Главная >>> ПЕРЕМОЖЦІ ПЕРШОГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ «ДИВО-ДИТИНА 2019» У НОМІНАЦІЯХ "НАЙДИВОВИЖНІША ДИТИНА", "НАЙТВОРЧА ДИТИНА", "НАЙГЕРОЇЧНІША ДИТИНА"

ПЕРЕМОЖЦІ ПЕРШОГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ «ДИВО-ДИТИНА 2019» У НОМІНАЦІЯХ "НАЙДИВОВИЖНІША ДИТИНА", "НАЙТВОРЧА ДИТИНА", "НАЙГЕРОЇЧНІША ДИТИНА"

Дорогі батьки та діти!

Провівши кропітку працю, комісія визначала довгоочікуваних переможців першого етапу  в номінаціях: «Найдивовижніша дитина», «Найтворча дитина», «Найгероїчніша дитина». Це  рішення далося дуже важко. Були залучені експерти та проведена консультація з представниками освіти, науки, спорту, Малої Академії Наук і т.д.

 Неймовірна кількість  талановитих та дивовижних дітей, які заслуговують на увагу, пошану та нагороду.

Просимо дітей, які не увійшли до 10-ки, у жодному разі не засмучуватись, не зупинятися, а навпаки прямувати до своїх майбутніх досягнень та перемог!

Вітаємо учасників, які вибороли шанс потрапити до фіналу! Бажаємо всім удачі та перемоги!

Найдивовижніша дитина:

1. Ільїн Михайло, 7 років, м. Кременчук, Полтавська  обл.:  переможець  переможець VI Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «Підкори сцену-2019», переможець Міжнародного фестивалю-конкурсу «Україна єднає світ», переможець ІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв «NEW FESTIVAL OF ARTS», переможець  переможець V Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «Підкори сцену-2018», полуфіналіст проекту «Україна має талант-2017», «Круче всех»  .

2. Дурнєва Варвара, 6 років, с. Рубанівка, Херсонська обл.: переможець Всеукраїнського фестивалю циркового мистецтва, переможець Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Чорноморське сузір’я талантів 2018», найкращий виконавець Всеукраїнського проекту «Найяскравіші Таланти України 2018», гран-прі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Зірки майбутнього 2017».

3.  Пічка Демид, 8 років, м. Кременчук, Полтавська обл.: переможець чемпіонату України зі скелелазіння, переможець Відкритого чемпіонату Полтавської обл. зі скелелазіння, переможець чемпіонату Харківської обл. зі скелелазіння, переможець Відкритого чемпіонату Донецької обл. зі скелелазіння, переможець Відкритого чемпіонату Дніпропетровської обл. з болдерінгу.

4.  Леоненко Матвій, 7 років, м. Лубни, Полтавська обл.: переможець обласного конкурсу «Роде наш красний», гран-прі Всеукраїнського конкурсу циркового мистецтва «Волна талантов», учасник фестивалю «Зірки майбутнього» цирку Кобзов, нагороджений спеціальним призом від Національного цирку України, переможець Всеукраїнського дитячого фестивалю «Пізнайко збирає друзів».

5.  Михайлова Софія, 8 років, м. Київ, Київська обл.: занесена до Національного Реєстру Рекордів як виконавиця традиційного джазу на саксофоні з імпровізацією, володарка багатьох гран- прі та  перших премій.

6.  Черняєв Тихон, 9 років, м. Харків, Харківська обл.: занесений до Національного Реєстру Рекордів як наймолодший шахіст-першорозрядник, чемпіон Світу, Європи і України в рейтингу ФІДЕ, наймолодший в світі шахіст-стрімер, дворазовий чемпіон Світу зі швидких шахів, наймолодший кандидат у майстри спорту в історії шахів України.

7.  Києнко Олександр, 7 років, смт. Требухів, Київська обл.: чемпіон України по мотокросу у класі 50 см3 – 2018, переможець Кубка України по мотокросу у класі 50 см3 – 2018 .

8. Малишева Єлизавета, 13 років, м. Кам’янське, Дніпропетровська обл.: мегашвидкочитання, 18594 слів за одну хвилину при 90% розуміння тексту по методиці А.Сподіна.

9.  Пузанов Іван, 8 років, м. Генічеськ, Херсонська обл.: переможець Відкритого чемпіонату України зі стрибків на акробатичній доріжці 2019, переможець Всеукраїнських змагань зі стрибків на батуті 2017, переможець Всеукраїнських змагань зі стрибків на батуті 2018 .

10.  Копил Андрій, 7 років, м. Павлоград, Дніпропетровська обл.: чемпіон України з картингу клас картів «Мікро-2017», переможець 4-го етапу Кубку Єдності та Чемпіонату з картингу 2018.

     Найтворча дитина:

 

1. Тарасенко Таїсія, 9 років, м. Київ, Київська  обл.:   учасниця 37 Міжнародних (Франція, Італія, Туреччина, Польща, Єгипет, Чехія) всеукраїнських та академічних художніх конкурсів, учасниця 15 академічних, всеукраїнських та міжнародних виставок художніх творів (Японія, Італія, Польща), отримує Творчу стипендію голови Київської міської державної адміністрації за успішне навчання та значні особисті творчі успіхи та здобутки.

