Главная >>> ФІНАЛ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ "ДИВО-ДИТИНА" 2018

ФІНАЛ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ "ДИВО-ДИТИНА" 2018

НАРЕШТІ ДОЧЕКАЛИСЯ! 

30 травня 2018 року  у  концерт-холі «Оазис»  міста Києва відбулась церемонія нагородження Ювілейної ДЕСЯТОЇ Всеукраїнської Премії «Диво-дитина - 2018».  Церемонію  відкрили та виступили з привітальним словом Голова журі Премії Народна Артистка України Ольга Сумська,  Президент Премії Віктор Новіковов та члени журі Народний депутат України Дмитро Добродомов і заступник міністра освіти і науки Роман Греба.

 

Привітальне слово

 

Ведучими Премії стали співачка, ментор Ольга Горбачова та переможець  дев’ятої Всеукраїнської Премії «Диво-дитина-2017» Влас Садовник.

 

Влас Садовник Ольга Горбачова

 Ведучі

 

До складу журі цьогорічної премії увійшли:

 

Ольга Сумська – голова журі Народна артистка України

 

Ольга Сумська

 

Віктор Новіков - Президент Всеукраїнської премії «Диво-Дитина»

 

 Віктор Новіков

 

Дмитро Добродомов – Народний депутат України

 

                 Дмитро Добродомов

 

Роман Греба – заступник міністра освіти і науки України

 

Роман Греба

 

 Віталій Козловський – співак, заслужений артист України

 

Віталій Козловський

 

Влада Литовченко – директор Вишгородського історико-культурного заповідника, доцент, кандидат історичних наук

 

Влада Литовченко

 

Юрій Нікітін – продюсер

 

Юрій Нікітін

 

 Роман Вірастюк - Директор департаменту олімпійських видів спорту Міністерства молоді та спорту України

 

Роман Вірастюк

 

Олена Вишнякова - Фаундер школи нового покоління – Ukrainian Global School (Юкрейніан Глобал Скул),  власник успішних освітніх проектів – дитсадка «Кудрявский», центра раннього розвитку «Ізумрудний», платформи Smart Parenting (Смарт Перентин), Почесний консул Латвійскої Республіки

 

Олена Вишнякова

 

Володимир Васинюк – заступник директора з навчально –методичної роботи Київської Малої академії наук ;

 

Володимир Васинюк

 

Анатолій Гайструк –  переможець першої премії «Диво-дитина 2009» в номінації «Найтворча дитина», художник і майстер гобелену

 

Анатолій Гайструк

 

Також наших фіналістів підтримали гості церемонії:

 

 переможниця проекту «Голос. Діти-3» ЕЛІНА ІВАЩЕНКО

 

Еліна Іващенко

 

 

 

Співак, заслужений артист України ВІТАЛІЙ КОЗЛОВСЬКИЙ 

 

Віталій Козловський

 

Переможці  премії Юна в номінації «Відкриття року» гурт «КАZКА»

 

Гурт КАZКА

 

На церемонію нагородження завітав фіналіст дев'ятої Премії "Диво-дитина 2017" в номінації "Найтворчіша дитина" Вадим Тульчевський, який зробив сюрприз для Президента Премії Віктора Новікова, подарувавши йому портет у власному виконанні!

 

Портрет

 

Вадим Тульчевський

 

І, звичайно, найголовнішими зірками стали наші учасники!

 

Оголошуємо переможців Ювілейної 10-ої Всеукраїнської Премії «ДИВО-ДИТИНА»

 

Найрозумніша дитина:

 

1-ша премія:  Уланов Віктор, 13 років, м. Дніпро, Дніпропетровська обл.:

-переможець третього та четвертого етапів учнівських  олімпіад з інформатики, математики, біології та фізики,  виконуючи роботи у старшій віковій категорії,

- дійсний член Малої академії наук України (відділення «Фізики і астрономії», секція «Експериментальна фізика»)

- переможець третього етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

 

Уланов Віктор

 

2-га премія: Басич Валерія, 13 років, м. Рокитне, Рівненська обл.: 

-переможець першого, другого, третього та четвертого етапів Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г. Шевченка,

- переможець обласної олімпіад з математики, призер та переможець інших предметних шкільних олімпіад та конкурсів.

 

                                        Басич Валерія

 

3-тя премія: Чарченко Єлизавета, 13 років, смт. Удачне, Донецька обл.:

- переможець Всеукраїнського конкурсу дослідницьких робіт, номінація «Альтернативна енергетика»

 

- фіналіст Всеукраїнського конкурсу винахідницьких та раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму в категорії «Ресурси енергозбереження»,

 

- фіналіст конкурсу молодіжних проектів «Енергія і середовище  2018»

 

 -призер обласної олімпіад з географії, призер та переможець інших предметних шкільних олімпіад та конкурсів.

