Главная >>> СПИСОК ДІТЕЙ-ПЕРЕМОЖЦІВ ВОСЬМОЇ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ "ДИВО-ДИТИНА - 2016"

СПИСОК ДІТЕЙ-ПЕРЕМОЖЦІВ ВОСЬМОЇ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ "ДИВО-ДИТИНА - 2016"

Список дітей-переможців Восьмої Всеукраїнської премії «Диво-дитина – 2016»

Номінація: Найрозумніша дитина
1 премія Шибка Ігор, 12 років, м. Дніпропетровськ.
- захистив науково-дослідну роботу в Малій академії наук на тему «Лабораторний регульований блок живлення постійного струму від 1 до 18 вольт ЗА з цифровим індикатором вихідної напруги із захистом від короткого замикання», 2016 рік;
- 1 місце в обласному етапі Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України» у 2015 році;
- спортсмен І розряду України по судомодельному спорту;
- займається моделюванням суден, радіоконструюванням, аерокосмонавтикою.

2 премія Коваль Олександр, 10 років, с. Ланчин, Івано-Франківська область.
- чемпіон України з шашок у 2013, 2014, 2015, 2016 роках;
- 2 місце на чемпіонаті світу з шашок 2015 рік;
- 3 місце на чемпіонаті Європи з шашок 2015 рік;
- 1 місце Міжнародний турнір по шашкам в Польщі 2014 рік.

3 премія Мельник Софія, 13 років, м. Кременчук, Полтавська область.
- 2 місце на Всеукраїнській інтернет-олімпіаді NetOI-2015 серед учнів 9-х класів з інформатики (вчиться у 7 класі), 2016 р.;
- диплом ІІ ступеня на 4 етапі (всеукраїнському) олімпіади з інформатики серед учнів 9 класів (вчилася у 6 класі), 2015 р.;
- диплом І ступеня на 4 етапі (всеукраїнському) олімпіади з інформатики серед учнів 9 класів (вчиться у 7 класі), 2016 р.

Номінація: Найтворча дитина
1 премія Павлюченко Мирослава, 10 років, м. Ніжин, Чернігівська область.
- художниця, поставила рекорд України у 2016 році «Найбільша виставка дитячих малюнків», володарка статусу «Юний меценат», за її малюнком було розписано багатоповерховий будинок;
- 1 місце у Міжнародних та всеукраїнських конкурсах;
- проводить персональні виставки в музеях у Києві, Ніжині.

2 премія Щербата Анна, 13 років, м. Львів.
- 1 місце у Міжнародному конкурсі у Великобританії у сфері декоративно-прикладного мистецтва;
- 1 місце у кубку України з художньої творчості;
- 1 місця по декоративно-прикладному мистецтву у міжнародних конкурсах в Італії, Люксембурзі, Болгарії, Польщі.

3 премія Мороз Арсеній (9 років) та Ярославська Софія (8 років), м. Харків.
- 1 місце в чемпіонаті України зі спортивного танцю у 2015 році;
- 1 місце у чемпіонаті світу з бальних танців у Парижі, 2015 рік;
- 3 місце у Міжнародних змаганням у Німеччині, 2015 рік.

Номінація: Найспортивніша дитина
1 премія Костюк Марта, 13 років, м. Київ.
- 1 місце у Кубку Європи у 2016 році в складі збірної України по великому тенісу;
- кандидат у майстри спорту з акробатики;
- 2-га в міжнародному рейтингу України з великого тенісу.

2 премія Швабій Дар’я, 13 років, м. Ірпінь, Київська область.
- кандидат у майстри спорту з плавання;
- чемпіонка України з плавання у 2015 році;
- чемпіонка України з п’ятиборства у 2015 та 2016 роках;
- 3 місце на чемпіонаті світу з біатлу та триатлу у складі команди збірної України.

3 премія Неруш Семен, 12 років, м. Дніпропетровськ.
- 3 разовий чемпіон України з мотокросу у 2011, 2014, 2015 роках;
- кандидат у майстри спорту;
- член збірної України з мотокросу.

Номінація: Найдивовижніша дитина
1 премія Костріцька Софія, 5 років, м. Котовськ, Одеська область.
- гран-прі Міжнародна корпорації «Зоряні мости», 2015 рік;
- 2 місце Міжнародний фестиваль мистецтв «Столиця запрошує»;
- 1 місце у міжнародному дитячому фестивалі «Соняшник» в номінації акробатичне шоу, 2016 р;
- 3 місце на кубку Європи в категорії Модерн, Джаз.

2 премія Косташ Андрій, 11 років, м. Київ.
- рекорд України «Максимальна кількість жимів штанги лежачи», у 2016 році;
- рекорд України «Максимальна кількість віджимань», 2012 рік;
- 1 місце у чемпіонаті України по карате та всеукраїнському турнірі бойових мистецтв «Сінгітай».

3 премія Гаркуша Денис, 12 років, м. Дніпропетровськ.
- займається мистецтвом орігамі з 2-х років;
- занесений до Книги рекордів України в номінації «найменший вчитель»;
- 1 місця у Міжнародних, Всеукраїнський та регіональних конкурсах.

Номінація: Найгероїчніша дитина
1 премія Лазько Сергій, 7 років, м. Мелітополь, Запорізька область.
- врятував дівчинку, яка тонула у водопровідному колодязі в квітні 2015 року.

1 премія Довгошея Владислав, 12 років, м. Цюрупинськ, Херсонська область.
- допоміг розкрити злочин, а саме почувши крики на допомогу допоміг затримати грабіжника, переслідуючи його;
- є подяка від УМВС в Херсонській області.

1 премія Шупель Роман, 13 років, с. Сядрине, Чернігівська область.
- врятував 2-річного хлопчика, який ледь не потонув у сільському ставку у 2014 році;
- є подяка від ОДА.

     

                       Пізнайко