Главная >>> Найбільш частіші запитання, які надходять до організаційного комітету ТОВ «Премія «Диво-дитина»»

Найбільш частіші запитання, які надходять до організаційного комітету ТОВ «Премія «Диво-дитина»»

Сьогодні я хотів би відповісти на найбільш частіші запитання, які надходять до організаційного комітету  ТОВ «Премія «Диво-дитина»».

Як ви вже знаєте, з 1-го жовтня 2015 по 15-е березня 2016 ми приймаємо анкети від дітей, для участі вже у восьмий всеукраїнської премії «Диво-Дитина». Подати документи може будь-яка дитина у віці від 4 до 13 років включно, яка має досягнення в науці, спорті, творчості, а також діти-герої. З більш детальною інформацією ви можете ознайомитися на нашому сайті: www.divo-dutuna.com.

1. Питання:

Чи може дитина подати документи, якщо в минулих роках вона вже брала участь у здобутті премії?

Відповідь:

Так, може, якщо дитина відповідає віку учасника, а також якщо у попередніх роках не було зайнято перше місце.

2. Питання:

Хто повинен підписувати анкету учасника?

Відповідь:

Анкета повинна бути підписана обома батьками; у разі відсутності одного з батьків підписує той, який є; у разі відсутності обох батьків, підписує керівник навчального закладу, де вчиться дитина.

3. Питання:

Що потрібно відправити для підтвердження досягнення дитини і за який період?

Відповідь:

Відправити потрібно всі підтверджуючі досягнення матеріали, а саме: копії грамот, свідоцтв, дипломів, статей з газет і журналів, відео виступів та ін., які у вас є.

Краще надсилати копії досягнень документів не за останній рік, а хоча б за кілька останніх років. Для найбільш повного і глибокого аналізу досягнень вашої дитини.

4. Питання:

У скільки етапів проходить премія?

Відповідь:

Вручення премії проходить в три етапи:

Перший етап - визначення десяти кращих учасників, в кожній з номінацій і, відповідно, нагородження їх грамотами, як переможців першого етапу.

Другий етап - визначення трьох фіналістів у кожній з номінацій.

Третій етап - всі фіналісти запрошуються в місто Київ, для виступів перед членами журі та глядачами. Шляхом підсумовування балів, виставлених кожним із членів журі, визначається володар першої, другої і третьої премії.

Також хотів би звернути увагу батьків та дітей у яких напружений графік виступів або змагань. На етапі подання та розгляду документів вам нікуди не потрібно їхати, а лише відправити анкету та додати матеріали щодо ваших перемог та досягнень.

Визначення фіналістів (по 3 у кожній номінації) буде проходити лише у кінці березня 2016 року. Після визначення фіналістів ми обов’язково зв’яжемося з кожним фіналістом щодо визначення дати проведення премії та запросимо у м. Київ для показових виступів. Орієнтована дата церемонії нагородження кінець квітня початок травня.

Якщо у когось будуть питання, пишіть мені в особисті повідомлення, на мій блог, я із задоволенням відповім. Бажаю всім успіхів!

Надсилайте свої анкети за адресою: вул. Авіаконструктора Антонова 5Б, оф. 712, м. Київ, 03186.

     

                       Пізнайко  Арсенал  Котя малюк                                
           
     колобочок лого мал    наш след лого  Перлина Дзвінкова