Главная >>> ОПРАЦЮВАННЯ КОМІСІЄЮ ДОКУМЕНТІВ НА ОТРИМАННЯ ПРЕМІЙ

ОПРАЦЮВАННЯ КОМІСІЄЮ ДОКУМЕНТІВ НА ОТРИМАННЯ ПРЕМІЙ

Дорогі батьки та діти!

Комісія під керівництвом Президента премії вже кілька тижнів опрацьовує документи від дітей-учасників на отримання Премій. 

Хочу сказати Вам, що в цьому році ми отримали понад 1000 анкет і звернули увагу на те, що досягнення наших дітей ростуть. Відкриваючи кожен конверт і переглядаючи документи, ми щиро відчуваємо почуття гордості і радості за дітей нашої країни, які проявляючи цілеспрямованість, терпіння, нескінченне бажання і волю, впевнено йдуть до своїх перемог і досягнень !!! Ми глибоко віримо що з такими дітьми у нашій країні є світле майбутнє !!! 

Уважно вивчаючи досягнення учасників, нам дуже складно визначити переможців першого етапу, адже практично в кожному конверті багато дипломів, грамот, фото, дисків ... але правила такі, що ми зобов'язані вибрати по 10 кращих номінантів. 

З огляду на вищесказане, ми хочемо побажати всім дітям, які не ввійшли в 10-ку, всього самого найкращого, не зупиняйтеся на досягнутому, впевнено і сміливо надалі займайтеся тим, що ви для себе обрали, а головне будьте яскравим прикладом для своїх однолітків, несіть в цей світ доброту, справедливість, моральність, співчуття, дружбу і мир. Все це обов’язково зробить вас успішними і щасливими.

З повагою,

Президент премії


     

          Глобал скул
     Консул  Садок кудрявський  Перлина Дзвінкова  
     колобочок лого мал <логотип котя мал логотип файз