Главная >>> КОМІСІЯ РОЗПОЧАЛА ОБРОБКУ АНКЕТ

КОМІСІЯ РОЗПОЧАЛА ОБРОБКУ АНКЕТ

Шановні батьки та діти!

28 березня 2016 року комісія розпочала обробку анкет, які надійшли від учасників Всеукраїнської премії «Диво-Дитина – 2016».

За попередніми даними, найбільшу кількість заяв подано у номінації «Найтворча дитина», на другому місці – «Найспортивніша дитина», на третьому – «Найрозумніша дитина», а на четвертому – «Найдивовижніша дитина».  

Хочеться зауважити, що у цьому році, в категорії «Найрозумніша дитина», надійшло вдвічі більше анкет, ніж в минулих роках.

Вказане свідчить, що наші діти, окрім творчості та спорту, приділяють значну увагу освіті та науці, інтелектуальним та науково-технічним конкурсам, що викликає додаткову гордість та радість за інтелектуальне майбутнє нашої держави.

Крім того, Президент премії Віктор Новіков наголосив, що Всеукраїнська премія «Диво-Дитина – 2016», як і завжди, буде проходити в 3 етапи:

1 етап – комісія розглядає анкети та оцінює їх за 5-ти бальною шкалою. 10 учасників, по кожній номінації, які набрали найбільшу кількість балів, стають переможцями та запрошуються до 2 етапу;

2 етап – комісія розглядає анкети переможців 1 етапу та обирає 3-х фіналістів по кожній номінації;

3 етап – церемонія нагородження переможців, які визначаються шляхом оцінювання членами журі показових виступів.

Переможці першого етапу будуть визначені 11 квітня 2016 року.

Оргкомітет премії висловлює подяку та хоче побажати успіхів всім учасникам цьогорічної премії.

 

Оргкомітет премії

     

          Глобал скул
     Консул  Садок кудрявський  Перлина Дзвінкова  
     колобочок лого мал <логотип котя мал логотип файз