого, не зупиняйтеся на досягнутому, впевнено і сміливо надалі займайтеся тим що ви для себе обрали, а головне будьте яскравим прикладом для своїх однолітків, несіть в цей світ доброту, справедливість, моральність, співчуття, дружбу і мир. Все це обов’язково  зробить вас успішними і щасливими. Хай благословить вас Бог!!!

Також звертаємо Вашу увагу, що у цьому році оргкомітетом премії було прийняте рішення нагородити близько ста дітей учасників, яким трішки не вистачило щоб увійти в десятку, Дипломом за вагомі досягнення( список дітей буде опубліковано на протязі тижня).

 І так переможці першого етапу Всеукраїнської премії «Диво - Дитина 2017»:

Найрозумніша дитина:

1.  Попруга Віра, 13 років, м. Дніпродзержинськ, обл. Дніпропетровська: переможниця  Всеукраїнських і Міжнародних змагань , чемпіонатів та турнірів з шашок.

2. Жданова Еліза, 11 років, м. Горлівка, обл. Донецька: переможниця Міжнародних мовно-літературних конкурсів,лауреат премії міського голови за високі досягнення.

3. Филипюк Андрій, 12 років, м. Коломия, обл. Івано-Франківська: наймолодший учасник  та  переможець Всеукраїнських конкурсів з інформатики та  різноманітних  олімпіад на рівні з учнями 9-10 класів.

4. Ожерельєва Карина, 13 років, м. Кременчук, обл. Полтавська: переможниця Міжнародних мовно-літературних конкурсів,володарка гран-прі у поетичних конкурсах.

5.Ожерельєва Діана, 13 років, м. Кременчук, обл. Полтавська: переможниця Міжнародних мовно-літературних конкурсів,володарка гран-прі у поетичних конкурсах.

6. Соколов Олександр, 9 років, м. Київ, обл. Київська : учасник  та переможець Всеукраїнських  виставок, конкурсів та фестивалів з робототехніки.

7. Мельничук Вікторія, 13 років, м. Борщів, обл. Тернопільська: наймолодший учасник Всеукраїнських конкурсів дослідницьких робіт, науково технічних виставок – конкурсів.

8.  Зуйков Антон, 13 років, м. Миколаївка, обл. Донецька: призер обласних та всеукраїнських олімпіад з хімії та математики , виконуючи роботи у старшій віковій категорії.

9. Олешко Артем, 13 років, м. Правдюки, обл. Сумська: переможець Всеукраїнських конкурсів дослідницьких робіт, стипендіат голови обласної державної адміністрації.

10. Бондар Вікторія, 13 років, м. Березівка, обл. Одеська: переможниця Міжнародних мовно-літературних конкурсів.

Найспортивніша дитина:

1. Голубкова Валерія, 12 років, м. Київ, обл. Київська: призерка командного чемпіонату м. Києва та України з художньої гімнастики.

2. Коміссаренко Карина, 13 років, смт. Петрівка, обл. Луганська: чемпіонка України з важкої атлетики, переможниця обласних та Всеукраїнських чемпіонатів .

3. Жукова Євгенія, 12 років, м. Донецьк, обл. Донецька: Майстер спорту України з плавання, призерка та переможниця  чемпіонатів України та Міжнародних змагань .

4. Єрвачова Дарія, 12 років, м. Одеса, обл. Одеська: багатократна переможниця  обласних, Ввсеукраїнських та Міжнародних змагань з карате.  

5. Івженко Ольга, 13 років, м. Попасна, обл. Луганська:Чемпіонка України з важкої атлетики, багаторазова рекордсменка України, член юнацької збірної.

6. Ободзінський Владислав, 11 років, м. Харків, обл. Харківська: призер та переможець  турнірів з тхеквандо, чемпіон Європи серед юнаків .

7. Козирєв Руслан, 13 років, м. Куп’янськ, обл. Харківська: призер Всеукраїнських  та Міжнародних змагань з футболу .

8. Боднарюк Ангеліна, 10 років. м. Чернівці, обл. Чернівецька: призерка та переможниця  чемпіонатів України та Міжнародних змагань з плавання.

9. Бондаренко Олександр, 12 років. м. Рубіжне, обл. Луганська: призер Міжнародних , Всеукраїнських, обласних  та регіональних змагань з боксу.

10. Бордінських Софія, 13 років, м. Жовті Води , обл. Дніпропетровська: чемпіонка та призерка Всеукраїнських та Міжнародних чемпіонатів з боротьби дзюдо, самбо, сумо.

Найтворча дитина:

1. Пічура Олександра, 12 років, м. Херсон, обл. Херсонська: Займається декоративно- ужитковим мистецтвом, переможниця багатьох міських, обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів з бісероплетіння;

2. Бабак Дар’я, 11 років , м. Жмеринка, обл. Вінницька: багаторазова чемпіонка , володарка кубків та переможниця Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів, чемпіонатів та фестивалів з Bellydance за версією УАВСТ, IAED, WUCofARTS, IUDI, IDF.

