Главная >>> ОГОЛОШЕННЯ ФІНАЛІСТІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ "ДИВО-ДИТИНА 2019" В НОМІНАЦІЯХ "НАЙРОЗУМНІША ДИТИНА" ТА "НАЙСПОРТИВНІША ДИТИНА"

ОГОЛОШЕННЯ ФІНАЛІСТІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ "ДИВО-ДИТИНА 2019" В НОМІНАЦІЯХ "НАЙРОЗУМНІША ДИТИНА" ТА "НАЙСПОРТИВНІША ДИТИНА"

Настав час дізнатися імена фіналістів Всеукраїнської Премії «Диво-дитина 2019» в номінаціях "НАЙРОЗУМНІША ДИТИНА" та "НАЙСПОРТИВНІША ДИТИНА".

Провівши кропітку працю експертна комісія з залученням фахівців з Міністерства молоді та спорту, Малої Академії Наук, різних Федерацій та організацій, що займаються вихованням дітей визначала фіналістів премії.

 Вже вкотре переконуємось, що в нашій країні підростають найбільш талановиті та обдаровані діти, які завдяки своїй праці, наполегливості, терпінню та прагненню до перемоги, вже в такому юному віці мають надзвичайно високі досягнення. 

Учасники, які увійшли в трійки приймуть участь на церемонії нагородження та виступлять на сцені із своїми показовими виступами. 

Оцінювати та нагороджувати фіналістів будуть відомі та успішні люди нашої країни (артисти, спортсмени, політики, представники міністерств і відомств, культури і мистецтва, та інші публічні особи, небайдужі до виховання та розвитку дітей). 

Просимо дітей, які не потрапили до фіналу не засмучуватись та не зупинятися на досягнутому. 

Всім фіналістам бажаємо вдачі та перемоги! 

Імена фіналістів в номінаціях "НАЙТВОРЧА ДИТИНА", "НАЙДИВОВИЖНІША ДИТИНА" та "НАЙГЕРОЇЧНІША ДИТИНА" будуть опубліковані 14 травня 2019 р.

Отже, фіналісти Всеукраїнської премії «Диво-Дитина – 2019»:

Найрозумніша дитина:

1. Жданова Еліза, 13 років, м. Запоріжжя, Запорізька  обл.:  переможець  третього етапу  Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г. Шевченка, переможець третього етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, призер та переможець інших предметних шкільних олімпіад та конкурсів.

2.  Мосієнко Дарина, 13 років, смт. Розсошенці, Полтавська обл.: чемпіонка України, бронзовий призер чемпіонату Європи, член дорослої збірної України з шашок, кандидат у майстри спорту.

3.  Лінов Єгор 13 років, Сагатий Тимофій 12 років (команда YellowCat), м. Київ, Київська обл.: переможці Всеукраїнської олімпіади з робототехніки Robotica 2017, переможці у молодшій лізі в олімпіаді Robotica 2018, переможці у всесвітній олімпіаді WRO-2018 з роботехніки в Таїланді.

Найспортивніша дитина:

1. Могильченко Ксенія 12 років, м. Павлоград, Дніпропетровська обл.: чемпіонка України з акробатичного рок-н-ролу, дворазова призерка чемпіонату Європи з акробатичного рок-н-ролу.

2. Пилипчук Ольга, 12 років, м. Славута, Хмельницька обл.:  дворазова чемпіонка України з боксу у вазі 67 кг., багаторазова чемпіонка Хмельницької обл. з боксу, багаторазова чемпіонка різноманітних турнірів з боксу.

3. Демочко Діана, 11 років, м. Харків, Харківська обл.: переможець етапів Кубку Європи з шорт-треку у Польщі, Словаччині, Угорщині, переможець Чемпіонатів м. Києва, Бучі, Харкова з роликового спорту, учасниця двох Міжнародних Гданських марафонів на 20 км в 2017, 2018 роках. Володарка 4 кубків, 96 медалей. Отримала І-ий дорослий розряд з роликового спорту.



     

          Глобал скул
     Консул  Садок кудрявський  Перлина Дзвінкова  
     колобочок лого мал <логотип котя мал логотип файз