Главная >>> Ведучий Премії Фелікс запише пісню за участі переможниці Премії Софії Матвієнко

Ведучий Премії Фелікс запише пісню за участі переможниці Премії Софії Матвієнко

Після проведення церемонії нагородження Всеукраїнської премії «Диво дитина 2015» ведучий Премії Фелікс запропонував переможниці Премії у номінації «най творча дитина» Матвієнко Софії взяти участь у записі пісні, над якою він зараз працює.

Фелікс повідомив, що пісня  на соціальну тематику, яка привернене увагу підлітків до того, що не варто когось наслідувати, копіювати, повторювати за кимось, а необхідно знайти себе, своє призначення в цьому світі. Що стосується жанру, то це буде поп-композиція з елементами хіп-хопу та репу. Також за його словами, можливо, вона комусь здасться трохи зухвалою, та це зроблено навмисне, з метою якомога більшого проникнення у свідомість підлітків.


Софія з радістю погодилась на участь, і найближчим часом буде записано соло на флейті, яке, на думку композиторів, стане однією з «фішок» пісні. Вихід пісні заплановано на початок травня,  а у якості сценічного псевдоніму юний артист обрав ім’я «Фелікс Boy».

Крім того, ми запрошуємо до співпраці талановитих дітей, які цікавляться фотографією, відеозйомкою, режисурою, сценарною справою та іншими творчими напрямками, у яких є креативні ідеї і які б вони хотіли втілити. 
Надіслати свої пропозиції може кожен бажаючий на електронну адресу premiya@divo-dutuna.com

     

                       Пізнайко