Главная >>> ПЕРЕМОЖЦІ ПЕРШОГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ «ДИВО-ДИТИНА 2018» в номінаціях "Найрозумніша дитина" та "Найспортивніша дитина"

ПЕРЕМОЖЦІ ПЕРШОГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ «ДИВО-ДИТИНА 2018» в номінаціях "Найрозумніша дитина" та "Найспортивніша дитина"

 

  Дорогі батьки та діти!

 

        В цьому році ми отримали понад 1200 анкет від самих талановитих дітей нашої країни. Щороку відкриваючи Ваші конверти і переглядаючи документи, ми щиро радіємо і нас переповнюють почуття гордості  за дітей, якими може та повинна пишатися наша країна. Діти-учасники,  проявляючи цілеспрямованість, терпіння, нескінченне бажання і волю, впевнено йдуть до своїх перемог і досягнень !!! Ми щиро віримо, що з таким підростаючим поколінням у нашої України є світле та квітуче майбутнє !!!

        Ретельно  вивчаючи документи  учасників, членам комісії дуже складно визначити переможців першого етапу.  Серед наших учасників багато гідних та обдарованих дітей, про що свідчить значна кількість  дипломів, грамот, фото, дисків практично у кожному конверті…. За що Вам щиросердечна подяка від всього оргкомітету та Президента Премії!!!  Але правила вручення премії такі, що ми повинні обрати по 10 найкращих у кожній номінації.

        З огляду на вищенаведене,  ми хочемо побажати всім дітям, які не ввійшли в 10-ку, всього самого найкращого! Не зупиняйтеся на досягнутому, впевнено і сміливо надалі займайтеся тим,  що Ви для себе обрали, а головне - будьте яскравим прикладом для своїх однолітків, несіть в цей світ доброту, справедливість, співчуття, дружбу, любов і мир! Все це обов’язково  зробить Вас успішними і щасливими. Нехай благословить Вас Бог!!!

        Звертаємо Вашу увагу, що у зв’язку з великою кількістю поданих до конкурсу анкет та значними досягненнями учасників, яким трішки не вистачило щоб увійти в десятку, оргкомітетом Премії було прийняте рішення нагородити сто дітей Дипломом «За особливі досягнення»( список дітей буде опубліковано пізніше).

         На даний момент  комісія визначила переможців лише у номінаціях «Найрозумніша дитина» та «Найспортивніша дитина». Переможці у інших номінаціях будуть визначені 19 квітня 2018р.                              

 І так!  Переможці першого етапу Всеукраїнської премії «Диво - Дитина 2018»

       

Найспортивніша дитина:

 

1. Войтович Артур, 13 років, м. Винники, Львівська обл.: срібний призер чемпіонату Європи з вільної боротьби, багаторазовий чемпіон  та призер всеукраїнських та міжнародних турнірів.

2. Худжадзе Імед, 13 років, м. Бахмач, Чернігівська обл.: срібний призер чемпіонату Європи з греко-римської боротьби, багаторазовий чемпіон та призер  всеукраїнських та міжнародних турнірів.

3. Кондратенко Вероніка, 13 років, м. Тернопіль, Тернопільська обл.: бронзовий призер чемпіонату Європи з жіночої вільної боротьби та неодноразова чемпіонка та призерка  міжнародних та всеукраїнських турнірів.

4.Серга Катерина, 10 років, м. Южноукраїнськ, Миколаївська обл.: чемпіонка світу кіокушин карате 2018, багаторазова чемпіонка України та кубків світу.

5. Голик Юрій, 11 років, м. Львів, Львівська обл.: абсолютний чемпіон України 2017р з триатлону, неодноразовий призер чемпіонату України по сучасному п’ятиборству та біатлу/тріатлу, друге місце на чемпіонаті світу з біатлу та тріатлу у складі збірної команди України.

6. Саркісова Валентина, 12 років, м. Київ, Київська обл.: чемпіонка міжнародного турніру «Кубок  Дерюгіної» 2017р., дворазова чемпіонка України в гр. вправах з художньої гімнастики та переможниця багатьох міжнародних та всеукраїнських змагань.