3. Зварич Віталій, 12 років, м. Київ, обл. Київська: переможець Міжнародних, Всеукраїнських, обласних та міських конкурсах, фестивалів, виставок дитячих малюнків.

4. Грицун Владислав, 11 років, м. Токмак, обл. Запорізька: лауреат та переможець обласних, Всеукраїнських та Міжнародних фестивалів, конкурсів, олімпіад за фахом акордеон.

5. Кузякіна Катерина, 8 років, с. Ясногородка, р-н. Макарівський, обл. Київська: володарка гран-прі та переможниця Міжнародних фестивалів в Іспанії, Україні, Америці, Фінляндії за фахом – гра на барабанах.

6. Садовник Влас, 11 років, м. Слов’янськ, обл. Донецька: переможець Всеукраїнських та Міжнародних фестивалів, форумів мистецтв, та конкурсів з театрального мистецтва та художнього слова.    

7. Вероніка Мусіна , 9 років, м. Дніпро, обл. Дніпропетровська: володарка гран-прі, лауреат та переможниця Всеукраїнських,  Міжнародних конкурсів та фестивалів з художнього слова, акторської майстерності, вокалу,  декоративно-прикладного мистецтва.

8. Майорова Анастасія, 11 років, м. Ніжин, обл. Чернігівська: переможниця та володарка гран-прі міжнародних та Всеукраїнських конкурсів, фестивалів та виставках з декоративно-прикладного мистецтва та живопису. Рекордсменка України « Найбільша кількість пейзажів намальованих на гарбузових зернах».

9. Тульчевський Вадим, 10 років, м. Харків, обл. Харківська: переможець , лауреат обласних, Міжнародних  та Всеукраїнських конкурсів , фестивалів дитячих малюнків; презентує власні роботи на персональних виставках.

10. Ковтун Софія, 10 років, м. Чернівці, обл. Чернівецька: переможниця обласних, Всеукраїнських та Міжнародних фестивалів, конкурсів, форумів мистецтв з вокалу, акторської майстерності, образотворчого мистецтва.     

Найдивовижніша дитина:

1. Поплавська Злата, 3.5 роки, м. Київ, обл. Київська: двократна рекордсменка України « Наймолодший знавець державних прапорів найбільшої кількості країн – 237прапорів» та «Наймолодший знавець на карті  географічних об’єктів -  414 об’єкта.

2. Щербенко Дарій, 4 роки, м. Буча, обл. Київська: грає в шахи з 3-рьох років, перемагає у старших за віком гравців, наймолодший учасник міських, обласних, Всеукраїнських турнірів з шахів.

3. Крекша Артем, 10 років, м. Херсон, обл. Херсонська: переможець у Міжнародних та Всеукраїнських конкурсах  з повітряної акробатики та каучуку.

4. Вязівська Ірина, 5 років, м. Жовква, обл. Львівська: у своєму віці знає англійську мову, читає та пише під диктовку.

5. Клещар Данило, 9 років, м. Київ, обл. Київська: з двох років почав займатися вейкбордингом ( катерна та канатна версії) , з чотирьох років приймає участь та здобуває перемоги у чемпіонатах України та Світу.

6. Полтавець Ілля, 6 років, м. Вінниця, обл. Вінницька: з двох років почав малювати, виставляється з персональними виставками в галереях , малює за допомогою пальців та пензлів, аквареллю, гуашшю, пастеллю, олівцями, фломастерами.

7. Іванова Злата, 6 років, м. Більцьке, обл. Донецька: Неодноразова переможниця та призер обласних та Всеукраїнських змагань з черліденгу.

8. Мацегора Анастасія, 7 років, м. Харьків, обл. Харківська: дипломант та лауреат Всеукраїнських та Міжнародних фестивалів-конкурсів з акторського мистецтва, естрадного вокалу, декламації віршів.Учасниця телепрограми «Розсміши - коміка Діти».

9. Крикун Максим, 6 років, смт. Ставище, обл. Київська: дипломант та переможець конкурсів театрального мистецтва.

10. Калініченко Олена, 7 років, м. Бориспіль, обл. Київська: переможниця міських , обласних та Всеукраїнських конкурсах-фестивалях  читців, грає у виставах,отримала три «так» від суддів талант – шоу «Україна має талант. Діти 2».

Щиросердечно  вітаємо переможців першого етапу Всеукраїнської премії « Диво - Дитина 2017»

     

          Глобал скул
     Консул  Садок кудрявський  Перлина Дзвінкова  
     колобочок лого мал <логотип котя мал логотип файз