Главная >>> Новини

Новини

 

НОМІНАЦІЇ ПРЕМІЇ

1)   Найрозумніша дитина - діти, які мають досягнення, або відкриття у науковій сфері, високо ерудовані діти, винахідники, раціоналізатори, переможці та призери шкільних олімпіад, різних інтелектуальних ігор та науково-технічних конкурсів, діти, що мають незвичайні розумові здібності і таланти.

2)   Найспортивніша дитина - діти, що мають спортивні звання, переможці і призери обласних, республіканських та міжнародних спортивних змагань.

3)   Найтворча дитина - діти, переможці творчих конкурсів та фестивалів в різних видах мистецтва (література, поезія, архітектура, живопис, дизайн, музика та кінотворчість, образотворче мистецтво, театральне мистецтво, вокал, хореографія та ін.)

4)   Найдивовижніша дитина - діти-рекордсмени з різних вправ фізичної культури (набивання м’яча, підтягування та ін.), діти які мають унікальні та неймовірні здібності (феноменальна пам'ять, швидке перемноження/читання, сила, швидкість, гнучкість та ін.), в тому числі паранормальні (феноменальна інтуїція, ясновидіння, пророцтво, чутливість до енергетики), діти, які мають незвичайні знання та вміння у ранньому віці та ін.

5)   Найгероїчніша дитина - діти, що зробили героїчний вчинок (врятували життя іншої людини, власне життя та інші надзвичайні ситуації)

Вітаємо з Днем захисту дітей!

 

Шановні Батьки та Діти!

    Оргкомітет Всеукраїнської Премії "Диво-Дитина - 2020" на чолі з її Президентом Вітором Новіковим виражає вам свою повагу і вдячність, вітає вас і ваших дітей з Днем захисту дітей! Нехай наші діти якомога довше залишаються дітьми. Безтурботними, веселими, радісними. Хочеться побажати, щоб кожна дитина була здоровою і оточеною турботою батьків.

    Діти - це наше майбутнє, наш сенс життя і наше щастя. Нехай вони про війни і ворожнечі дізнаються тільки з книжок і ніколи не побачать ці біди наяву. Нехай дітям завжди сонце світить яскраво, життя дарує приємні подарунки, а вночі на чистому небі будуть сяяти мільйони красивих зірок.

   Нехай сьогодні, в День захисту дітей, кожен з нас постарається зробити життя маленьких мешканців нашої України кращим і безпечнішим.

   На превеликий жаль, пандемія коронавірусу COVID-19 внесла свої корективи у строки проведення фінальної церемонії нагородження дітей-учасниківВсеукраїнської Премії "Диво-Дитина - 2020".

   На наш превеликий жаль, до сьогоднішнього дня ще не зняті протиепідемічні обмеження на масові культурні, розважальні, та соціальні заходи  з кількістю учасників більше ніж 10 осіб, а карантинні обмеження в Україні продовжено до 22 червня 2020 року.

   З огляду на вищенаведене, проведення фінальної церемонії нагородження дітей-учасників у цей період з кількістю більше ніж 10 осіб не є можливим.

   Тому, Оргкомітет премії прийняв рішення провести фінальну церемонію нагородження дітей-учасників орієнтовно у вересні 2020 року.

   Як ми вже повідомляли раніше, на нашому сайті і нашій сторінці у фейсбук, Оргкомітет премії почав проводити відбір дітей які приймуть участь у церемонії фінального нагородження з 25 травня 2020 року. Відбір дітей буде проведено по можливості у найкоротший термін.  

    Про дітей які приймуть участь у церемонії фінального нагородження премії буде повідомлено на нашому сайті та на нашій сторінці у фейсбук. Сторінка у фейсбук доступна за посиланням:  https://www.facebook.com/dyvo.dytyna/. Слідкуйте за нашими повідомленнями.  
   Оргкомітет Всеукраїнської Премії "Диво-Дитина - 2020" на чолі з її Президентом Віктором Новіковим ще раз від щирого серця  вітає всіх батьків і дітей з  Днем захисту дітей, бажають всім міцного здоров'я, натхнення, духовних сил!

