Главная >>> ФІНАЛ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ "ДИВО-ДИТИНА" 2019

ФІНАЛ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ "ДИВО-ДИТИНА" 2019

НАРЕШТІ ДОЧЕКАЛИСЯ! 

30 травня 2019 року у концерт-холі «Оазис» міста Києва відбулась церемонія нагородження ОДИНАДЦЯТОЇ Всеукраїнської Премії «Диво-дитина - 2019». Важко передати, яка атмосфера, які емоції вирували на святі дитячих талантів! Церемонію відкрили та виступили з привітальним словом Голова журі Премії Народна Артистка України Ольга Сумська, Президент Премії Віктор Новіковов та члени журі Народний депутат України Дмитро Добродомов .


Ведучими Премії стали: ведуча «Сніданку з 1+1» – Неля Шовкопляс та переможець першого етапу в номінації «Найтворча дитина» Всеукраїнської премії «Диво-Дитина-2019» - Віталій Непомнящий.


До складу журі цьогорічної премії увійшли:

Ольга Сумська – голова журі Народна артистка України

                                  

Віктор Новіков - Президент Всеукраїнської премії «Диво-Дитина»

                                                

Дмитро Добродомов – Народний депутат України


Юрій Нікітін – продюсер


Олена Вишнякова - фаундер школи нового покоління – Ukrainian Global School 


Влада Литовченко – громадський діяч


Віталій Козловський – співак, заслужений артист України


Володимир Васинюк – заступник директора з навчально-методичної роботи Київської Малої академії наук


Денис Берінчик – український боксер-професіоналІгор Анісімов – доктор фізико-математичних наук, професор, декан радіофізичного факультету Київського національного університету ім.. Т.Шевченка


Владислав Гераскевич- учасник фіналу XXIII зимових Олімпійських Ігор-2018 (ПхьонгЧанг), переможець Кубка Північної Америки - 2018/19, перший скелетоніст в історії України.Також наших фіналістів підтримали гості церемонії:

співак, заслужений артист України - ВІТАЛІЙ КОЗЛОВСЬКИЙ 


переможець Міжнародного фестивалю мистецтв «Слов’янський базар-2018», фіналіст Національного відбору на Дитяче Євробачення 2018 - ОЛЕКСАНДР БАЛАБАНОВ


  На церемонію нагородження завітала фіналіст десятої Премії "Диво-дитина 2018" в номінації "Найтворча дитина"  Журавльова Анастасія, яка зробила сюрприз для Президента Премії Віктора Новікова, подарувавши йому картину виконану у власному виконанні!
І, звичайно, найголовнішими зірками стали наші учасники!

 Оголошуємо переможців ОДИНАДЦЯТОЇ Всеукраїнської Премії «ДИВО-ДИТИНА-2019»

 

Найрозумніша дитина:

ЛАУРЕАТ І премії

Лінов Єгор 13 років, Сагатий Тимофій 12 років (команда YellowCat), м. Київ, Київська обл.: переможці Всеукраїнської олімпіади з робототехніки Robotica 2017, переможці у молодшій лізі в олімпіаді Robotica 2018, посіли 8-ме місце у всесвітній олімпіаді WRO-2018 з роботехніки в Таїланді.


ЛАУРЕАТ ІІ премії

 Жданова Еліза, 13 років, м. Запоріжжя, Запорізька  обл.:  переможець  третього етапу  Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г. Шевченка, переможець третього етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, призер та переможець інших предметних шкільних олімпіад та конкурсів.


ЛАУРЕАТ ІІІ премії

Мосієнко Дарина, 13 років, смт. Розсошенці, Полтавська обл.: чемпіонка України, бронзовий призер чемпіонату Європи, член дорослої збірної України з шашок, кандидат у майстри спорту.


Найтворча дитина:

ЛАУРЕАТ І премії

Герман Аліса, 13 років, м. Київ, Київська обл.: українська художниця і письменниця, працює у техніці петриківського розпису, внесена до Книги рекордів України, як наймолодша майстриня петриківського розпису, переможниця багатьох міжнародних та всеукраїнських художніх і літературних конкурсів.

