Главная >>> Шановні Батьки та Діти!

Шановні Батьки та Діти!

Оргкомітет та Президент Всеукраїнської Премії "Диво-Дитина - 2020" висловлюють щиросердечну подяку всім дітям які приймають участь у конкурсі на здобуття чергової 12-ої щорічної Всеукраїнської Премії "Диво-Дитина 2020"!
    Як Ви знаєте Всесвітня організація охорони здоров'я оголосила у світі пандемію через коронавірус COVID-19.
    На превеликий жаль ця пандемія не обійшла стороною Україну.
    З огляду на вищезазначене Кабінет Міністрів України видав Постанову № 215 від 16 березня 2020 року.
    Відповідно до цієї Постанови з 00 год. 01 хв. 17 березня 2020 року до 3 квітня 2020 року заборонено проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування.
     Ми маємо велику надію на те, що вищевказана заборона закінчиться 3 квітня 2020 року, і це дасть нам можливість провести у травні 2020 року церемонію фінального нагородження дітей учасників Всеукраїнської премії "Диво-дитина - 2020".
     Ми продовжуємо приймати документи від дітей учасників  Всеукраїнської премії "Диво-дитина - 2020" до 25 березня 2020 року включно.
     Оргкомітет та Президент Всеукраїнської Премії "Диво-Дитина - 2020" щиро бажають міцного здоров'я  всім батькам та дітям, просять всіх  дотримуватися максимальних заходів обережності задля захисту свого здоров'я і здоров'я оточуючих та убезпечення себе від інфікування.

     

          Глобал скул
     Консул  Садок кудрявський  Перлина Дзвінкова  
     колобочок лого мал <логотип котя мал логотип файз