01-06-2020 | Раздел: Новини
 

З 25 ТРАВНЯ 2020 РОКУ ОРГКОМІТЕТ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ "ДИВО-ДИТИНА" РОЗПОЧИНАЄ СВОЮ РОБОТУ!


Шановні Батьки та Діти!

    Оргкомітет Всеукраїнської Премії "Диво-Дитина - 2020" виражає Вам свою повагу і вдячність за те, що Ви приймаєте участь у нашій премії!

     Стабільна ситуація яка склалася на сьогоднішній день з захворюваністю, дозволяє розпочати зняття карантинних обмежень і перейти до концепції адаптивного карантину.

     Як ви знаєте з  11 травня 2020 року вже були  відкриті для відвідувань парки, сквери, зони відпочинку, крім того було  дозволено працювати салонам краси, перукарням, закладам громадського харчування на виніс. роботу літніх майданчиків кафеі ресторанів.

     З 22 травня 2020 року в усіх областях України запроваджується адаптивний карантин.  Це дасть змогу регіональним комісіям ТЕБ і НС посилювати протиепідемічні обмеження на місцях у разі виявлення спалахів захворювання, а також пом'якшувати або знімати протиепідемічні обмеження якщо таких спалахів не буде виявлено.

    З огляду на вищенаведене, Оргкомітет Всеукраїнської Премії "Диво-Дитина - 2020" на чолі з її Президентом Віктором Новіковим прийняв рішення  з 25 травня 2020 року почати відбір дітей які приймуть участь у церемонії фінального нагородження Всеукраїнської Премії "Диво-Дитина - 2020". Відбір дітей буде проведено по можливості у найкоротший термін.
     Про дітей які приймуть участь у церемонії фінального нагородження Всеукраїнської Премії "Диво-Дитина - 2020" буде повідомлено на нашому сайті та на нашій сторінці у фейсбук. Сторінка у фейсбук доступна за посиланням:  https://www.facebook.com/dyvo.dytyna/ Слідкуйте за нашими повідомленнями.

    Оргкомітет та Президент Всеукраїнської Премії "Диво-Дитина - 2020" від щирого серця бажають всім міцного здоров'я, натхнення, духовних сил, миру Вам та Вашим близьким!

21-05-2020 | Раздел: Новини
 

До уваги шановних батьків та дітей учасників Всеукраїнської Премії "Диво-Дитина - 2020"

Шановні Батьки та Діти!

   Президент Всеукраїнської Премії "Диво-Дитина - 2020" Віктор Новіков та її Оргкомітет висловлюють щиросердечну подяку всім дітям які приймають участь у конкурсі на здобуття чергової 12-ої щорічної Всеукраїнської Премії "Диво-Дитина 2020"!

   Як Ви знаєте Всесвітня організація охорони здоров'я оголосила у світі пандемію через коронавірус COVID-19.

   На превеликий жаль ця пандемія не обійшла стороною Україну. Постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (зі змінами та доповненнями), продовжено дію обмежувальних карантинних заходів на всій території України до 11 травня 2020 року.

    В зв'язку з введеними обмежувальними карантинними заходами, Оргкомітет премії не може зібратись у повному складі для відбору дітей-фіналістів які будуть приймати участь у церемонії фінального нагородження Всеукраїнської премії "Диво-дитина - 2020".

    Ми маємо велику надію на те, що 11 травня дія обмежувальних заходів закінчиться або буде послаблена і це дасть можливість Оргкомітету Всеукраїнської Премії "Диво-Дитина - 2020" на чолі з її Президентом Віктором Новіковим зібратись у повному складі та провести почесний відбір дітей-фіналістів.

    Президент Всеукраїнської Премії "Диво-Дитина - 2020" Віктор Новіков та її Оргкомітет щиро бажають всім батькам та дітям міцного здоров'я , просять всіх дотримуватися максимальних заходів обережності задля захисту свого здоров'я і здоров'я оточуючих. Бережімо себе. Збережемо Україну!

27-04-2020 | Раздел: Новини
 

До уваги шановних Батьків дітей-учасників Премії!

