Главная >>> ЕКСПЕРТНА КОМІСІЯ ВИЗНАЧИЛА ФІНАЛІСТІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ «ДИВО-ДИТИНА – 2017» У НОМІНАЦІЯХ «НАЙТВОРЧА ДИТИНА», «НАЙДИВОВИЖНІША ДИТИНА» ТА «НАЙГЕРОЇЧНІША ДИТИНА»

ЕКСПЕРТНА КОМІСІЯ ВИЗНАЧИЛА ФІНАЛІСТІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ «ДИВО-ДИТИНА – 2017» У НОМІНАЦІЯХ «НАЙТВОРЧА ДИТИНА», «НАЙДИВОВИЖНІША ДИТИНА» ТА «НАЙГЕРОЇЧНІША ДИТИНА»

Протягом тижня комісія активно та детально вивчала анкету кожної дитини, яка стала переможцем І етапу Всеукраїнської премії «Диво-Дитина – 2017». Як відомо, в премії приймають участь найбільш талановиті та обдаровані діти України, які завдяки своїй праці та наполегливості, терпінню та прагненню до перемоги, мають значні досягнення не тільки у нашій країні, а й в світі.

Провівши кропітку працю експерта комісія визначала фіналістів премії, які візьмуть участь в урочистій церемонії нагородження, яка відбудеться в м. Києві. Діти, які будуть брати участь у церемонії нагородження, виступлять на сцені Всеукраїнської премії «Диво-Дитина» із своїми показовими виступами.

Оцінювати та нагороджувати фіналістів будуть відомі та успішні люди нашої країни (артисти, спортсмени, політики, представники міністерств і відомств, культури і мистецтва, та інші публічні особи, небайдужі до виховання та розвитку дітей).

Президент Всеукраїнської Премії «Диво-дитина» Віктор Новіков та оргкомітет висловлюють подяку та хочуть побажати успіхів всім учасникам цьогорічної премії.

Отже, оголошуємо фіналістів Всеукраїнської премії «Диво-Дитина – 2017» по кожній номінації: 

Найтворча  дитина

1. Кузякіна Катерина, 8 років, с. Ясногородка, р-н. Макарівський, обл. Київська: володарка гран-прі та переможниця Міжнародних фестивалів в Іспанії, Україні, Америці, Фінляндії за фахом – гра на барабанах.

2. Садовник Влас, 11 років, м. Слов’янськ, обл. Донецька: переможець Всеукраїнських та Міжнародних фестивалів, форумів мистецтв, та конкурсів з театрального мистецтва та художнього слова.    

3. Тульчевський Вадим, 10 років, м. Харків, обл. Харківська: переможець , лауреат обласних, Міжнародних  та Всеукраїнських конкурсів , фестивалів дитячих малюнків; презентує власні роботи на персональних виставках.

Найдивовижніша дитина

1.Крекша Артем, 10 років, м. Херсон, обл. Херсонська: переможець у Міжнародних та Всеукраїнських конкурсах  з повітряної акробатики та каучуку

2.Клещар Данило, 9 років, м. Київ, обл. Київська: з двох років почав займатися вейкбордингом ( катерна та канатна версії) , з чотирьох років приймає участь та здобуває перемоги у чемпіонатах України та Світу.

3.Мацегора Анастасія, 7 років, м. Харьків, обл. Харківська: дипломант та лауреат Всеукраїнських та Міжнародних фестивалів-конкурсів з акторського мистецтва, естрадного вокалу, декламації віршів. Учасниця телепрограми «Розсміши - коміка Діти».

Найгероїчніша дитина

1. Куричк Павло, 12 років, село Дубовий Гай, обл. Чернігівська: порятунок новонародженої дитини на кладовищі.

2. Фесюн Роман, 6 років, село Рогізки, обл. Чернігівська: врятував з пожежі двох своїх братів.   

Оргкомітет премії

 

 

 

     

          Глобал скул
     Консул  Садок кудрявський  Перлина Дзвінкова  
     колобочок лого мал <логотип котя мал логотип файз