Главная >>> Президент Премії «Диво-дитина» Віктор Новіков, володарі 1 та 2 премії у номінації «Найспортивніша дитина» Костюк Марта і Швабій Дар’я дали інтерв’ю на Радіо «Весті»

Президент Премії «Диво-дитина» Віктор Новіков, володарі 1 та 2 премії у номінації «Найспортивніша дитина» Костюк Марта і Швабій Дар’я дали інтерв’ю на Радіо «Весті»

1 червня 2016 року Президент Всеукраїнської Премії «Диво-дитина» Віктор Новіков, володарі 1 та 2 премії у номінації «Найспортивніша дитина» Костюк Марта і Швабій Дар’я, дали інтерв’ю на Радіо «Весті».  

Віктор Новіков розповів про мету створення Всеукраїнської премії «Диво-дитина», про те, як саме проводився відбір дітей-фіналістів та про учасників і переможців цьогорічної премії. «Чим більше досягнень, особливо на міжнародному рівні, тим більше шансів здобути Премію та отримати звання «Дитина-року» - каже Віктор Новіков.

Костюк Марта, яка отримала 1 премію у номінації «Найспортивніша дитина», розповіла про свої досягнення та здобутки, мрії та плани на майбутнє.

Швабій Дар’я, яка отримала 2 премію у номінації «Найспортивніша дитина», поділилася своїми враженнями щодо урочистої церемонію нагородження Всеукраїнської премії «Диво-дитина – 2016», яка відбулася 19 травня 2016 року в актовій залі Міністерства освіти і науки України. Крім того, Дар’я розповіла про свій режим тренування, про свою щоденну кропітку працю та зусилля, яких необхідно докладати, аби досягати перемог у спорті та житті. 

     

          Глобал скул
     Консул  Садок кудрявський  Перлина Дзвінкова  
     колобочок лого мал <логотип котя мал логотип файз