Главная >>> До уваги шановних Батьків дітей-учасників Премії!

До уваги шановних Батьків дітей-учасників Премії!

Шановні Батьки та Діти!

     Оргкомітет премії виражає Вам свою повагу і вдячність за те, що Ви приймаєте участь у нашій премії!
     На превеликий жаль, багато батьків надіслали нам  інформацію про дітей-учасників не у форматі  "Архів WinRAR (.rar)" (про відправлення інформації саме у форматі"Архів WinRAR (.rar)" було вказано на нашому сайті), а відправленнями в яких надано багато посилань на файлообмінники та соцмережі. На таких файлообмінниках інформація зберігається дуже короткий проміжок часу, а потім видаляється самими файлообмінниками. Крім того швидкість скачування файлів з таких файлообмінників дуже низька і забирає дуже багато часу.

    З огляду на вищенаведене, ми просимо шановних батьків які вже відправили нам інформацію про дітей-учасників не у форматі "Архів WinRAR (.rar)", ще раз відправити нам інформацію саме у форматі "Архів WinRAR (.rar)" для пришвидшення обробки Анкет дітей-учасників, яких надійшло дуже багато.

    Для пришвидшення відправки  Анкет дітей-учасників, Оргкомітет премії пропонує Вам створити поштову скриньку/аккаунт на ресурсі Gmail.

    З аккаунтом ви отримуєте доступ до Gmail та інших сервісів Google, серед яких YouTube, Google Play і Google Диск. На Google Диск ви зможете безоплатно зберігати до 15 гігабайт вашої інформації на весь термін дії вашого аккаунту, Google Диск працює разом з вашою поштовою скринькою.

    Аккаунт створюється дуже легко. Його створення не займе у вас багато часу – лічені хвилини. Коротка та змістовна інструкція по створенню аккаунту на ресурсі Gmail доступна за цим посиланням https://support.google.com/mail/answer/56256?hl=ru

    З поштової скриньки Gmail можна відправляти інформацію будь-якого розміру. Якщо Ваше поштове відправлення буде займати більше ніж 25 мегабайт, Gmail автоматично запропонує вам відправити посилання адресату на Google Диск на якому Ваша інформація буде збережена автоматично.

    Створення архіву інформації по Вашій дитині теж робиться дуже просто. Коротка та змістовна інструкція доступна за цим посиланням https://ruwinrar.ru/instructions-sozdanie-arhiva.html.

     Або якщо Ви не маєте можливості зробити вищевказане, ми пропонуємо Вам надіслати нам ще раз тільки одну Анкету Вашої дитини-учасника із зазначенням її найважливіших досягнень в Анкеті.

     Документи дітей-учасників які були нам направлені, як того вимагали правила у форматі "Архів WinRAR (.rar)", обробляються і повторного пересилання не потребують.
     Ми ще раз виражаємо Вам свою повагу і вдячність за те, що Ви приймаєте участь у нашій премії!
     Ми сподіваємось, що ви з порозумінням віднесетесь до вищенаведеної інформації.
     Від щирого серця, ми бажаємо всім міцного здоров'я, натхнення, духовних сил, миру Вам та Вашим близьким!

     З повагою, Оргкомітет премії.

 

 

     

          Глобал скул
     Консул  Садок кудрявський  Перлина Дзвінкова  
     колобочок лого мал <логотип котя мал логотип файз