Шановні Батьки та Діти!

     Оргкомітет премії виражає Вам свою повагу і вдячність за те, що Ви приймаєте участь у нашій премії!
     На превеликий жаль, багато батьків надіслали нам  інформацію про дітей-учасників не у форматі  "Архів WinRAR (.rar)" (про відправлення інформації саме у форматі"Архів WinRAR (.rar)" було вказано на нашому сайті), а відправленнями в яких надано багато посилань на файлообмінники та соцмережі. На таких файлообмінниках інформація зберігається дуже короткий проміжок часу, а потім видаляється самими файлообмінниками. Крім того швидкість скачування файлів з таких файлообмінників дуже низька і забирає дуже багато часу.

    З огляду на вищенаведене, ми просимо шановних батьків які вже відправили нам інформацію про дітей-учасників не у форматі "Архів WinRAR (.rar)", ще раз відправити нам інформацію саме у форматі "Архів WinRAR (.rar)" для пришвидшення обробки Анкет дітей-учасників, яких надійшло дуже багато.

    Для пришвидшення відправки  Анкет дітей-учасників, Оргкомітет премії пропонує Вам створити поштову скриньку/аккаунт на ресурсі Gmail.

    З аккаунтом ви отримуєте доступ до Gmail та інших сервісів Google, серед яких YouTube, Google Play і Google Диск. На Google Диск ви зможете безоплатно зберігати до 15 гігабайт вашої інформації на весь термін дії вашого аккаунту, Google Диск працює разом з вашою поштовою скринькою.

    Аккаунт створюється дуже легко. Його створення не займе у вас багато часу – лічені хвилини. Коротка та змістовна інструкція по створенню аккаунту на ресурсі Gmail доступна за цим посиланням https://support.google.com/mail/answer/56256?hl=ru

    З поштової скриньки Gmail можна відправляти інформацію будь-якого розміру. Якщо Ваше поштове відправлення буде займати більше ніж 25 мегабайт, Gmail автоматично запропонує вам відправити посилання адресату на Google Диск на якому Ваша інформація буде збережена автоматично.

    Створення архіву інформації по Вашій дитині теж робиться дуже просто. Коротка та змістовна інструкція доступна за цим посиланням https://ruwinrar.ru/instructions-sozdanie-arhiva.html.

     Або якщо Ви не маєте можливості зробити вищевказане, ми пропонуємо Вам надіслати нам ще раз тільки одну Анкету Вашої дитини-учасника із зазначенням її найважливіших досягнень в Анкеті.

     Документи дітей-учасників які були нам направлені, як того вимагали правила у форматі "Архів WinRAR (.rar)", обробляються і повторного пересилання не потребують.
     Ми ще раз виражаємо Вам свою повагу і вдячність за те, що Ви приймаєте участь у нашій премії!
     Ми сподіваємось, що ви з порозумінням віднесетесь до вищенаведеної інформації.
     Від щирого серця, ми бажаємо всім міцного здоров'я, натхнення, духовних сил, миру Вам та Вашим близьким!

     З повагою, Оргкомітет премії.

 

 

03-04-2020 | Раздел: Новини
 

Шановні Батьки та Діти!

    Оргкомітет та Президент Всеукраїнської Премії "Диво-Дитина - 2020" висловлюють щиросердечну подяку всім дітям які приймають участь у конкурсі на здобуття чергової 12-ої щорічної Всеукраїнської Премії "Диво-Дитина 2020"!
    Як Ви знаєте Всесвітня організація охорони здоров'я оголосила у світі пандемію через коронавірус COVID-19.
    На превеликий жаль ця пандемія не обійшла стороною Україну.
    З огляду на вищезазначене Кабінет Міністрів України видав Постанову № 215 від 16 березня 2020 року.
    Відповідно до цієї Постанови з 00 год. 01 хв. 17 березня 2020 року до 3 квітня 2020 року заборонено проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування.
     Ми маємо велику надію на те, що вищевказана заборона закінчиться 3 квітня 2020 року, і це дасть нам можливість провести у травні 2020 року церемонію фінального нагородження дітей учасників Всеукраїнської премії "Диво-дитина - 2020".
     Ми продовжуємо приймати документи від дітей учасників  Всеукраїнської премії "Диво-дитина - 2020" до 25 березня 2020 року включно.
     Оргкомітет та Президент Всеукраїнської Премії "Диво-Дитина - 2020" щиро бажають міцного здоров'я  всім батькам та дітям, просять всіх дотримуватися максимальних заходів обережності задля захисту свого здоров'я і здоров'я оточуючих та убезпечення себе від інфікування.