 

Чарченко Ліза

 

Найспортивніша дитина:

 

1-ша премія: Саркісова Валентина, 12 років, м. Київ, Київська обл.:

- чемпіонка міжнародного турніру «Кубок  Дерюгіної» 2017р.,

-дворазова чемпіонка України в групових вправах з художньої гімнастики,

- переможниця багатьох міжнародних та всеукраїнських змагань.

 

Валентина Саркісова               Саркісова Валентина

 

2-га премія: Адаменко Ксенія, 13 років, м. Київ, Київська обл.:

-чемпіонка України на дистанції 1000м з шорт-треку,

-перша в рейтингу Європи на дистанції 333 м та третя на дистанції 1000м, 

-переможниця  багатьох  Європейських  змагань.

 

Адаменко Ксенія  

                                                             Адаменко Ксенія

 

3-тя премія: Худжадзе Імед, 13 років, м. Бахмач, Чернігівська обл.:

-срібний призер чемпіонату Європи з греко-римської боротьби,

- багаторазовий чемпіон та призер  всеукраїнських та міжнародних турнірів 

 

Імед Худжадзе

 

Імед Худжадзе

 

Нагородити Найспортивніших дітей завітав  український борець греко-римського стилю, Срібний призер Олімпійських ігор (2016), срібний призер Європейських ігор (2015), чемпіон та бронзовий призер чемпіонатів світу (20152014), дворазовий чемпіон і бронзовий призер чемпіонатів Європи

Жан Беленюк

Жан Беленюк

 Найспортивніші 2018

Найтворча дитина:

 

1-ша премія:  Журавльова Анастасія,12 років, м. Маріуполь, Донецька обл.:

- художник, володарка гран-прі  переможець та учасниця  Міжнародних фестивалів, конкурсів , виставок дитячих малюнків  в  Україні, Франції , Китаї, Польщі, Румунії, Фінляндії, Японії.

На церемонію нагородження Настя підготувала Віктору Новікову подарунок, який вручила після виступу! Це тетрапод на роспис якого було витрачено Настею понад  50 годин через складність форми та матеріалу!

 

Анастасія Журавльова

 

     Тетрапод                   Вручення подарунку Насті

 

2-га премія:  Грицун Владислав, 12 років, м. Токмак, Запорізька обл.:

- віртуоз гри на акордеоні,

- лауреат та переможець обласних, Всеукраїнських та Міжнародних фестивалів і конкурсів.

 

 Влад Грицун

 

3-тя премія:  Соловйова Анастасія, м. Київ, Київська обл.:

-віртуоз гри на фортепіано,

- багаторазовий лауреат та переможець обласних, Всеукраїнських та Міжнародних фестивалів і конкурсів.

 

Соловйова Анастасия

 

 

Найдивовижніша дитина:

 

1-ша премія: Тарасов Юрій і Тарасов Роман, 9 років, с. Пустовійтове, Полтавська обл.:

- мають неймовірні вміння з ментальної арифметики,

- рахують швидше калькулятора.

 

Роман та Юрій Тарасови

Виступ Тарасових

 

2-га премія: Ніколь Князєва, 7 років, м. Київ, Київська обл.:

- чемпіонка світу з Воркауту,

- встановила більше 25 рекордів України у силових вправах.

 

 Ніколь Князєва

 

 Ніколь Князєва

Ніколь Князєва

 

3-тя: Кулешов Тимур, 5 років, м. Київ, Київська обл.:

- багаторазовий переможець біго-вело змагань та дитячих мотогонок,

-  занесений в книгу рекордів України в 1 рік 11міс, як «Наймолодший велосипедист», в  2 роки як «Наймолодший мотоцикліст», в  3 роки як  « Наймолодший StantRider».

 

 Тіма Кулєшов

 

Тіма Кулєшов

 

Найгероїчніша дитина:

 

1-ша премія: Суховецький Артем, 13 років, смт Рахни, Вінницька обл.:

- здійснив героїчний вчинок, врятувавши життя дитини - витягнув молодшого братика з крижаної річки.

 

Артем Суховецький

 

1-ша премія: Муха Анастасія, 12 років, смт Тартак, Вінницька обл.:

- здійснила героїчний вчинок, врятувала потопаючу шестирічну дівчинку.

 

Муха Ананстасія

 

                                      Ось такі наші фіналісти ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ "ДИВО-ДИТИНА 2018"

 

 

Всі

 

     

                       Пізнайко  Арсенал  Котя малюк                                
     Глобал скул  Консул  Садок кудрявський  
     колобочок лого мал    наш след лого  Перлина Дзвінкова