Главная >>> ВСЕУКРАЇНСЬКА ПРЕМІЯ "ДИВО-ДИТИНА" ШУКАЄ "НАЙРОЗУМНІШИХ ДІТЕЙ"!

ВСЕУКРАЇНСЬКА ПРЕМІЯ "ДИВО-ДИТИНА" ШУКАЄ "НАЙРОЗУМНІШИХ ДІТЕЙ"!

Шановні батьки та діти!

На сьогоднішній день, попередня обробка документів на отримання Всеукраїнської премії «Диво-дитина – 2016» показала, що найменша кількість анкет надійшла від дітей-учасників в номінації «Найрозумніша дитина».

У зв’язку із цим, повідомляємо, що до участі в номінації «Найрозумніша дитина» додатково запрошуються діти, переможці обласних, республіканських та всеукраїнських олімпіад, а також ті, хто має досягнення або відкриття у науковій сфері, високоерудовані діти, винахідники, раціоналізатори, переможці і призери інтелектуальних ігор і науково - технічних конкурсів.

Для цього, Вам необхідно направити на нашу поштову адресу заповнену анкету учасника, копію свідоцтва про народження та документи, що підтверджують досягнення учасника (копії дипломів, нагород, грамот, аудіо/відеозаписи та ін.).

Нагадуємо, що грошова винагорода за 1-е місце у кожній номінації складає 5000 грн., за 2-е місце – 3000 грн., а за 3-е місце – 2000 грн.

В додаток до цього переможці отримують призи та подарунки від наших спонсорів та партнерів.

Хотіли би звернути Вашу увагу, що прийом анкет та інших документів учасників, для отримання Всеукраїнської премії «Диво-Дитина – 2016», завершується 15 березня.

Поспішайте направляти нам Ваші заявки, аби встигнути прийняти участь у здобутті премії «Диво-дитина – 2016».

Оргкомітет премії

     

          Глобал скул
     Консул  Садок кудрявський  Перлина Дзвінкова  
     колобочок лого мал <логотип котя мал логотип файз