Главная >>> Новости

Новости

В данном разделе Вы можете ознакомиться со списком последних новостей нашей компании, а возможно и с последними галактическими новостями в мире роботехники.

ПРЕЗИДЕНТ ПРЕМІЇ «ДИВО-ДИТИНА» ВІКТОР НОВІКОВ, БУВ ЗАПРОШЕНИЙ НА РАДІО «ВІСТІ», ДЛЯ УЧАСТІ В ПРОГРАМІ ПРО ДІТЕЙ – ВУНДЕРКІДНІВ

Фото Всеукраїнська Премія "Диво-Дитина".

24  травня 2017 року  Президент Всеукраїнської Премії «Диво-дитина» Віктор Новіков,  був запрошений на радіо «Вісті», для участі в програмі про дітей-вундеркіндів.  

24-05-2017 | Раздел: Новости
 

Столичні телевізійні новини - репортаж про церемонію Всеукраїнської премії Диво - Дитина 2017

Телеканал Київ

19-05-2017 | Раздел: Новости
 

Інтернет журнал - Woman. ua "Премия «Диво-дитина»: как это было"

Woman.ua – Портал для женщин №1 в Украине

27 апреля в актовом зале Министерства образования и науки Украины состоялось 9-е вручение ежегодной всеукраинской премии «Диво-дитина», учрежденной инициативной группой во главе с Виктором Новиковым.

18-05-2017 | Раздел: Новости
 

Інтернет журнал "Ivona" про премію - "Диво-Дитина 2017: самые талантливые дети Украины получили награды"

Картинки по запросу журнал івона

В Министерстве образования состоялось ежегодное награждение самых талантливых детей страны.

17-05-2017 | Раздел: Новости
 

Публікація від інтернет журналу " Домашний очаг" - "«Диво-Дитина 2017»: в МОН наградили самых талантливых детей страны (фото)"

27 апреля в актовом зале Министерства образования и науки Украины прошла торжественная церемония вручения IX Всеукраинской премии «Диво-Дитина».

16-05-2017 | Раздел: Новости
 

"Удивительные дети и где их искать" - публікація про церемонію нагородження від інтернет журналу mama.ua

27 апреля в актовом зале Министерства образования и науки Украины состоялось 9-е вручение ежегодной всеукраинской премии «Диво-дитина», учрежденной инициативной группой во главе с Виктором Новиковым.

 Премия "Диво-дитина"

12-05-2017 | Раздел: Новости
 

Репортаж від телеканалу "Кримські новини" - В Києві відбулась дев’ята церемонія нагородження дітей «Диво-дитина»

У Міністерстві освіти і науки України відбулася урочиста церемонія, присвячена нагородженню найталановитіших та найобдарованіших дітей України – лауреатів 9-ї щорічної Всеукраїнської Премії «Диво Дитина».

Картинки по запросу КНК Медіа

11-05-2017 | Раздел: Новости
 

Репортаж телеканалу «ІНТЕР» - "У Києві нагородили видатних дітей"

У Києві відбулася дев'ята Всеукраїнська премія "Диво дитина". Нагороджували найталановитіших, найрозумніших та найгероїчніших діток з усієї України. Хто переміг у п'яти номінаціях та який героїчний вчинок цього року здобув всенародне визнання - у сюжеті Анни Демиденко.

Фото Віктор Новіков.

10-05-2017 | Раздел: Новости
 

ОРГКОМІТЕТОМ БУЛО ВІДЗНАЧЕНО 100 УЧАСНИКІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ «ДИВО-ДИТИНА 2017» , ЩО НЕ ПРОЙШЛИ ВІДБІР У ПЕРШОМУ ЕТАПІ

      До оргкомітету  Всеукраїнської премії «Диво-Дитина 2017» було надіслано більше 1500 анкет  від талановитих дітей всієї України, серед яких було обрано переможцями першого етапу , лише 10 від кожної номінації ( загалом 40 учасників).