20-03-2020 | Раздел: Новини
 

ЗАТВЕРДЖЕНО РОЗМІРИ ПРЕМІЙ НА 2020 РІК

Сьогодні 05.03.2020 року о 14:00 годині відбулося засідання оргкомітету за участю Президента Премії Віктора Новікова. На засіданні були обговорені питання пов'язані з порядком відбору та нагородження дітей, складом журі та поліпшення роботи із засобами масової інформації для якомога більшого залучення дітей-учасників з усіх куточків нашої країни.

Також на засіданні президент Премії оголосив про збільшення призового фонду і затвердив наступні розміри премій. І так, розміри грошових винагород Всеукраїнської Премії Диво Дитина-2020

  1.   Премія-9000 грн. (в кожній номінації)
  2.   Премія-7000 грн. (в кожній номінації)
  3.   Премія-5000 грн. (в кожній номінації)

   Нагадуємо, що участь у конкурсі на отримання Премії відбувається на безоплатній основі. Прийом анкет закінчується 25 березня, тому всіх дітей, які мають досягнення в науці, творчості та спорті просимо поквапиться і вчасно подати документи!

   Документи направляти за адресою: м.Київ; вул. Авіаконструктора Антонова 5-Б; офіс 712, ТОВ "Премія Диво-дитина".

Оргкомітет Премії.

 

http://divo-dutuna.com/uploads/gallery/16/61297409_460493024739759_3333311186279071744_o_prev.jpg

http://divo-dutuna.com/uploads/gallery/16/duvo-dutuna_prev.jpg

05-03-2020 | Раздел: Новини
 

Термін прийому анкет продовжено до 25.03.2020р.

Термін прийому анкет продовжено до 25.03.2020р.

 До кінця терміну прийому анкет залишилося менше місяця, тому всіх, хто хоче прийняти участь в конкурсі, просимо не відкладати це на останній день.

 Також, хочемо нагадати правила подачі документів для участі у конкурсі конкурсі на отримання Всеукраїнської Премії "Диво-Дитина - 2020".

Для участі у конкурсі необхідно подати наступні документи: 

1) анкету учасника з фото, анкету можна завантажити на нашому сайті, перейшовши за цим посиланням

2) копії документів що підтверджують досягнення учасника (грамоти, дипломи, фото, статті з преси, відео/аудіо записи, сертифікати, тощо); 

3) копію свідоцтва про народження. 

Звертаємо Вашу увагу, що в анкеті учасника потрібно обов'язково зазначити номінацію в якій хоче взяти участь Ваша дитина. Участь дитини відразу в декількох номінаціях, не допускається.

 Важливо:

 

27-02-2020 | Раздел: Новини
 

Шановні Батьки та Діти! Зверніть увагу!

Шановні Батьки та Діти!

В зв`язку з тим, що на нашу електронну адресу надходить інформація про дітей-учасників у неповному обсязі, у різні дні та окремими файлами, що дуже ускладнює роботу комісії, просимо звернути Вашу увагу на наступне!!!

28-01-2020 | Раздел: Новини
 

Шановні Батьки та Діти! Оргкомітет та Президент ВсеукраїнськоЇ Премії "Диво-Дитина - 2020" висловлює щиросердечну подяку обласним державним адміністраціям за інформаційну підтримку!

Шановні Батьки та Діти!

     Оргкомітет та Президент Всеукраїнської Премії "Диво-Дитина - 2020" висловлює щиросердечну подяку обласним державним адміністраціям за інформаційну підтримку!
     Задля якомога більшого інформування дітей і батьків, щодо умов вручення премії, на офіційних сайтах ОДА було розміщено оголошення про прийом анкет на здобуття Премії "Диво Дитина 2020", а також, доведено до відома усі державні обласні та районні навчальні заклади.

