Главная >>> ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАДХОДЖЕННЯ ТА ОПРАЦЮВАННЯ ДОКУМЕНТІВ

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАДХОДЖЕННЯ ТА ОПРАЦЮВАННЯ ДОКУМЕНТІВ

Шановні батьки та діти! 

Повідомляємо Вам, що дуже активно відбувається подача документів на здобуття Всеукраїнської премії «Диво-Дитина». 

У зв’язку з великим проханням батьків, строк подачі документів продовжено – останній день прийому 20 березня 2019 року. Тому просимо усіх талановитих та обдарованих дітей не гаяти часу, а якнайскоріше підготувати та направити відповідні документи. 

Також хочемо повідомити, що на сьогоднішній день комісія провела черговий огляд отриманих анкет, за результатами якого виявилось, що найбільшу кількість заявок, як завжди, подано в номінацію «Найтворча дитина», на другому місці «Найспортивніша дитина», на третьому місці «Найдивовижніша дитина», на четвертому місці «Найрозумніша дитина». 

Враховуючи наведене, запрошуємо усіх дітей, переможців обласних, республіканських та всеукраїнських олімпіад, а також тих, хто має досягнення або відкриття у науковій сфері, високоерудованих дітей, винахідників, раціоналізаторів, переможців та призерів інтелектуальних ігор та науково-технічних конкурсів, дітей, що мають незвичайні розумові здібності та таланти, прийняти участь у Всеукраїнській премії «Диво-Дитина» у номінації «Найрозумніша дитина».

Для цього Вам необхідно на нашу поштову або електронну адресу направити заповнену анкету учасника, копію свідоцтва про народження та додати документи, що підтверджують досягнення учасника (копії дипломів, нагород, грамот, аудіо/відео записів та ін..). 

Також повідомляємо, що дата останньої подачі документів, будуть зараховані листи по штампу відправки даного документу.

З повагою,

Оргкомітет Премії


     

          Глобал скул
     Консул  Садок кудрявський  Перлина Дзвінкова  
     колобочок лого мал <логотип котя мал логотип файз