7. Адаменко Ксенія, 13 років, м. Київ, Київська обл.: чемпіонка України на дистанції 1000м з шорт-треку, перша в рейтингу Європи на дистанції 333 м та третя на дистанції 1000м,  переможниця  багатьох  Європейських  змагань.

8. Єфименко Матвій, 11 років, м. Харків, Харківська обл.: кандидат у майстри спорту, триразовий чемпіон України з фігурного катання та неодноразовий переможець Кубків Українки і міжнародних змагань.

9. Хоменко Катерина, 9 років, м. Київ, Київська обл.: 6 кратна чемпіонка України з тхеквондо, чемпіонка Європи клубного чемпіонату серед кадетів 2018р., є членом кадетської збірної України.

10. Ільченко Каріна, 12 років, м. Гурівщина, Київська обл.: триразова чемпіонка Кубку Світу з панкратіону та неодноразова переможниця чемпіонатів України та міжнародних змагань.

 

 

 

Найрозумніша дитина:  

     1.       Митько Вікторія, 12 років, м. Яготин, Київська обл.:  переможець  першого, другого та третього етапів  та призерка четвертого етапу  Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г. Шевченка, призер та переможець інших предметних шкільних олімпіад та конкурсів.

         2.       Басич Валерія, 13 років, м. Рокитне, Рівненська обл.: переможець першого, другого, третього та четвертого етапів Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г. Шевченка, переможець обласної олімпіад з математики, призер та переможець інших предметних шкільних олімпіад та конкурсів.

          3.      Діжак Анна, 9 років, м. Сокаль, Львівська обл.: переможець першого, другого, третього та четвертого етапів  Міжнародного конкурсу з української мови  ім. П. Яцика, автор понад однієї сотні творів та близько сорока віршів.

          4.     Чарченко Єлизавета, 13 років, смт. Удачне, Донецька обл.: переможець Всеукраїнського конкурсу дослідницьких робіт,  фіналіст Всеукраїнського конкурсу винахідницьких та раціоналізаторських проектів, конкурсу молодіжних проектів «Енергія і середовище», призер обласної олімпіад з географії, призер та переможець інших предметних шкільних олімпіад та конкурсів.

          5.     Мосієнко Дарина, 12 років, м. Полтава, Полтавська обл.: кандидат у мастери спорту з шашок,  чемпіонка України з шашок, учасник юнацького та дорослого чемпіонату Європи.

          6.      Головко Роман, 12 років, м. Київ, Київська обл.: учасник  і переможець Всеукраїнських науково-технічних  виставок, конкурсів з робототехніки,  молодіжних інноваційних проектів  та архітектурних конкурсів.

          7.     Врюкало Володимир, 12 років, м. Івано-Франківськ, івано-Франківська обл.: переможець та призер обласних олімпіад з математики,  переможець та учасник інших предметних шкільних олімпіад, науково-технічних конкурсів та фестивалів  програмістів та робототехніки.

          8.     Уланов Віктор, 13 років, м. Дніпро, Дніпропетровська обл.: переможець третього та четвертого етапів учнівських  олімпіад з інформатики, математики, біології та фізики,  виконуючи роботи у старшій віковій категорії, дійсний член Малої академії наук України (відділення «Фізики і астрономії», секція «Експериментальна фізика»).

          9.     Овсієнко Всеволод, 9 років, м. Київ, Київська обл.: чемпіон України з інтелектуальної гри  ґо та учасник  юнацького чемпіонату Європи.

         10.   Юхта Матвій, 10 років, м. Запоріжжя, Запорізька обл.: переможець Національного та  Міжнородного фіналу з усного математичного рахунку Прангліміне-2017р.

 

     

                       Пізнайко  Арсенал  Котя малюк                                
     Глобал скул  Консул  Садок кудрявський  
     колобочок лого мал    наш след лого  Перлина Дзвінкова