Главная >>> Репортаж телеканалу «ІНТЕР» - "У Києві нагородили видатних дітей"

Репортаж телеканалу «ІНТЕР» - "У Києві нагородили видатних дітей"

У Києві відбулася дев'ята Всеукраїнська премія "Диво дитина". Нагороджували найталановитіших, найрозумніших та найгероїчніших діток з усієї України. Хто переміг у п'яти номінаціях та який героїчний вчинок цього року здобув всенародне визнання - у сюжеті Анни Демиденко.

Шестирічний Роман дуже сором'язливий. І трішки лякається гучних звуків. Історію про те, як хлопчик врятував життя двом своїм братам, за нього розповідає фахівець служби у справах дітей з його рідного села Рогізки, Чернігівської області. Хоч нам і вдалося подружитися з малим, та на камеру він не вимовив ані слова. Як і на сцені. 

"Сталася пожежа у будинку, в якому на той час дітки знаходились самі, так як мама пішла за продуктами, а дідусь був на подвір'ї. 

Побачивши вогонь наш герой-рятівник не розгубився він взяв свого середнього брата Даню і вивів з будинку і потім слідом зайшов до будинку взяв на руки маленького свого братика Владика і також вивів із полум'я", - каже начальник служби у справах дітей Щорської РДА Чернігівської області Світлана Лихошест.

 За всю історію Всеукраїнської акції "Герой-рятувальник" Державної служби з надзвичайних ситуації Роман Фесюн - наймолодший володар такого титулу. Єдиний і в номінації "Найгероїчніша дитина".

"Ми кожного року плачемо і не можемо повірити в те, що такі дива дійсно трапляються".

Відома барабанщиця Катерина Кузякіна виступає в номінації "найтворчіша дитина". Найменший вейкбордист Данило Клещар запевняє: заробить своїм хобі великі гроші, бо планує зніматися у Голівуді. А юна чемпіонка з шашок Віра Попруга змагається за титул найрозумнішої.

"Сучасним дітям дають постійно різні назви: індиго, потім були Діамантові, золоті. Сьогодні діти, звичайно, з кожним роком все унікальніші і унікальніші. Якщо в 3 роки вони вже грають в шашки у нас.

Хочемо, щоб наша держава звернула на них увагу і якось їх підтримала, щоб вони не їхали за кордон, в інші країни й там не здобували своїх успіхів", - каже президент Всеукраїнської премії "Диво-Дитина" Віктор Новіков.

У спортивній номінації за словами журі, визначитися було найважче, адже серед фіналістів - чемпіони Європи та майстри спорту.

"Обирали за принципом хто має найвищі досягнення, ну в принципі ми так завжди на роботі намагаємося керуватися правилами Олімпійської хартії - там пише правила чесної гри. А якщо це стосується дітей, то це взагалі має бути така ще втричі помножена справедливість, знаєте, тому що дітки це дуже сильно відчувають", - каже директор Департаменту олімпійського спорту Міністерства молоді та спорту Роман Вірастюк.

Свої медалі Євгенія тримає гордо. Хоча скільки вони важать - можна лише уявити. Півроку тому 11-річна Женя Жукова стала наймолодшим майстром спорту з плавання в Україні за всю історію її незалежності.

"У мене 200 з гаком. Це все медалі. Зараз я займаюся - 11 тренувань на тиждень - це по 2 в день плюс зал. Плаваю я приблизно по 10-11 км в день. В Донецьку у нас був інший тренер і там були складніше тренування ніж зараз, але зараз теж складні", - розповідає фіналістка Всеукраїнської премії "Диво Дитина - 2017", майстер спорту з плавання Євгенія Жукова.

Далі в юних чемпіонів - підкорення нових вершин. А цей конкурс - лише нагадування, якими талановитими та цілеспрямованими дітьми має пишатися Україна. 

http://podrobnosti.ua/2175320-u-kiv-nagorodili-vidatnih-dtej.html 

     

          Глобал скул
     Консул  Садок кудрявський  Перлина Дзвінкова  
     колобочок лого мал <логотип котя мал логотип файз