Главная >>> Віктор Новіков відвідав Всеукраїнський конкурс виконавців на духових та ударних інструментах пам’яті Миколи Тимохи

Віктор Новіков відвідав Всеукраїнський конкурс виконавців на духових та ударних інструментах пам’яті Миколи Тимохи

15 лютого 2015 року у Києві відбувся гала-концерт за участю переможців Всеукраїнський конкурс виконавців на духових та ударних інструментах пам’яті Миколи Тимохи. В конкурсі брали участь талановиті солісти та ансамблі, які змагались у номінаціях «дерев’яні духові інструменти», «мідні духові інструменти», «ударні інструменти».

Президент Всеукраїнської премії «Диво Дитина» Віктор Новіков із задоволенням прийняв запрошення на цю подію та виголосив зі сцени промову-подяку організаторам. За словами Віктора Миколайовича, гала-концерт дійсно зачарував, вразив до глибини душі та надав можливість поринути у світ музики духових та ударних інструментів.

Також Віктор Новіков нагородив володарку Гран-Прі Матвієнко Софію (флейта) та призерку конкурсу, наймолодшу учасницю Шаригіну Єлизавету (флейта) та запросив переможців до участі у Всеукраїнській премії «Диво-дитина 2015», адже на його думку талант кожного з них на достатньо високому рівні і вони гідні бути учасниками найголовнішої дитячої події України. 

     

                       Пізнайко  Арсенал  Котя малюк                                
           
     колобочок лого мал    наш след лого  Перлина Дзвінкова