Главная >>> Шановні батьки та діти! Сьогодні, 17 жовтня 2019 року, під керівництвом Президента премії Віктора Новікова, відбулося засідання оргкомітету Всеукраїнської Премії "Диво-Дитина".

Шановні батьки та діти! Сьогодні, 17 жовтня 2019 року, під керівництвом Президента премії Віктора Новікова, відбулося засідання оргкомітету Всеукраїнської Премії "Диво-Дитина".

Шановні батьки та діти! Сьогодні, 17 жовтня 2019 року на засіданні оргкомітету Всеукраїнської Премії "Диво-Дитина" під керівництвом Президента Премії Віктора Новікова було прийнято рішення про старт конкурсу на здобуття чергової 12-ої щорічної Всеукраїнської Премії "Диво-Дитина 2020". Прийом документів від дітей учасників з 21 жовтня 2019 року по 25 березня 2020 року. Номінації Премії: Найрозумніша дитина","Найтворча дитина","Найспортивніша дитина","Найдивовижніша дитина","Найгерочніша дитина". Подробиці на нашому сайті та в соціальних мережах. Нагадуємо, що взяти участь у конкурсі на здобуття чергової 12-ої щорічної Всеукраїнської Премії "Диво-Дитина 2020" можуть діти від 4 до 13 років включно! Чекаємо на ваші документи !!! Слідкуйте за новинами на нашому сайті і в соціальних мережах!

     

          Глобал скул
     Консул  Садок кудрявський  Перлина Дзвінкова  
     колобочок лого мал <логотип котя мал логотип файз