Главная >>> З 25 ТРАВНЯ 2020 РОКУ ОРГКОМІТЕТ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ "ДИВО-ДИТИНА" РОЗПОЧИНАЄ СВОЮ РОБОТУ!

З 25 ТРАВНЯ 2020 РОКУ ОРГКОМІТЕТ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ "ДИВО-ДИТИНА" РОЗПОЧИНАЄ СВОЮ РОБОТУ!

Шановні Батьки та Діти!

    Оргкомітет Всеукраїнської Премії "Диво-Дитина - 2020" виражає Вам свою повагу і вдячність за те, що Ви приймаєте участь у нашій премії!

     Стабільна ситуація яка склалася на сьогоднішній день з захворюваністю, дозволяє розпочати зняття карантинних обмежень і перейти до концепції адаптивного карантину.

     Як ви знаєте з  11 травня 2020 року вже були  відкриті для відвідувань парки, сквери, зони відпочинку, крім того було  дозволено працювати салонам краси, перукарням, закладам громадського харчування на виніс. роботу літніх майданчиків кафе і ресторанів.

     З 22 травня 2020 року в усіх областях України запроваджується адаптивний карантин.  Це дасть змогу регіональним комісіям ТЕБ і НС посилювати протиепідемічні обмеження на місцях у разі виявлення спалахів захворювання, а також пом'якшувати або знімати протиепідемічні обмеження якщо таких спалахів не буде виявлено.

    З огляду на вищенаведене, Оргкомітет Всеукраїнської Премії "Диво-Дитина - 2020" на чолі з її Президентом Віктором Новіковим прийняв рішення  з 25 травня 2020 року почати відбір дітей які приймуть участь у церемонії фінального нагородження Всеукраїнської Премії "Диво-Дитина - 2020". Відбір дітей буде проведено по можливості у найкоротший термін.
     Про дітей які приймуть участь у церемонії фінального нагородження Всеукраїнської Премії "Диво-Дитина - 2020" буде повідомлено на нашому сайті та на нашій сторінці у фейсбук. Сторінка у фейсбук доступна за посиланням:  https://www.facebook.com/dyvo.dytyna/ Слідкуйте за нашими повідомленнями.

    Оргкомітет та Президент Всеукраїнської Премії "Диво-Дитина - 2020" від щирого серця бажають всім міцного здоров'я, натхнення, духовних сил, миру Вам та Вашим близьким!

     

          Глобал скул
     Консул  Садок кудрявський  Перлина Дзвінкова  
     колобочок лого мал <логотип котя мал логотип файз