Главная >>> ЕКСПЕРТНА КОМІСІЯ ВИЗНАЧИЛА ФІНАЛІСТІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ «ДИВО-ДИТИНА – 2016».

ЕКСПЕРТНА КОМІСІЯ ВИЗНАЧИЛА ФІНАЛІСТІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ «ДИВО-ДИТИНА – 2016».

ЕКСПЕРТНА КОМІСІЯ ВИЗНАЧИЛА ФІНАЛІСТІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ «ДИВО-ДИТИНА – 2016».

Протягом двох тижнів комісія активно та детально вивчала анкету кожної дитини, яка стала переможцем І етапу Всеукраїнської премії «Диво-Дитина – 2016». Як відомо, в премії приймають участь найбільш талановиті та обдаровані діти України, які завдяки своїй праці та наполегливості, терпінню та прагненню до перемоги, мають значні досягнення не тільки у нашій країні, а й в світі.

Провівши кропітку працю експерта комісія визначала фіналістів премії, які візьмуть участь в урочистій церемонії нагородження, яка відбудеться в м. Києві. Діти, які будуть брати участь у церемонії нагородження, виступлять на сцені Всеукраїнської премії «Диво-Дитина» із своїми показовими виступами.

Оцінювати та нагороджувати фіналістів будуть відомі та успішні люди нашої країни (артисти, спортсмени, політики, представники міністерств і відомств, культури і мистецтва, та інші публічні особи, небайдужі до виховання та розвитку дітей).

Президент Всеукраїнської Премії «Диво-дитина» Віктор Новіков та оргкомітет висловлюють подяку та хочуть побажати успіхів всім учасникам цьогорічної премії.

Отже, оголошуємо фіналістів Всеукраїнської премії «Диво-Дитина – 2016» по кожній номінації: 

Найрозумніша дитина

1) Мельник Софія, 13 років, м. Кременчук, Полтавська область.

- 2 місце на Всеукраїнській інтернет-олімпіаді NetOI-2015 серед учнів 9-х класів з інформатики (вчиться у 7 класі), 2016 р.;

- диплом ІІ ступеня на 4 етапі (всеукраїнському) олімпіади з інформатики серед учнів 9 класів (вчилася у 6 класі), 2015 р.;

- диплом І ступеня на 4 етапі (всеукраїнському) олімпіади з інформатики серед учнів 9 класів (вчиться у 7 класі), 2016 р.

 

2) Коваль Олександр, 10 років, с. Ланчин, Івано-Франківська область.

- чемпіон України з шашок у 2013, 2014, 2015, 2016 роках;

- 2 місце на чемпіонаті світу з шашок 2015 рік;

- 3 місце на чемпіонаті Європи з шашок 2015 рік;

- 1 місце Міжнародний турнір по шашкам в Польщі 2014 рік.

 

3) Шибка Ігор, 12 років, м. Дніпропетровськ.

- захистив науково-дослідну роботу в Малій академії наук на тему «Лабораторний регульований блок живлення постійного струму від 1 до 18 вольт ЗА з цифровим індикатором вихідної напруги із захистом від короткого замикання», 2016 рік;

- 1 місце в обласному етапі Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України» у 2015 році;

- спортсмен І розряду України по судомодельному спорту;

- займається моделюванням суден, радіоконструюванням, аерокосмонавтикою.

 

Найтворча дитина

 1) Щербата Анна, 13 років, м. Львів.

- 1 місце у Міжнародному конкурсі у Великобританії у сфері декоративно-прикладного мистецтва;

- 1 місце у кубку України з художньої творчості;

- 1 місця по декоративно-прикладному мистецтву у міжнародних конкурсах в Італії, Люксембурзі, Болгарії, Польщі.

 

2) Мороз Арсеній (9 років) та Ярославська Софія (8 років), м. Харків.

- 1 місце в чемпіонаті України зі спортивного танцю у 2015 році;

- 1 місце у чемпіонаті світу з бальних танців у Парижі, 2015 рік;

- 3 місце у Міжнародних змаганням у Німеччині, 2015 рік.

 

3) Павлюченко Мирослава, 10 років, м. Ніжин, Чернігівська область.

- художниця, поставила рекорд України у 2016 році «Найбільша виставка дитячих малюнків», володарка статусу «Юний меценат», за її малюнком було розписано багатоповерховий будинок;

- 1 місце у Міжнародних та всеукраїнських конкурсах;

- проводить персональні виставки в музеях у Києві, Ніжині.

 

Найспортивніша дитина

1) Неруш Семен, 12 років, м. Дніпропетровськ.

- 3 разовий чемпіон України з мотокросу у 2011, 2014, 2015 роках;

- кандидат у майстри спорту;

- член збірної України з мотокросу.

 

2) Костюк Марта, 13 років, м. Київ.

- 1 місце у Кубку Європи у 2016 році в складі збірної України по великому тенісу;

- кандидат у майстри спорту з акробатики;

- 2-га в міжнародному рейтингу України з великого тенісу.

 

3) Швабій Дар’я, 13 років, м. Ірпінь, Київська область.

- кандидат у майстри спорту з плавання;

- чемпіонка України з плавання у 2015 році;

- чемпіонка України з п’ятиборства у 2015 та 2016 роках;

- 3 місце на чемпіонаті світу з біатлу та триатлу у складі команди збірної України.

 

Найдивовижніша дитина

1) Костріцька Софія, 5 років, м. Котовськ, Одеська область.

- гран-прі Міжнародна корпорації «Зоряні мости», 2015 рік;

- 2 місце Міжнародний фестиваль мистецтв «Столиця запрошує»;

- 1 місце у міжнародному дитячому фестивалі «Соняшник» в номінації акробатичне шоу, 2016 р;

- 3 місце на кубку Європи в категорії Модерн, Джаз.

 

2) Косташ Андрій, 11 років, м. Київ.

- рекорд України «Максимальна кількість жимів штанги лежачи», у 2016 році;

- рекорд України «Максимальна кількість віджимань», 2012 рік;

- 1 місце у чемпіонаті України по карате та всеукраїнському турнірі бойових мистецтв «Сінгітай».

 

3) Гаркуша Денис, 12 років, м. Дніпропетровськ.

- займається мистецтвом орігамі з 2-х років;

- занесений до Книги рекордів України в номінації «найменший вчитель»;

- 1 місця у Міжнародних, Всеукраїнський та регіональних конкурсах.

 

Найгероїчніша дитина

1) Лазько Сергій, 7 років, м. Мелітополь, Запорізька область.

- врятував дівчинку, яка тонула у водопровідному колодязі в квітні 2015 року.

 

2) Довгошея Владислав, 12 років, м. Цюрупинськ, Херсонська область.

- допоміг розкрити злочин, а саме почувши крики на допомогу допоміг затримати грабіжника, переслідуючи його;

- є подяка від УМВС в Херсонській області.

 

3) Шупель Роман, 13 років, с. Сядрине, Чернігівська область.

- врятував 2-річного хлопчика, який ледь не потонув у сільському ставку у 2014 році;

- є подяка від ОДА.

     

                       Пізнайко