Главная >>> ПЕРЕМОЖЦІ ПЕРШОГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ «ДИВО-ДИТИНА 2019» У НОМІНАЦІЇ "НАЙСПОРТИВНІША ДИТИНА"

ПЕРЕМОЖЦІ ПЕРШОГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ «ДИВО-ДИТИНА 2019» У НОМІНАЦІЇ "НАЙСПОРТИВНІША ДИТИНА"

Дорогі батьки та діти! 

Опубліковуємо довгоочікуваних переможців першого етапу в номінації «Найспортивніша дитина». 

Просимо дітей, які не увійшли до 10-ки, у жодному разі не засмучуватись, не зупинятися, а навпаки прямувати до своїх майбутніх досягнень та перемог! 

Вітаємо учасників, які вибороли шанс потрапити до фіналу! 

Бажаємо всім удачі та перемоги!

Найспортивніша дитина:

1.     Корнієнко Єгор, 9 років, м. Корсунь-Шевченківський, Черкаська  обл.:   переможець Чемпіонату України з акватлону в 2018 році, срібний призер 5 етапу Дитячої Триатлонної Ліги в2017 році, абсолютний чемпіон Дитячої Триатлонної Ліги в 2018 році, переможець І етапу Дитячої Триатлонної Ліги в 2019 році.

2.     Голоборода Марія, 13 років, смт. Кувечичі, Чернігівська обл.: переможець Чемпіонату України з біатлону та лижних гонок, переможець обласних та районних Чемпіонатів з біатлону та лижних гонок, переможець Чемпіонату України зі спринту.

3.     Стецюк Данило, 12 років, м. Вінниця, Віницька обл.: переможець Кубку України зі спортивної акробатики серед дорослих, переможець Міжнародного турніру «Sachenpokal” м. Різа, переможець Чемпіонату України серед юніорів зі спортивної акробатики.

4.     Ткаченко Поліна, 12 років, м. Одеса, Одеська обл.: чемпіонка Одеської області зі стрільби з лука 2018, чемпіонка Всеукраїнських змагань стрільби з лука 2018, абсолютна чемпіонка України стрільби з лука 2019, чемпіонка Одеської області стрільби з лука 2019, переможниця у номінації «Лучник року» 2017 .

5.     Скільський Данило, 11 років, м. Мелітополь, Запорізька обл.: чемпіон України з вільної боротьби, чемпіон відкритих турнірів з вільної боротьби в багатьох містах України, учасник-переможець теле-проекту «Круче всх».

6.     Рак Артем, 12 років, м. Лохвиця, Полтавська обл.: переможець відкритих чемпіонатів Полтавської та Сумської областей з кіокушинкай карате, чемпіон України 2018 м. Львів з кіокушинкай карате, чемпіон Світу 2018 м. Сентеш, Угорщина з кіокушинкай карате.

7.      Маненков Максим, 12 років, м. Запоріжжя, Запорізька обл.: чемпіон Європи по юнакам з тхеквондо, чемпіон Європи серед кадетів з тхеквондо, срібний і бронзовий призер чемпіонатів Європи з тхеквондо, чемпіон України з тхеквондо, перший номер світового рейтингу серед кадетів з тхеквондо, кандидат в майстри спорту.

8.     Могильченко Ксенія 12 років, м. Павлоград, Дніпропетровська обл.: чемпіонка України з акробатичного рок-н-ролу, дворазова призерка чемпіонату Європи з акробатичного рок-н-ролу.

9.     Пилипчук Ольга, 12 років, м. Славута, Хмельницька обл.:  дворазова чемпіонка України з боксу у вазі 67 кг., багаторазова чемпіонка Хмельницької обл. з боксу, багаторазова чемпіонка різноманітних турнірів з боксу.

10.  Демочко Діана, 11 років, м. Харків, Харківська обл.: переможець етапів Кубку Європи з шорт-треку у Польщі, Словаччині, Угорщині, переможець Чемпіонатів м. Києва, Бучі, Харкова з роликового спорту, учасниця двох Міжнародних Гданських марафонів на 20 км в 2017, 2018 роках. Володарка 4 кубків, 96 медалей. Отримала І-ий дорослий розряд з роликового спорту.


     

          Глобал скул
     Консул  Садок кудрявський  Перлина Дзвінкова  
     колобочок лого мал <логотип котя мал логотип файз