Більш детальну інформацію можна отримати за посиланнями нижче:

14-01-2020 | Раздел: Новини
 

Шановні Батьки та Діти! Звертаємо Вашу увагу, що розмір грошових премій у 2020 році буде збільшено.

Шановні Батьки та Діти!

Звертаємо Вашу увагу, що розмір грошових премій у 2020 році - збільшено!

Про це буде опубліковано 20.01.2020 року.

Слідкуйте за інформацією на нашому сайті.

08-01-2020 | Раздел: Новини
 

Продовжується прийом анкет на участь у конкурсі на здобуття Премії "Диво-Дитина 2020"

Шановні батьки та діти!

Прийом анкет на участь у конкурсі на здобуття Премії "Диво-Дитина 2020" до 25 березня 2020 року.

 

03-01-2020 | Раздел: Новини
 

З Новим Роком і Різдвом Христовим!

Шановні батьки та діти! Прийміть наші вітання з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим! Нехай родинний затишок, добро і благополуччя панують у Вашій оселі. Хай рік новий принесе Вам віру і надію у день прийдешній. Щастя Вам у помислах і діях Ваших, успіхів Вам у праці! З повагою, оргкомітет та Віктор Новіков.

02-01-2020 | Раздел: Новини
 

Президент Всеукраїнської Премії "Диво-Дитина - 2020" висловлює щиросердечну подяку Міністерству молоді та спорту за інформаційну підтримку.

Шановні Батьки та Діти!
Президент Всеукраїнської Премії "Диво-Дитина - 2020" висловлює щиросердечну подяку Міністерству молоді та спорту за інформаційну підтримку.

03-12-2019 | Раздел: Новини
 

Шановні учасники Всеукраїнської Премії "Диво-Дитина - 2020"!

Шановні Батьки та Діти! Хочемо повідомити Вас що у цьому році, як і в минулих роках, вручення Всеукраїнської Премії "Диво-Дитина - 2020" відбудеться за підтримки Міністерства освіти і науки України. Задля якомога більшого інформування дітей та батьків по всій Украіні, про умови отримання Преміі, Міністерство освіти і науки України направило доручення до своїх обласних управлінь! Хочемо виразити щиросердечну подяку Міністерці освіти і науки України шановній Ганні Новосад, за допомогу та небайдужість до талановитих і обдарованих дітей нашої країни!

19-11-2019 | Раздел: Новини
 

ПРАВИЛА ПОДАЧІ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ УЧАСТІ У КОНКУРСІ

Правила подачі документів для участі у конкурсі на отримання Всеукраїнської Премії "Диво-Дитина - 2020". Для участі у конкурсі необхідно подати наступні документи: 

1) анкету учасника з фото, анкету можна завантажити на нашому сайті, перейшовши за цим посиланням

2) копії документів що підтверджують досягнення учасника (грамоти, дипломи, фото, статті з преси, відео/аудіо записи, сертифікати, тощо); 

3) копію свідоцтва про народження. 

Звертаємо Вашу увагу, що в анкеті учасника потрібно обов'язково зазначити номінацію в якій хоче взяти участь Ваша дитина. Участь дитини відразу в декількох номінаціях, не допускається. Важливо: заповнюючи анкету учасника не потрібно вписувати в анкету всі досягнення Вашої дитини! Необхідно вказати три/чотири найголовніших! А ось до анкети, у вигляді додатків, можете додати всі досягнення Вашої дитини які Ви вважаєте за потрібне вказати, для більш загальної і повної інформації про дитину! Документи необхідно відправляти за адресою: Україна, 03186 м. Київ, вул. авіаконструктора Антонова 5-б, офіс 712, ТОВ "ПРЕМІЯ "ДИВО-ДИТИНА".

07-11-2019 | Раздел: Новини
 

 

      Глобал скул
 Консул  Садок кудрявський  Перлина Дзвінкова  
 колобочок лого мал <логотип котя мал логотип файз