       Проте, серед отриманих заявок, було багато дітей які мали дуже високі відзнаки та досягнення у різних наукових та творчих сферах.  Огркомітет не міг не приділити цьому уваги, тому було вирішено відзначити ще 100 дітей, що не стали переможцями першого етапу, грамотою за особливі досягнення від Всеукраїнської премії «Диво-Дитина 2017»

05-05-2017 | Раздел: Новости
 

ДІТИ - ПЕРЕМОЖЦІ ДЕВ'ЯТОЇ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ "ДИВО-ДИТИНА 2017"

27 квітня 2017 року у Міністерстві освіти і науки України вже дев’ятий рік поспіль відбулось вручення щорічної Всеукраїнської премії «Диво-дитина - 2017». 

28-04-2017 | Раздел: Новости
 

27 КВІТНЯ 2017 РОКУ ВІДБУЛОСЬ ВРУЧЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ "ДИВО-ДИТИНА - 2017"

27 квітня 2017 року у Міністерстві освіти і науки України вже дев’ятий рік поспіль відбулось вручення щорічної Всеукраїнської премії «Диво-дитина - 2017». Церемонію нагородження відкрили та виступили з привітальним словом Народний депутат України, Голова Комітету з питань культури і духовності Микола Княжи́цький, Голова журі Премії – співачка, телеведуча та ментор Ольга Горбачова та Президент Премії Віктор Новіков. 

28-04-2017 | Раздел: Новости
 

ДОДАТКОВИЙ ПРИЗ ВІД НАШОГО ПАРТНЕРА ПІЦЕРІЯ «MAMAMIA»

Вже не один рік серед наших партнерів є Піцерія «Mamamia», за що ми дуже вдячні їм.

    В цьому році Піцерія «Mamamia» нагородить фіналістів номінації «Найрозумніша дитина»  додатковими грошовими призами (додатково по 1000 грн. кожному учаснику), а також запрошує наших фіналістів пригоститись фірмовою піцою. 

21-04-2017 | Раздел: Новости
 

ЕКСПЕРТНА КОМІСІЯ ВИЗНАЧИЛА ФІНАЛІСТІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ «ДИВО-ДИТИНА – 2017» У НОМІНАЦІЯХ «НАЙТВОРЧА ДИТИНА», «НАЙДИВОВИЖНІША ДИТИНА» ТА «НАЙГЕРОЇЧНІША ДИТИНА»

Протягом тижня комісія активно та детально вивчала анкету кожної дитини, яка стала переможцем І етапу Всеукраїнської премії «Диво-Дитина – 2017». Як відомо, в премії приймають участь найбільш талановиті та обдаровані діти України, які завдяки своїй праці та наполегливості, терпінню та прагненню до перемоги, мають значні досягнення не тільки у нашій країні, а й в світі.

Провівши кропітку працю експерта комісія визначала фіналістів премії, які візьмуть участь в урочистій церемонії нагородження, яка відбудеться в м. Києві. Діти, які будуть брати участь у церемонії нагородження, виступлять на сцені Всеукраїнської премії «Диво-Дитина» із своїми показовими виступами.

 

 

13-04-2017 | Раздел: Новости
 

ЕКСПЕРТНА КОМІСІЯ ВИЗНАЧИЛА ФІНАЛІСТІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ «ДИВО-ДИТИНА – 2017» У НОМІНАЦІЯХ «НАЙСПОРТИВНІША ДИТИНА» ТА «НАЙРОЗУМНІША ДИТИНА»

Протягом тижня комісія активно та детально вивчала анкету кожної дитини, яка стала переможцем І етапу Всеукраїнської премії «Диво-Дитина – 2017». Як відомо, в премії приймають участь найбільш талановиті та обдаровані діти України, які завдяки своїй праці та наполегливості, терпінню та прагненню до перемоги, мають значні досягнення не тільки у нашій країні, а й в світі.

12-04-2017 | Раздел: Новости
 

12 КВІТНЯ 2017 РОКУ РОЗПОЧНЕТЬСЯ ОПУБЛІКУВАННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ «ДИВО-ДИТИНА – 2017»

Шановні батьки та діти!

 Наразі, комісія активно та детально працює над вивченням анкети кожної дитини, яка стала переможцем І етапу Всеукраїнської премії «Диво-Дитина – 2017».

12 квітня 2017 року оргкомітет Премії опублікує переможців ІІ етапу, які увійдуть до фіналу та будуть запрошені на урочисту церемонію нагородження.

07-04-2017 | Раздел: Новости