 

ЛАУРЕАТ ІІ премії

Герасименко Лана, 13 років, м. Львів, Львівська обл.: скрипачка - переможець Українського дитячого фестивалю мистецтв «Лавина Талантів», переможець Інтернаціонального конкурсу в Словенії (скрипка), переможець Всеукраїнської музичної олімпіад «Голос Країни» (струнні смичкові інструменти з оркестром), переможець Міжнародного конкурсу-фестивалю юних віртуозів (скрипка).

 

ЛАУРЕАТ ІІІ премії

Степанець Ольга 10 років, м. Черкаси, Черкаська обл.: танцівниця - володарка офіційного кубку Європи IDF- 2018 з шоу дисциплін і кубків Міжнародного фестивалю мистецтв «Столиця запрошує»- 2018 м. Київ, двічі Чемпіонка України та призерка Міжнародного фестивалю хореографічного мистецтва «GRAND PRIX OF UKRAINE» 2018 м. Одеса, переможниця Міжнародного Online конкурсу-фестивалю «Golden Time» 2018 м. Лондон та володарка гран-прі Golden time - international festival за найкращу хореографію. 


Найспортивніша дитина:

ЛАУРЕАТ І премії

Могильченко Ксенія 12 років, м. Павлоград, Дніпропетровська обл.: чемпіонка України з акробатичного рок-н-ролу, дворазова призерка чемпіонату Європи з акробатичного рок-н-ролу.


ЛАУРЕАТ ІІ премії

Демочко Діана, 11 років, м. Харків, Харківська обл.: переможець етапів Кубку Європи з шорт-треку у Польщі, Словаччині, Угорщині, переможець Чемпіонатів м. Києва, Бучі, Харкова з роликового спорту, учасниця двох Міжнародних Гданських марафонів на 20 км в 2017, 2018 роках. Володарка 4 кубків, 96 медалей. Отримала І-ий дорослий розряд з роликового спорту.

 

ЛАУРЕАТ ІІІ премії

Пилипчук Ольга, 12 років, м. Славута, Хмельницька обл.:  дворазова чемпіонка України з боксу у вазі 67 кг., багаторазова чемпіонка Хмельницької обл. з боксу, багаторазова чемпіонка різноманітних турнірів з боксу.

   

Найдивовижніша дитина:

ЛАУРЕАТ І премії

Михайлова Софія, 8 років, м. Київ, Київська обл.: занесена до Національного Реєстру Рекордів як виконавиця традиційного джазу на саксофоні з імпровізацією, володарка багатьох гран- прі та  перших премій.


ЛАУРЕАТ ІІ премії

Черняєв Тихон, 9 років, м. Харків, Харківська обл.: занесений до Національного Реєстру Рекордів як наймолодший шахіст-першорозрядник, чемпіон Світу, Європи і України в рейтингу ФІДЕ, наймолодший в світі шахіст-стрімер, дворазовий чемпіон Світу зі швидких шахів, наймолодший кандидат у майстри спорту в історії шахів України.


ЛАУРЕАТ ІІІ премії

Пузанов Іван, 8 років, м. Генічеськ, Херсонська обл.: переможець Відкритого чемпіонату України зі стрибків на акробатичній доріжці 2019, переможець Всеукраїнських змагань зі стрибків на батуті 2017, переможець Всеукраїнських змагань зі стрибків на батуті 2018 .

 

Найгероїчніша дитина:

ЛАУРЕАТ І премії

Соловйов Володимир, 8 років, м. Львів, Львівська  обл.:   здійснив героїчний вчинок – з ризиком для власного життя, на небезпечній та незнайомій водоймі, самостійно без сторонньої допомоги врятував на воді старшу за віком дитини.


Найкреативніша дитина:

ЛАУРЕАТ І премії

Вікторія Трамбовецька 6 років, м. Київ, переможниця шкільного конкурсу талантів Ukrainian Global School. Багаторазова учасниця та переможниця турнірів з таеквандо та спортивного танцю, Вікторія також займається музикою та шахами, сьогодні презентує «Весняняну колекцію» - показ відшитих моделей за ескізами.


 Ось такі наші фіналісти ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ "ДИВО-ДИТИНА 2019"     

          Глобал скул
     Консул  Садок кудрявський  Перлина Дзвінкова  
     колобочок лого мал <логотип котя мал логотип файз