2. Бібікова Анастасія, 13 років, м. Харків, Харківська обл.: Пісочний художник -переможець Міжнародного фестивалю в Італії, переможець Всеукраїнських та міжнародних фестивалів, виставок робіт пісочної графіки.

3. Гушта Мар’ян, 12 років, м. Черкаси, Черкаська обл.: переможець  Міжнародного конкурсу баяністів-акордеоністів «Perpetuum Mobile», гран-прі Міжнародного конкурсу баяністів-акордеоністів у м. Ланчано, Італія, гран-прі Міжнародного фестивалю-конкурсу «Талановиті діти України», гран-прі Міжнародного фестивалю-конкурсу «Козацький шлях.UA», переможець Міжнародного конкурсу  баяністів-акордеоністів «Accoptemium» (Білорусь), гран-прі Всеукраїнського конкурсу «Провесінь» в номінації «Баян», стипендіат Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна».

 


4. Федюрко Олександр, 8 років, м. Київ, Київська обл.: гран-прі Всеукраїнського конкурсу піаністів імені В.В. Пухальського, 2017, переможець Міжнародного конкурсу юних піаністів В. Крайнєва, група «Дебют» 2018, переможець Міжнародного конкурсу молодих піаністів памяті В.Горовиця, 2018, переможець 51-го Міжнародного конкурсу «Virtuosi per musika di pianoforte», Усті-над-Лабем, Чехія, 2018 .

 


 

 


5. Балабанов Олександр, 12 років, м. Київ, Київська обл.: гран-прі  XXVII Міжнародного фестивалю мистецтв «Слов’янський Базар в Витебську»  респ. Білорусь, Гран-прі конкурсу дитячої творчості «Яскраві діти України» (Східний етап), почесно представляв Україну в Австралії (м. Сідней, 2018 рік) на Міжнародному фестивалі Мов та культур (IFLC), у Китаї (м.Пекін, 2017),фіналіст Національного відбору на Дитяче Євробачення 2018.

 

6. Герман Аліса, 13 років, м. Київ, Київська обл.: українська художниця і письменниця, працює у техніці петриківського розпису, внесена до Книги рекордів України, як наймолодша майстриня петриківського розпису, переможниця багатьох міжнародних та всеукраїнських художніх і літературних конкурсів.

7.  Герасименко Лана, 13 років, м. Львів, Львівська обл.: переможець Українського дитячого фестивалю мистецтв «Лавина Талантів», переможець Інтернаціонального конкурсу в Словенії (скрипка), переможець Всеукраїнської музичної олімпіад «Голос Країни» (струнні смичкові інструменти з оркестром), переможець Міжнародного конкурсу-фестивалю юних віртуозів (скрипка).

8. Степанець Ольга 10 років, м. Черкаси, Черкаська обл.: володарка офіційного кубку Європи IDF- 2018 з шоу дисциплін і кубків Міжнародного фестивалю мистецтв «Столиця запрошує»- 2018 м. Київ, двічі Чемпіонка України та призерка Міжнародного фестивалю хореографічного мистецтва «GRAND PRIX OF UKRAINE» 2018 м. Одеса, переможниця Міжнародного Online конкурсу-фестивалю «Golden Time» 2018 м. Лондон та володарка гран-прі Golden time - international festival за найкращу хореографію. Має звання найкращого танцівника АСЕТУ (Асоціація Сучасного та Естрадного Танцю України) 2018.

9. Непомнящий Віталій, 13 років, м. Одеса, Одеська обл.:  п’ятикратний призер конкурсу «Звезды Альбиона» в Англии, «STARS OF THE ALBION. Grand Prix 2019» 6th International Performing Arts Festival and Competition, 1-3 March 2019 in Great Britain in London, переможець XV Міжнародного  фестивалю, АРТ-ФЕСТУ «Верни мне музику» в номінації «Інструментальний жанр» (саксофон), переможець XV Міжнародного  фестивалю, АРТ-ФЕСТУ «Верни мне музику»  в номінації «Інструментальний жанр» (фортепиано), переможець XV Міжнародного  фестивалю, АРТ-ФЕСТУ «Верни мне музику»  в номінації «Естрадний вокал».

10.  Карнаушенко Маргарита, 11 років, с. Новоолександрівка, Дніпропетровська обл.: переможець Інтернаціонального фестивалю (Берлін 2019), переможець ІІІ Відкритого фестивалю-конкурсу сучасної хореографії «Orange Pelican» 2019, переможець VМіжнародного мистецького фестивалю-конкурсу GRAND FEST 2018.

 

 Найгероїчніша дитина:

 

 

1.  Соловйов Володимир, 8 років, м. Львів, Львівська  обл.:  здійснив героїчний вчинок – з ризиком для власного життя, на небезпечній та незнайомій водоймі, самостійно без сторонньої допомоги врятував на воді старшу за віком дитини

 

 

 

 

 

     

          Глобал скул
     Консул  Садок кудрявський  Перлина Дзвінкова  
     колобочок лого мал <логотип котя мал логотип файз