Главная >>> Термін прийому анкет продовжено до 25.03.2020р.

Термін прийому анкет продовжено до 25.03.2020р.

Термін прийому анкет продовжено до 25.03.2020р.

 До кінця терміну прийому анкет залишилося менше місяця, тому всіх, хто хоче прийняти участь в конкурсі, просимо не відкладати це на останній день.

 

 Також, хочемо нагадати правила подачі документів для участі у конкурсі конкурсі на отримання Всеукраїнської Премії "Диво-Дитина - 2020".

Для участі у конкурсі необхідно подати наступні документи: 

1) анкету учасника з фото, анкету можна завантажити на нашому сайті, перейшовши за цим посиланням

2) копії документів що підтверджують досягнення учасника (грамоти, дипломи, фото, статті з преси, відео/аудіо записи, сертифікати, тощо); 

3) копію свідоцтва про народження. 

Звертаємо Вашу увагу, що в анкеті учасника потрібно обов'язково зазначити номінацію в якій хоче взяти участь Ваша дитина. Участь дитини відразу в декількох номінаціях, не допускається.

Важливо:

-        заповнюючи анкету учасника потрібно вписувати в анкету 3/4 найголовніші досягнення Вашої дитини! Решта досягнень вашої дитини прикріпляється до анкети у вигляді додатків, для більш загальної і повної інформації про дитину. Відео матеріали потрібно записати на флешку або на диск і відправити з анкетою.

-        в разі відправки документів учасника електронною поштою, просимо документи: анкету, свідоцтво про народження, дипломи, грамоти, відео і всі інші додатки надсилати одним листом  у форматі "Архів WinRAR (.rar)", для уникнення втрати інформації.

Документи необхідно відправляти за адресою: Україна, 03186 м. Київ, вул. авіаконструктора Антонова 5-б, офіс 712, ТОВ "ПРЕМІЯ "ДИВО-ДИТИНА".
Або на електронну пошту: divo.dutuna@gmail.com

 У разі виникнення питань, просимо звертатися за телефоном:(044) 490 92 63

     

          Глобал скул
     Консул  Садок кудрявський  Перлина Дзвінкова  
     колобочок лого мал <логотип котя мал логотип файз