Главная >>> Фіналісти премії "Диво-Дитина 2013"

Фіналісти премії "Диво-Дитина 2013"

   1 МІСЦЕ  -  Потапова Маргарита (12 років, м. Керч ) 

 

    Кандидат у майстера  спорту з  шахів, 4х кратна чемпіонка України з шахів

    (класичні шахи, швидкі шахи,  блискавична гра) 7ми кратначемпіонка АР Крим з шахів. 

 

 

    2 МІСЦЕ -   Шиховцев Юрій (13 років, м. Жовті Води)

 

    Учень 11 класу екстернатної форми навчання, навчається в Аерокосмічній школі,

    член Малої Академії Наук. Переможець обласних, республіканських та міжнародних

    олімпіад з математиці, фізики та англійської мови.

 

    3 МІСЦЕ  -  Сокольський Тимофій (12 років, м. Київ) 

 

    Член Малої Академії Наук (секція «географія»). Автор багатьох науково-дослідницьких робіт, 

    співавтор наукової статті, учасник 5ого Всеукраїнського конкурсу з нейронаук «Нейрон 2013»,

    призер міських олімпіад з екології та географії, переможець Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології. 

 

 Найдивовижніша дитина:

 

     1 МІСЦЕ -   Нечаєв Віталій  (9 років/ м. Звинигородка)

 

     Неймовірні досягнення у ранньому віці: Диплом 1го ступеня в Всеукраїнському конкурсі суспільствознавців

    «Кришталева Сова 2012», Призер багатьох Всеукраїнських, міських конкурсів з математиці, біології, фізики,

      хімії, української мови, історії.

 

     1 МІСЦЕ - Коровникова Діана (9років, м. Сімферополь)

 

     Неймовірні досягнення у ранньому віці: Чемпіонка України по тхэквондо 2010, Півфіналістка вокального 

     конкурсу «Голос – діти 2012», переможниця відбірного туру «Таланти багатодітної сім’ї»

     (художнє та авторське читання). 

 

     1 МІСЦЕ  -  Потапчук Олександр (7 років, м. Луцк ) 

 

     Неймовірні досягнення у ранньому  віці: Кандидат у майтера спорту з картингу.

 

 

 

Найгероїчніша дитина:

 

    1 МІСЦЕ  -   Гарбузов Даниил  (м. Кринична )

     врятував 10 річного потопаючого хлопчика

 

 

 

 

     1 МІСЦЕ  - Чубатюк  Яна (11 років, м. Винниця )

      Врятувала дівчину із під завалу на песчаному кар’єрі.

 

 

 

 

 

 

                                 1 МІСЦЕ  - Стахов Олександр (8 років, с. Барські Чемериси)

                                  Врятував дитину з ополонки. 

 

Найспортивніша дитина:

 

      1 МІСЦЕ  - Денисенко Вікторія  (9 років, м. Київ)

      Багаторазова чемпіонка республіканських та міжнародних турнірів з художньої гімнастики

 

 

 

 

     2 МІСЦЕ  - Говорецький Ростислав (10 років, м. Хмельницький ) 

     Переможець чемпіонатів України, Чемпіонату Європи,  Чемпіонату Світу з военно-

     спортивного багато борю,   рукопашного боя.

         

 

 

                                3 МІСЦЕ -  Лебединський Віталій (13 років, м. Харків)

                                  Абсолютний чемпіон світу та Європи з аеробного фітнесу. 

 

Найтворча дитина:

 

    1 МІСЦЕ -  Варвинська Яна (13 років, м. Опішне ) 

     Переможниця та призерка багатьох міських, обласних, Всеукраїнських фестивалів з образотворчого  

     та   декоротивно-ужиткового мистецтва (номінація «кераміка») 

 

 

     2 МІСЦЕ -  Плахотнюк Вікторія (11 років, м. Звенигородка ) 

     Перше місце в національному етапі ХІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім.

     П. Яцика,  Автор власного збірника поезії та прози «Мандрівка хвилею чудес». 

 

 

    2 МІСЦЕ - Фіцула Софія  (12 років, м. Овідіополь)

 

    Переможниця обласних, Всеукраїнських, міжнародних конкурсів у складі  духового

    оркестру сольного виступу (флейта).

     

                       Пізнайко  Арсенал  Котя малюк                                
     Глобал скул  Консул  Садок кудрявський  
     колобочок лого мал    наш след лого  Перлина Дзвінкова