Главная >>> Вітаємо з Днем захисту дітей!

Вітаємо з Днем захисту дітей!

 

Шановні Батьки та Діти!

    Оргкомітет Всеукраїнської Премії "Диво-Дитина - 2020" на чолі з її Президентом Вітором Новіковим виражає вам свою повагу і вдячність, вітає вас і ваших дітей з Днем захисту дітей! Нехай наші діти якомога довше залишаються дітьми. Безтурботними, веселими, радісними. Хочеться побажати, щоб кожна дитина була здоровою і оточеною турботою батьків.

    Діти - це наше майбутнє, наш сенс життя і наше щастя. Нехай вони про війни і ворожнечі дізнаються тільки з книжок і ніколи не побачать ці біди наяву. Нехай дітям завжди сонце світить яскраво, життя дарує приємні подарунки, а вночі на чистому небі будуть сяяти мільйони красивих зірок.

    Нехай сьогодні, в День захисту дітей, кожен з нас постарається зробити життя маленьких мешканців нашої України кращим і безпечнішим.

    На превеликий жаль, пандемія коронавірусу COVID-19 внесла свої корективи у строки проведення фінальної церемонії нагородження дітей-учасниківВсеукраїнської Премії "Диво-Дитина - 2020".

   На наш превеликий жаль, до сьогоднішнього дня ще не зняті протиепідемічні обмеження на масові культурні, розважальні, та соціальні заходи  з кількістю учасників більше ніж 10 осіб, а карантинні обмеження в Україні продовжено до 22 червня 2020 року.

   З огляду на вищенаведене, проведення фінальної церемонії нагородження дітей-учасників у цей період з кількістю більше ніж 10 осіб не є можливим.

   Тому, Оргкомітет премії прийняв рішення провести фінальну церемонію нагородження дітей-учасників орієнтовно у вересні 2020 року.

   Як ми вже повідомляли раніше, на нашому сайті і нашій сторінці у фейсбук, Оргкомітет премії почав проводити відбір дітей які приймуть участь у церемонії фінального нагородження з 25 травня 2020 року. Відбір дітей буде проведено по можливості у найкоротший термін.  

    Про дітей які приймуть участь у церемонії фінального нагородження премії буде повідомлено на нашому сайті та на нашій сторінці у фейсбук. Сторінка у фейсбук доступна за посиланням:  https://www.facebook.com/dyvo.dytyna/. Слідкуйте за нашими повідомленнями.  
    Оргкомітет Всеукраїнської Премії "Диво-Дитина - 2020" на чолі з її Президентом Віктором Новіковим ще раз від щирого серця  вітає всіх батьків і дітей з  Днем захисту дітей, бажають всім міцного здоров'я, натхнення, духовних сил!

     

          Глобал скул
     Консул  Садок кудрявський  Перлина Дзвінкова  
     колобочок лого мал <логотип котя мал логотип файз