Главная >>> До уваги шановних батьків та дітей учасників Всеукраїнської Премії "Диво-Дитина - 2020"

До уваги шановних батьків та дітей учасників Всеукраїнської Премії "Диво-Дитина - 2020"

Шановні Батьки та Діти!

   Президент Всеукраїнської Премії "Диво-Дитина - 2020" Віктор Новіков та її Оргкомітет висловлюють щиросердечну подяку всім дітям які приймають участь у конкурсі на здобуття чергової 12-ої щорічної Всеукраїнської Премії "Диво-Дитина 2020"!

   Як Ви знаєте Всесвітня організація охорони здоров'я оголосила у світі пандемію через коронавірус COVID-19.

   На превеликий жаль ця пандемія не обійшла стороною Україну.

   Постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (зі змінами та доповненнями), продовжено дію обмежувальних карантинних заходів на всій території України до 11 травня 2020 року.

   В зв'язку з введеними обмежувальними карантинними  заходами, Оргкомітет премії не може зібратись у повному складі для відбору дітей-фіналістів які будуть приймати участь у церемонії фінального нагородження Всеукраїнської премії "Диво-дитина - 2020".

   Ми маємо велику надію на те, що 11 травня дія обмежувальних заходів закінчиться або буде послаблена і це дасть можливість Оргкомітету Всеукраїнської Премії "Диво-Дитина - 2020" на чолі з її Президентом Віктором Новіковим зібратись у повному складі та провести почесний відбір дітей-фіналістів.

   Президент Всеукраїнської Премії "Диво-Дитина - 2020" Віктор Новіков та її Оргкомітет щиро бажають всім батькам та дітям міцного здоров'я , просять всіх дотримуватися максимальних заходів обережності задля захисту свого здоров'я і здоров'я оточуючих. Бережімо себе. Збережемо Україну!

     

          Глобал скул
     Консул  Садок кудрявський  Перлина Дзвінкова  
     колобочок лого мал <логотип котя мал логотип файз